+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 1235 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada birisini mezardan çıkarmanın yorumu nedir? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Yorum: Rüya birisini mezardan çıkarmanın yorumu nedir?

  Reklam




  Yorum: Rüya birisini mezardan çıkarmanın yorumu nedir? isimli yazı www.Mumsema.com

  Merhaba rüyamda ölmüş kardeşimi mezardan çıkarmış eve getirmişlerdi dirilmedi ama kefenle evde 2 gün kaldı etleri hala çürümemişti ssdece kokuyodu sonra tekrar gömüldüğü söylendi ama ben gömüldüğü nü görmedim sizce ne bu rüyanın yorumu lütfen yardım edin ..acil

 2. arifselim
  Yönetici

  Yorum: Rüya birisini mezardan çıkarmanın yorumu nedir?


  Reklam



  Merhaba kardeşim. Bu rüya eve misafir geleceğine, ağır hasta olan birinin yakın zaman içinde şifa bulacağına, sıkıntılarından ve dertlerinden kurtuluşa erileceğine yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

 3. Misafir
  Rüyamda vefat etmiş abimi annemle beraber mezardan çıkarıyordu yorumlayabilen var mı???

 4. arifselim
  Yönetici
  Allah rahmet eylesin. Ölmüş olan birisinin kabrini açmak genellikle eve tabir edilmiştir. Hayırlıdır ve Allah'u tealadan da hayırlısını dilemek gerekir. En doğrusunu elbette Allah bilir.

 5. Misafir
  Rüyamda annemle birlikte tanimadgim bir bebegin mezarini kaziyordum güya çikarip duzenli bir sekilde tekrar gomcekmisiz o yuzden kazyomusum ama ciktigini gormeden ruyam bitti

 6. arifselim
  Yönetici
  Değerli kardeşim. Ölü çıkarmak için mezar kazmak, dünyevi açıdan maddi imkana sahip olmaya ve bazende yaşadığı şehirden ev satın almak olarak tabir edilir. En doğrusunu Allah bilir.

 7. Misafir
  Arkadaşım hayatta ama rüyamda öleli 1 ay olmuş mezarına gidip kazıyorum çıkartacam güya açıyorum neyse baktım canlı olarak çıktı mezarı açtıktan sonra etrafıma baktığımda bir ev vardı ev görüyordum evin içinde gibi mezar

 8. arifselim
  Yönetici
  Bu tür rüyalar gören kişi için ev almaya yorumlanır. İçinde yaşadığı şehirden eve alamet eder. Mezarın güzel ve genişliğine göre alacağı evine yorumlanır. En doğrusunu elbette Allah bilir.

 9. Misafir
  Bir süre önce gördüğüm rüyamda annem ve eşimle ölen oğlan kardesimi başka bir şehirde yol kenarına gommustuk. Bu rüyamda ise bi mezarı olmalı çocuklarına ne diyeceğiz diye onları ima ettim ve gomdugumuz yerden çıkarıp köyümüze götürmeye karar verdik fakat gomdugumuz yolda yol çalışması varmış ve biz çıkarmak için geceyi bekledik. Gece de bir evde oluyoruz. Komşulara belli etmeden çıkarmaya çalışıyoruz ama cikaramiyoruz. Lütfen cevaplarsaniz sevinirim. Çok sık rüya görmem ve bu iki ruyamin anlamını çok merak ediyorum. Bu arada ilk rüyamda kardeşim eceliyle değil de intihar ederek ölmüş gördüm. Şimdiden teşekkürler.

 10. arifselim
  Yönetici
  Mezardan ölü çıkarmaya çalışmak veya çıkarmak görüldüğü şekilde yorumlanır. Bu rüya eğer bilinçaltına yerleşen düşüncelerden değilse genellikle bir mal veya ev sahibi olmaya tabir edilir. Rüyan hayırlıdır ve güzeldir. En doğrusunu Allah bilir.

 11. Misafir
  Rüyamda anneannemin evinde mutfağa doğru yürüyorum. Önce geniş bir hol var. Orada beyaz çarşafın üzerine yatırılmış halde geçen yıl vefat eden dedemi görüyorum. Öldüğünde de doktor gelene kadar oraya yatırılmıştı. Bu kez ayaklarının olduğu yerde başı vardı. Ben şaşırıyorum bu duruma. Teyzem bana diyor ki, dayın dedenin bakımını yapıyor. Geçerken bakıyorum. Beyaz bezle sırtını siliyordu. Biraz etleri gevşemişti o kadar. Bozulma yoktu. Herkes bakım dedikleri şeyin yapılmasını çok sıradan bir şey gibi karşılıyordu. Ben de normal karşılamaya çalıştım. Rüyam bu kadar. Ev halkını bir süredir rahatsız eden bir konu var. Dinen evlendirilmesi uygun ama örfe ve adetlerimize uymuyor diye evlendirilmeyen teyzemin evliliğini dayımlar kabul etmiyor. Bu yüzden haber göndermiş olabilir mi?

 12. arifselim
  Yönetici
  Bu rüya ölüden alınmış bir haber olarak yorumlanmaz kardeşim. Ama bu rüya deden açısından ve ev halkı için hayırlara ve iyi bir durumda olmaya tabir edilir. Dedeniz için bol bol dua edin. En doğrusunu Allah bilir.

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 1235 ... SonuncuSonuncu
rüyada ölüyü mezardan çıkarmak,  rüyada mezardan ölüyü çıkarmak,  rüyada mezardan birini çıkarmak,  rüyada ölmüş birini mezardan çıkarmak,  rüyada mezardan ölü çıkarmak,  rüyada birini mezardan çıkarmak,  ruyada oluyu mezardan cikarmak