+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 1235 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada kesik bacak görmenin yorumu Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Cevap: Rüyada kesik bacak görmenin yorumu

  Reklam
  Cevap: Rüyada kesik bacak görmenin yorumu isimli yazı www.Mumsema.com

  rüyamda annemin bacağını kopmuş gördüm ve ambulansa haber verdiğimiz hakde gelmedi bende annemin kesik bacağını yerine taktım babamda arabayla hastaneye götürdü
  bunun anlamı ne olmuş olabilir

 2. arifselim
  Yönetici

  Reklam  Rüyada bacak kopması hayırla yorumlanmaz. Yakınlarından göreceği ihanetlere ve alacağı darbelere işaret eder. Sizin müdahaleniz ise hayırlıdır hayra yorumlanır inşaallah.

 3. Misafir
  Meraba rüyamda kendi bacaginda bıçakla olan Kesikler vardı bunun anlamı ne oluyor

 4. arifselim
  Yönetici
  Merhaba, bacakta görülen kesikler yaşanacak olan bazı maddi sıkıntıların habercisi olarak tabir edilmiştir.

 5. Misafir
  Slm ben rüyamda çok sevdiğim birinin bir bacağını olmadığını gördüm normalde sağlıklı biri çok merak ediyorum

 6. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam. Rüyada bacağı kesik birini görmek farklı tabir edilir. Size yakın olan birisinin ihtiyacını karşılamak yardım etmek gibi anlamlara gelir. Bazen bu rüya bekar olanlar için problemli evlilik yapmış biri ile evlenmek manasına da işarettir. En doğrusunu Allah bilir.

 7. Misafir
  Rüyamda kardeşimin bir ayağı yoktu. Çok ağliyordum. Kardeşim bacağı dizi den itibaren yoktu.

 8. arifselim
  Yönetici
  Rüyayı gören kimse için yardım etmeye ve ayağı kesik olarak görülen kimse içinse evliliğindeki sorunlara veya sorunlu bir evilik yapmasına yorumlanmıştır. En doğrusunu Allah bilir.

 9. Misafir
  Selamin aleyküm benim rüyamda evime dogru ilerlerken bir kaza yeri görüyorum ve baktigimda bir adamin arabasinin parcanlanmis halde gordum ve adam dışarda hareketsiz soka girmis yatiyordu bacaklari kopmustu diz kapak bolgesinden ve sonra bir ufak kopek beni kovalayip ustume pislemeye calisiyordu yaptida ama sonunda kactim köpeğin elinden ?

 10. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam. Bazı girişimlerinizin iyi olacağına ve başarılı olacağınıza işarettir. Bunun yanında size sadakatsiz birisinin varlığına delalet eder. En doğrusunu ancak Allah bilir.

 11. Misafir
  Rüyamda pittbull cinsi bir köpek annemin bacağını tutuyor ve diz kapağının üstünden tamamen koparıyor, ben rüyamda annemin şeker hastası olduğunu düşünerek köpek ısırdığında ve köpeğin sahibi köpeği çekerken annemin bacağının kopacağını düşünüyorum. Yorumlarsanız çok sevinirim

 12. arifselim
  Yönetici
  Bu rüya genelde maddi anlamda veya iş hayatı açısından yaşanılacak bir soruna veya bir sürtüşmeye delalet eder. En doğrusunu Allah bilir.

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 1235 ... SonuncuSonuncu
rüyada kesik bacak görmek,  rüyada kopmuş bacak görmek,  rüyada kesik ayak görmek,  rüyada kopmuş ayak görmek,  rüyada kesilmiş bacak görmek,  rüyada kesik bacak,  rüyada protez bacak görmek