+ Yorum Gönder
6. Sayfa BirinciBirinci ... 3567 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada birisini mezardan çıkarmanın yorumu nedir? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Yorum: Rüya birisini mezardan çıkarmanın yorumu nedir?

  Reklam
  Yorum: Rüya birisini mezardan çıkarmanın yorumu nedir? altıncı sayfa yazısı mumsema.com Yorum: Rüya birisini mezardan çıkarmanın yorumu nedir?
  Rüyamda sevgilimin babasını gördüm mezardan cıkarmıs evin içinde döndürüyolardı bende sevgilime kızıyodum napıyosun diye oda bana dediki ölümü hatırlamak için bunu yapıyoruz diye bende babanın Şuan kemikleri sızlıyo sizin gibi evlatları olduğu için yazıklar olsun dedim ve uyandım ne anlama geliyor cevaplayabilirmisiniz

 2. arifselim
  Yönetici

  Yorum: Rüya birisini mezardan çıkarmanın yorumu nedir?


  Reklam  Bu rüya gören kişinin durumuna göre ancak doğru bir şekilde yorumlanabilir. Durumu bilinmeden bizim yapacağımız tabirin pek bir önemi yoktur. Genel olarak kişinin ruh haline göre olumlu yada olumsuz manada yorumlanır.

 3. Misafir
  Rüyamda ölmüş babami çıkarıyoruz bir süre oturup hasret gidiyoruz doyasıya öpüp kokluyurum elleri çok şişmiş süreki ellerini sevip öpüyorum sonra zaman doluyo geri gidio

 4. arifselim
  Yönetici
  Allah babana rahmet eylesin. Bu rüyan en açık tabiri ile onu çok özlediğine ve hala unutmadığına alamet eden bir rüyadır. Ona dua etmelisin ve kabrini de ziyaret etmelisin. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.

 5. Misafir
  Selamün Aleyküm hocam rüyamda ölmüş dedem mezardan şu an hayatta olan ninem ile beraber çıkıp benim yanıma geldiler.O sırada yanımda kuzenim de vardı dedem bizi gezdirdi ben ise mezarını merak ettim ama oraya götürmedi bizi.Cevaplarsanız makbule geçer hocam saygılar.

 6. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam. Bu rüyanın ilk yorumu size uzaktan veya beklediğiniz bir misafirinizin gelmesidir. Diğer yorumu ise, onu özlemeye ve ona bol bol dua etmek manasına işarettir. İmkanınız varsa kabrini ziyaret edin. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.

 7. Misafir
  Rüyamda ben ve beş arkadaşım( bunlardan ikisini ilk defa görüyorum . Ama rüyamda uzun zaman süren bir arkadaşlık gibiydi) bir mezarın başına gittik . Mezarın etrafı bataklık ama biz adım atınca orası taş kesildi ve mezara yaklasabildik. Daha önce her giden batiyordu.Ve herkes o mezardakini uyandırmak için çaba gösteriyordu ama kimse başaramadı bizim disimizda.orada yatan kişinin adı Şule idi . 15-16 yaşlarında . Onu da ilk defa görüyordum . Ama rüyada tanıdığım biriydi . Arkadaşlarım mezarı benim açmam için zorladı ben açtım ve bu ölen kişi yaklaşık beş altı ay önce ölmustu ve ilk günkü gibiydi . Kefenini açtım ve onu bir şekilde uyandırdım . Sadece kafasında biraz yaralar vardı o yaralar yüzünden ölmuştu zaten. onları da da saciyla kapatmıştı ben gördüm sadece diğerlerine gostermeme izin vermedi kısa saçları vardı . Bize anlatması gereken bazı şeyler vardı ne olduğunu bilmiyorum . Onları anlatıp geri koyacaktik onu mezara . Anlattı bize herkes onun verdiği heyecanla koşmaya başladı . Ben gitmedim onu kefenine geri sayıp bilgilerini yazdım üzerine o sırada yine ölüydü. Sonra da mezara koyup gittim. Ve orası tekrar bataklık oldu. Acaba ne demek oluyor tüm bunlar. Şimdiden teşekkürler

 8. arifselim
  Yönetici
  Bu rüya kişinin ailevi ve özel sorunlarını işaret eder. Ölünün dirilmesi ve konuşması hayırlı olsa da onun tekrar ölmesi hayırlı olarak yorumlanmaz. Bu yaşadığı olaylardan ders çıkarmadığı anlamındadır. Bu gören kimse için bir ikaz gibi kabul edilmelidir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.

 9. Misafir
  Ruyamda sevdiğim kadını ölmedigini vucut ısısını hissederek anlayıp mezardan çıkarıp kucağımda büyük bir sevgiyle taşıyorum. Hayırdır inşallah

 10. arifselim
  Yönetici
  Bu rüya hayırlıdır ve gören kişi için yeni ve çok güzel başlangıçlara bir işarettir. Ayrıca bu rüya iyi haberlerle kişiyi sıkan durumlardan kurtulmasına tabir edilir. Allah'tan hayırlısını dilemelisin. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.

 11. Misafir
  Merhabalar.ruyamda evin içinde yatağın altında büyük geniş bir mezar görüyorum yatağı kaldırıp mezarı açıyorum hayatta olan 5 yaşındaki yigenim kalkıyor ve yürümeye başlıyor.sonra mezardan yigenim değilde bir kız bebek olduğunu ve yürüdüğünü görüyorum.ev kalabalık oluyor ve yatak annemgilin yatagiymis onlarda mezarı aciyor ve yine yigenim çıkıyor.Sonra iki polis geliyor ustleri temiz annemler yatakta oturuyor ve mezarı açıldığı ihbarı aldık diyorlar evi arıyorlar.bizde içimizden yigenim için kacsa diye düşünüyoruz.ne anlama geliyor lütfen yorumlayin

 12. arifselim
  Yönetici
  Merhabalar. Rüyada mezarın açılması ve içinden canlının çıkması çok hayırlıdır. Bu tür rüyalar genellikle maddi açıdan olumlu gelişmeler anlamındadır. Özellikle de ev almak ve önemli bir mal sahibi olmasına tabir edilir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.

+ Yorum Gönder
6. Sayfa BirinciBirinci ... 3567 ... SonuncuSonuncu
rüyada ölüyü mezardan çıkarmak,  rüyada mezardan ölüyü çıkarmak,  rüyada mezardan birini çıkarmak,  rüyada ölmüş birini mezardan çıkarmak,  rüyada mezardan ölü çıkarmak,  rüyada birini mezardan çıkarmak,  ruyada oluyu mezardan cikarmak