+ Yorum Gönder
1. Sayfa 12 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüya yorumunu kimler yapar? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Rüya yorumunu kimler yapar?

  Reklam
  Sual: ben rüyamda deriden yapılmış kahverengi bir kemeri koruyordum hz muhammed sav'ın kemeriydi rüya bilimcimde böyle biliyordum bir adam vardı eski giyimli her vuruşumda allah bismillah diyor onu ikiye bölüyordum böyle kemer için savaşarak uyandım ? 2. arifselim
  Yönetici

  Reklam  Cevap: Selamun aleykum kardeşim. Rüyada peygambere ait olan bir şeyi görmek çok hayırlıdır. Onun bıraktığı emanetine sahip çıkmak yani sünnetine sarılmak anlamına tabir edilir. En doğrusunu Allah bilir.

 3. Misafir
  selam ben Halil evlendim ama tatsız olaylar yaşadım eşimi polisler aldı bi takım olaylardan dolayı...
  dün gece bi rüya gördüm takım elbise giymiştim bi akrabamız evleniyor musun die sordu evet dedim ceketin önünü açtım ve pırlantalar döküldü bu rüyamın anlamı nedir yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler

 4. mum
  Administrator
  Rüyada pırlanta görmek, ilgi alanlarında gösterilecek üstün başarıya, yeteneklerin fakına varılıp ön plana çıkarılmasına, hobilere, eğlenceye, rüya sahibini iyi hissettirecek alanlara yoğunlaşmasına tabir edilir.
  Rüyada pırlanta görmek bazen de sahip olduğu mal varlığıyla övünen, her şeyin para ve eşya olduğunu düşünen bir kişi ile tabir edilir ve bu kişinin takılarıyla ve ziynet eşyaları ile başkalarına nispet yapan ve bunu da marifet sayan bir kadın olduğu ile tabir edilir.


 5. Misafir
  benim dedem rüyasında sürünün içinde 2 tane sakalı yaşlı dede yanına doğru gelmiş dedeme demişki bizim burda bi kuzumuz o kuzumu almaya geldik demiş dedemde demişki kuzu sizinle gelmez yaşlı dede de sen karışma o bizimle gelir demiş dedemde git sürüde bak demiş yaşlı dede kuzu çağırmış kuzu onları takip etmiş sonra gözden kaybolmuşlar

 6. arifselim
  Yönetici
  Rüyada görülen kuzu hayır ve güzelliktir. Bu rüya hayırlıdır ve Allah'tan hayır dokunmasını beklemek gerekir. En doğrusunu Allah bilir.

 7. Misafir
  Merhaba. Bu sabah namazdan sonra iki tane rüya gördüm. Hangisi onceydi hatirlamiyorum ama. Biri şöyleydi:
  Ben namaz kilmak icin kibleye yoneliyorum. Yanimdada beyaz giyimli tanidigim bir bayan var. Fakat o telasli bir sekilde bir saga bir sola donuyor sonunda bana dönerek secde hali gibi bir durumda bir hal aliyor. Bayanin namaz kildigini gormedim. Ben namazi bitirince elimden tutuyor.
  İkinci rüyamsa şöyleydi:
  Affiniza sığınarak anlatayım. Ben büyük abdestimi yapıyorum. Fakat tuvaletten aşağıya gitmiyor. İleriden bir yerden bir tas su getiriyorum ve temizliyorum.

 8. arifselim
  Yönetici
  Merhaba kardeşim. İlk rüyan hayırdır ve o kadından hayır ve iyilik görmek anlamındadır. Rüyada dışkı temizlediğini gören kişi, bir kişiye faydası dokunacak oranda malından feragat ederek, hayırda bulunacak demektir. En doğrusunu Allah bilir.

 9. Misafir
  Merhaba. Benim de bi sorum olacaktı. Hani daha tam uykuya dalacagin vakit bi yerden düşmüş gibi hissedersin ve irkilirsin ya bende de son iki gecedir şu şekilde oluyor tam uykuya dalacakken karşıma bi anda siyah bi kuş çıkıyor önümden hizlica uçup gidiyor irkilerek yataktan firliyorum. Ilk gece tam uyuycam bi anda buzdolabini aciyorum içinden kuş fırlıyor ikinci gece yine tam uyuycam bi sokakta görüyorum kendimi ve kuş çıkıyor karşıma korkarak uyanıyorum çok kafama takildi bunun anlamı nedir?

 10. arifselim
  Yönetici
  Merhaba kardeşim. Siyah kuş görmek acı ve üzücü haberler almaya işaret eder. Bazende siyah kuş kişinin hayatı ile ilgili yaptığı yanlış hareketler neticesinde, dini inancı sağlam bir kişiden alacağı öğütlere veya nasihatlere de delalet eder. En doğrusunu Allah bilir.

 11. Misafir
  Babam rüyasında benim beşi biryerde altınımın kaybolduğunu görmüş ve balkonda heryerde onu aramış ve en sonun da bulup anneme vermiş al bu kızımızın altını demiş..
  Sizce nedir bunun anlamı.

 12. arifselim
  Yönetici
  Bu rüya gelirlerin düşmesine ve aksaklıklar yaşamasına işarettir. Bir süre sonra bunlar geçecek ve tekrar eski durumuna ulaşması anlamındadır. En doğrusunu Allah bilir.

+ Yorum Gönder
1. Sayfa 12 ... SonuncuSonuncu