+ Yorum Gönder
4. Sayfa BirinciBirinci ... 345 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada kesik bacak görmenin yorumu Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Yorum: Rüyada kesik bacak görmenin yorumu

  Reklam
  Yorum: Rüyada kesik bacak görmenin yorumu ile ilgili yazı Yudumla.com
  Rüyada savaş olmuş ben uzandım düşman gelip benim ayak bileklerimi testere gibi bir şeyle kesiyor.ama az kanıyor ayağa kalkıyorum iki ayağımın bilekleri tam kopmamış ama kopmasına çok az kalmış.

 2. arifselim
  Yönetici

  Yorum: Rüyada kesik bacak görmenin yorumu


  Reklam  Bu rüya uzun süre devam edecek bazı etkilere ve olaylara delalet eder. Genellikle bir akrabayı veya arkadaşını bir şekilde kaybetmek ve üzülmek şeklinde olabilir. Allah'u tealadan hayırlısını dilemek gerekir. En doğrusunu Allah bilir.

 3. Misafir
  rüyamda babamın bir bacağı yoktu. ve o bacağı kendi elindeydi. kendi elleriyle onu inşaat gibi bir yere atıyordu. çok korktum. değişik manalara geliyor. net bir şey söylermisiniz?

 4. arifselim
  Yönetici
  Bu rüya genellikle meydana gelecek eksikliklere ve üzücü hadislere delalet eder. Bazende rahatsızlıkları yüzünden zor bir dönem geçriceği manasında tabir edilir. Allah'tan hayırlısını dilemek gerekir. En doğrusunu Allah bilir.

 5. Misafir
  Rüyamda akşam/gece saatlerinde kuzenimle bir sokaktan geçiyoruz. İlk önce kazılmış 2 mezar görüyoruz. hemen ilerisinde yolun ortasında kanlı kopmuş/kesilmiş bir erkek bacağı var. Sokakta ilerlemeye devam ediyoruz ancak sokak kesilmiş kol ve bacaklarla dolu. Sanki birisi bilerek bunları koymuş gibi. Kuzenime yanıma gelmesi için bağırıyorum ve sokağın ismine bakıyorum polisi aramak için. Anlamı ne olabilir?

 6. arifselim
  Yönetici
  Merhaba. Bu rüya insana yakın olan kimselerden zarar veya ihanet görmesi anlamındadır. Bazen ev içerisinde tartışmalara ve huzursuzluklara işaret eder. Yinede Allah'u tealadan hayırlısını dilemek gerekir. En doğrusunu Allah bilir.

 7. Misafir
  İyi günler ben rüyamda şu an hiç konuşmadigim ayrıldığım birinin (erkek) bacaklarının kasıktan olmadığını gördüm o şekilde yanımdan geçti sana ne oldu böyle dedim hiç bir şey demedi.

 8. arifselim
  Yönetici
  İyi günler, yapılacak bir yardıma, büyük hayırlar işlemeye ve çok merhamet sahibi olmaya delalet eder. Allah'tan hayırlısını dilemek gerekir. En doğrusunu Allah bilir.

 9. Misafir
  Rüyamda 5 yaşında oğlumun yaylada tellerin üzerine düşüp kolunun bacağının kökten koptuğunu gördüm.Kücük oğlumu 7 yaşındaki abisi kucağına almış korku içinde yanımıza getirdi.oğlumu abisini kucağında kolu bacağı kopmuş görünce vücudumun her yerinde acı ve ızdırap hissettim.Aklimi kaybetmiş gibiydim.oğlumu gondermemeliydim diyerek suçluluk hissediyordum.Ruyadan uyandığımda hala bedenim acı içindeydi.sanki nefes alamıyordum.Allah kimsenin başına vermesin.Öldüm öldüm dirildim

 10. arifselim
  Yönetici
  Kol ve bacak kesildiği görülen rüyalar gören kişi için üzüleceği ve yas tutacağı olayların habercisidir. Bu dikkatli adımlarını atması için bir ikaz gibidir. En doğrusunu Allah bilir.

 11. Misafir
  Rüyamda arkadaşım(gerçekte tanımadığım bir kız) sihir veya büyü gibi bişey yapıp kedi ve tavşan (tavşan gri renkliydi) yarattı, yaratmak yanlış deyip karşı çıktım, doğal olan olsun dedim, daha sonra bunların arka bacaklarını koparttılar, gövdesinde bacağın çıktığı boşluğu gördüm, kan yoktu, bir çeşit gösteri için lazım olmuştu hayvanlar, tavşan ve maymun istedi ama 3-5 tavşan ve 3-5 kedi var oldu bir anda. Kopma olayı olunca gittim ben, bu rüya ne anlama gelir?

 12. arifselim
  Yönetici
  Yorum: Rüyada kesik bacak görmenin yorumu ile alakalı yazı mumsema.com Yorum: Rüyada kesik bacak görmenin yorumu
  Bu hayırlı olarak yorumlanmaz. Bu günahkar ve asi bir kimseye delalet eder. Ayrıca gören kimse için bir ikazdır. Allah'tan hayırlısını dilemek gerekir. En doğrusunu Allah bilir.

+ Yorum Gönder
4. Sayfa BirinciBirinci ... 345 ... SonuncuSonuncu
rüyada kesik bacak görmek,  rüyada kopmuş bacak görmek,  rüyada kesik ayak görmek,  rüyada kopmuş ayak görmek,  rüyada kesilmiş bacak görmek,  rüyada kesik bacak,  rüyada protez bacak görmek