Konu Kapatılmıştır
8. Sayfa BirinciBirinci ... 578911 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada Hz. Muhammed gördüğünü sanıp efendimizin yüzünü hiç görememek Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Cevap: Rüyada Hz. Muhammed gördüğünü sanıp efendimizin yüzünü hiç görememek

  Reklam
  Cevap: Rüyada Hz. Muhammed gördüğünü sanıp efendimizin yüzünü hiç görememek sekizinci sayfa yazısı mumsema.com Cevap: Rüyada Hz. Muhammed gördüğünü sanıp efendimizin yüzünü hiç görememek
  Selamun Aleykum ruyamda peygamber efendimiz , uc peygamber, bir kisi ile beraber bir yerde kefenlenmis sekilde yatiyoruz. Ama kefenler tek parca herkeste ayni kefen var ve rabbimin emriyle olmeyi bekliyoruz ama ruhum ablamin yaninda ben ablama beni bekliyolar diyorum ablam bekle diyoo bana tabletten haber gosteriyooo en sonunda bir iki haber gosterdi ve sonra ruhum yatmakta olan bedenime girdi ve bir saniye gecmeden peygamber efendimiz , uc peygamber , ben ve yatakta bir kisi ile birlikte hakki rahmetimize eriyoruz

 2. arifselim
  Yönetici

  Reklam  Aleykum selam. Bu sahih bir rüyadır ve insan için hayırlı güzel bir uyarıdır. Peygamberin yolundan gitmenin önemine ve tövbe etmek gerektiğine delalet eder. En doğrusunu Allah bilir.

 3. Misafir
  Rüyamda efendimizi gördüm o mübarek yüzünüze oğluma çorba verecektim çorbayı kendisine vermemi söyledi bende verdim ve bana ben son peygamberim dedi. Yorumlarınız çok sevinirim Allah razı olsun.

 4. arifselim
  Yönetici
  Rüyan hayırlıdır ve peygamberi rüyada görmek onu tıpkı gerçek görmek gibi değerlidir. Bu ona uymak ve yolundan gitmek manasına tabir edilir. En doğrusunu Allah bilir.

 5. Misafir
  Selamun aleyküm ben Peygamber efendimizi görmek için kenzül arş duası okudum 5 defa okunması gerekiyordu ben 3 defa okuyabildim gece rüyamda Peygamber efendimizi ve hız Ömer'i gördüm ikisinin de yüzlerini görmedim hız Ömer Peygamber'imizin babasıymış bize bi namaz kıldıracaklardı tam seccadeyi serdiler uyandım nolur ayrıntılı yanıtlayın

 6. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam. Allah duanı kabul etmiş ne mutlu sana. Onu çok sevdiğine ve dualarının kabul edildiğine alamet eder. Ayrıca önemli olan onun yolundan gitmek manasına gelir. En doğrusunu Allah bilir.

 7. genccoo
  Üye
  Yani anlattığım şekilde gördüm. Efendimiz ve mübarek atını silüet şeklinde görmem yine efendimizi gördüğüm anlamına gelmiyor mu. bir de rüyada hatırladığım kadarıyla efendimiz birini boğazına bıçak dayamıştı. kurban şeklinde yorumlanabilinir mi acaba? Ben mi kurban oluyorum acaba? Yoksa tek göz nedeniyle deccalin öldürülmesi mi? Efendimizi gördüğümü hissettim bu da sahih olduğuna işaret değil mi?

 8. arifselim
  Yönetici
  Peygamber aleyhisselamı tam olarak görmüşsen rüyan açık ve anlaşılır ise ancak o zaman bunun peygamber olduğunu söyleyebiliriz.

 9. Misafir
  Rüyamda peygamber efendimiz tarafından şeffaf bir poşetin içinde beyaz bir bez gönderilmisti. Yüzünü görmedim ama ondan geldiğini biliyordum. Ve o bezi ucundan islatanin geleceğini soyluyordum. Ve erkek kardeşim islatti bi tek ona söyledim , şöyle söyledim ona sen hiç çalışmayı dusunmuyorsun eğer çalışmak istersen temizlikçi olarak çalışacaksın. Şimdiden teşekkür ederim...

 10. arifselim
  Yönetici
  Bu rüya peygamber aleyhisselamın emanetlerine yani davasına ahlakına ve sünnetine sahip olmak gerektiğine işaret ve ikaz manasında yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

 11. Misafir
  Sa ruyamda peygamber efeefendimizi(s.a.s)uzun bir sure yol uzerinde takip ediyirdum. Peygamberinizin saginda ve solunda birer kisi daha vardi. Birden durdular ve yuzunu gormesemde ikisinin ortasinda yurudugu hissettigim peygamberimiz hz muhanmed mustafa basini geri cevirir gbi olduki... aniden kulaklarimda yuksek bi sess hz.muhammed. .. gozlerimi actigimda hic uyumus gbi degildim.ins hayirdir cewap yazabilir misiniz

 12. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam kardeşim. Bu rüyan sahih bir rüyadır. Peygamberin izinde yani sünnetine uymaya delalet eder. Bu hayırlı ve güzel bir işarettir. Herşeyin en doğrusunu Allah bilir.

Konu Kapatılmıştır
8. Sayfa BirinciBirinci ... 578911 ... SonuncuSonuncu
rüyada peygamber efendimizi görmek ama yüzünü görememek,  rüyada peygamber efendimizi görmek,  rüyada peygamber efendimizi görmek ama yüzünü görmemek,  rüyada peygamber efendimizin yüzünü görememek,  rüyada peygamberimizin yüzünü görememek,  rüyada peygamberimizi görmek,  rüyada peygamberimizi hissetmek