+ Yorum Gönder
12. Sayfa BirinciBirinci ... 911121315 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada ölmüş olan aile fertlerini görmek ne anlama gelir? Tabir eder misiniz? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir
  Reklam
  Rüyamda geçen sene arife gününde kaybettiğim ablamı gördüm, bana bağırıyordu. Sadece son sözünü hatırlıyorum, diyordu ki bana beni nasıl yıkayın? Ölünce onu ben yıkamıştım. Çok üzüldüm bana kızgın mı acaba ne olur bir cevap yazın.

 2. arifselim
  Yönetici

  Reklam  Allah rahmet eylesin. Endişelenecek bir durum yoktur kardeşim bu rüyan onu çok sevdiğine ve onu unutmadığına yorumlanır. Ona bol bol dua et ve imkanın varsa sadaka ver ve kabrini de ziyaret et. En doğrusunu ancak Allah bilir.

 3. Misafir
  Rüyamda ölmüş olan babamı gördüm gayet iyiydi geldi oturduk felan tam gidecekken elini tutup öpmek istedim ama bana bağırdı ve kızarak gitti o sırada uyandım anlamı ne acaba neden dokunma bana dedi

 4. arifselim
  Yönetici
  Allah rahmet eylesin kardeşim. Babanın olmasını istediği bir vasiyeti var ise onu yerine getirmelisiniz. Ayrıca ona bol bol dua edin, kabrini ziyaret edin. Hakkıyla Allah en doğrusunu bilendir.

 5. Misafir
  Rüyamda ölen erkek kardeşimin gece mezardan çıkardık yerini değiştirdik mezarını

 6. arifselim
  Yönetici
  Bu çeşit rüyalar genellikle bulunduğu şehirden bir ev almasına tabir edilir. Açtığı mezarın genişliği veya darlığına göre alacağı eve yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

 7. Misafir
  Ruyamda òlmus ablami gordum elinde yeni doğmuş bir bebek vardi siyah carsafa sariliydi bu rüya ne anlama geliyo

 8. arifselim
  Yönetici
  Bu şekilde ölmüş olan babayı görmenin an açık tabiri uzun zamandır kabrini ziyaret etmediğine ve ona bol bol dua etmesi gerektiğine eğer imkanı varsa onun hayrına sadakalar vermesi gerektiğine işaret eder. En doğrusunu Allah bilir.

 9. Misafir
  3kez dede mi peş peşe gördüm dedem rüyamda benle konusundasmuyor yanlızca elkol hareketi yapıyordu yalnızca ara sıra kooluşuyordu ilk gün selen ölmedinmi dedim o bana hayır ölmedim yanlızca saklanmam hgerekiyordu dedim biraz oturdu sonra hemen gidiyorum işareri yaptı birdaha gelcenmi dedim oda kafa salladı sonraki akşam yine geldi bu ne anlama geliyo

 10. arifselim
  Yönetici
  Bu rüyalar ona çok dua etmene ve kabrini ziyaret etmene yorumlanır. Onu gördüğün durumu her nasılsa ona göre onun durumuna da işaret olur. En doğrusunu ancak Allah bilir.

 11. Misafir
  Uc gün olmuştu babamı kaybetigim mezarlığı gidip geldikten sonra rüyamda babam uzanmış yatiyordu gecelikleri üzerinde yüzünde beyaz örtü onun üstünde siyah örtü ben yüzünü açtım ama bana yüzünü ortmemi istedi bende beyaz ortuyu ortum işaret ederek siyah ortuyde ört dedi bende ortum bana böyle bak dedi

 12. arifselim
  Yönetici
  Allah rahmet eylesin babanıza. Bu rüya onun için üzüldüğüne ve onu çok özlediğine delalet eder. Ona dua etmelisin ve kabrini ziyaret etmelisin. Ayrıca imkanın oldukça ona hayır olarak sadakalarda bulun. En doğrusunu Allah bilir.

+ Yorum Gönder
12. Sayfa BirinciBirinci ... 911121315 ... SonuncuSonuncu
rüyada ölmüş ablasını görmek,  rüyada ölmüş birini hastanede görmek,  rüyada aileden ölen birini görmek,  rüyada aileden birinin öldüğünü görmek,  rüyada ölmüş ablayı görmek,  rüyada ölen ablasını görmek,  ruyada olmus ablayi gormek