+ Yorum Gönder
4. Sayfa BirinciBirinci ... 3457 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada birisini mezardan çıkarmanın yorumu nedir? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Yorum: Rüya birisini mezardan çıkarmanın yorumu nedir?

  Reklam
  Yorum: Rüya birisini mezardan çıkarmanın yorumu nedir? ile ilgili yazı Yudumla.com
  Merhaba,

  Ben ruyamda olmus bebegi mezArdan cikartim, sonra tekrar olmus bebegi mezArdan cikartim ama bu sefer bebek skelet olmus.. cok korktum ne anlama geliyo bu ruya ?

 2. arifselim
  Yönetici

  Yorum: Rüya birisini mezardan çıkarmanın yorumu nedir?


  Reklam  Merhaba. Bu rüya genellikle kişinin yaşadığı şehirde veya yerde bir ev satın almasına yani ev sahibi olmasına tabir edilen güzel ve hayırlı bir rüya olarak yorumlanmıştır. En doğrusunu Allah bilir.

 3. Misafir
  Ruyamda cuma namazina gidiyordum birşey oldu bir ölü hakkinda birsey cikmis dediler gel şu mezarı acalim cuma namazına gec kalacağımı soyledim dediler cikartalim beraber gideriz ama çıkarttık ezan okundu gommmedik cenazeyi oyle bıraktık namaza gittik ama namaza yetişemedik abdest alana kadar cuma namaZının çoğu bitmişti

 4. arifselim
  Yönetici
  Bu rüya genellikle bulunduğu şehirde ev almaya veya ileride ev sahibi olacağına işaret eder. Cumaya geç kalmak ise tövbe edilmesi gereken eksikliklerine işaret eder. En doğrusunu Allah bilir.

 5. Misafir
  Rüyamda mezardan kafatası ve tam emin olmadığım etli bi kısım çıkarıp abimin eşinin bu parça ısırıp insan eti mi degil mi diye bakıp emin olduktan sonra tekrar mezara gömülmesi için götürdük mezara ait olan kişilerde kemikleri arıyormuş tekrar gömdük

 6. arifselim
  Yönetici
  Bu rüya genellikle olumsuz bir takım işlerin başına gelmesine ve üzülmeye yorumlanır. Bazende rüyasında insan eti ısırdığını gören kişinin rüyası, niyetini bozup, kötü bir işe bulaşacağına işaret eder. En doğrusunu Allah bilir.

 7. Misafir
  Babam 6 ay önce vefat etti. Annem onu mezarlıktan çıkarmış bende gelip gördüm üzerinde beyaz bir şey ile kaplı idi sonra geri gömdük

 8. arifselim
  Yönetici
  Allah rahmet eylesin. Birinci yorumu yaşadığınız şehirde bir ev almak anlamındadır. Diğer yorumu ise babayı özlemeye ve ona bol bol dua etmeye tabir edilir. Allah'tan hayırlısını dilemek gerekir. En doğrusunu ancak Allah bilir.

 9. Misafir
  Rüyamda annanem ölmüş olan dedemi mezardan çıkarıyordu . Ve yaşıyordu . Daha sonra eve getirdik yemek yedirdik kilo almaya ve iyileşmeye başladı sonra birden gözlerini kapattı öldü sandım annanem ölmedi dedi bu olay bir kaç kez tekrarlandı ve sonunda dayım dedemi ateşe verdi yanıyor şekilde havada duruyordu sonra kül oldu ve o sıradada uyandım

 10. arifselim
  Yönetici
  Genellikle bazı sorunların çözüm bulmasına, kararsızlıkların geçmesine, eğer miras konusunda sorunlar varsa bunların aşılmasına işarettir. Bazende bu rüya yeniden eline bazı fırsatların geçmesine ve bunları değerlendirerek kazançlı çıkmaya alamet eder. En doğrusunu Allah bilir.

 11. Misafir
  Merhaba.Rüyamda uzun zamandır görmediğim sevdiğim bir tanıdığımın mezara konuldugu kalabalığı gördüm .öldüğünü kabullenmeyip yaşıyor diye yanımdaki kişiyi hatırlamıyorum beraber mezarı açtik .Arkadaşımın yüzünü gördüm dokundum kımıldadı elimi tuttu yaşadığını gördüm onu ordan çıkardık. Bir çocuğa sarılır gibi onu aldım kimseye vermem diye ve yanımda yaşıyordu uyandığımda neden bana bukadar değer veriyorsun diye sorusunu duydum...Bir anlamı varmı yorumu nedir lütfen yazın

 12. arifselim
  Yönetici
  Yorum: Rüya birisini mezardan çıkarmanın yorumu nedir? ile alakalı yazı mumsema.com Yorum: Rüya birisini mezardan çıkarmanın yorumu nedir?
  Merhaba. Bu rüya gören kimse için sıkıntılarından kurtulmasıdır denilmiştir. Ayrıca ev alması ve ev sahibi olması anlamında da yorumlanmıştır. Her iki yorumu da hayırlıdır ve berekete alamet eden güzel bir rüyadır. Herşeyi hakkıyla bilen ancak Allah'tır.

+ Yorum Gönder
4. Sayfa BirinciBirinci ... 3457 ... SonuncuSonuncu
rüyada ölüyü mezardan çıkarmak,  rüyada mezardan ölüyü çıkarmak,  rüyada mezardan birini çıkarmak,  rüyada ölmüş birini mezardan çıkarmak,  rüyada mezardan ölü çıkarmak,  rüyada birini mezardan çıkarmak,  ruyada oluyu mezardan cikarmak