Rüyada devlet başkanı görmek 5 üzerinden 5.00 | Toplam : 5 kişi
 1. 1
  Veysi 16 Üye
  Veysi 16
  Üye

  Profili:
  Üyelik: 02.Ocak.2019
  Üye No: 120360
  Mesaj Sayısı: 4
  Tecrübe Puanı: 1

  Rüyada devlet başkanı görmek


  Selamün aleyküm rüyamda kalabalık ortamdayız. Hulusi Akar paşa ile bir Arap devlet adamı gelmiş herkes kenara çekiliyor.atağı kalkamıyorum sonra kalkıp bende karşılıyorum. Benimle tokalaşıp arka tarafa geçiyorlar. O esnada İsmail (arkadaş) bana bakıp sakal yakışmış diyor.hulusi akarla Arap devlet adamı bankamatik gibi bir makineyi inceliyor. Bez parçası istiyor ben bezlerin arasında alırken baldız al bu temiz diyor.hulusi paşa makinenin altında bakıyor. Gel şunu şöyle tut diyor bir bakıyorum askeri botlar öne doğru düzelt diyor yapıyorum sonra gidiyorlar.ben bez getirdiğimde Hulusi paşa misafir devlet başkanı ile Arapça konuşuyor. Sonra bende kalkıp dışarı çıkarken bir başka kurum başkanı ziyaret e gelmiş. Tepsiler de tatlılar pastalar v.s. görüyorum. Yorumlarsanız çok teşekkür ederim. Allah sizden razı olsun.

  Selamün aleyküm rüyamda Hulusi Akar Arap bir devlet başkanı ile geliyor. Kalabalık karşılıyor enson tokalaşıyorum ikiside bankamatik gibi bir şey var ona bakıyor Hulusi paşa onunla Arapça konuşuyor. Eğilip makinenin altına bakıyor.hulusi paşa bez istiyor ben alıp getiriyorum. Eğilip beraber bakıyorum. Botlar onu ileri doğru düzelt diyor yapıyorum. Sonra kalkıp gidiyorlar. Sonra kalkıp kapıya geldiğimde bir kurumun başkanı gelmiş tepsiler de bir sürü tatlı pasta vs. Var. Size çok teşekkür ederim. Allah razı olsun.

  Selamün aleyküm rüyamda bir kalabalık Hulusi Akar ve Arap bir devlet başkanı mı karşılıyor.bende ayağa kalkıp karşılıyorum. Enson benle tokalaşıyor. Arka tarafta bankamatik gibi bir şey var ona bakıyorlar. Hulusi paşa Arapça konuşuyor.makinenin altına eğilip bakıyor bez istiyor ben hemen bez getirip veriyorum. Altta botlar var düzelt diyor düzeltiyorum. Sonra kalkıp gidiyorlar. Bende kalkıp kapı ya yöneldiğimde başka bir kurum başkanı tepsiler de bir sürü tatlılar pastalar vs. Ziyarete gelmiş. Yorumlarsanız teşekkür ederim. Allah sizden razı olsun.

  İlgili Yazılar

 2. 2
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici
  Tohat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  Profili:
  Üyelik: 24.Eylül.2014
  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 3,304
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada devlet başkanı görmek


  Ve aleyküm selam. Devlet makamında önemli bir mevkiye sahip olan bir kimse ile tevafuk sonucu karşılaşman neticesinde sana desteği ve yardımı dokunarak işlerini kolaylaştırmana vesile olmasına, hallolmayan işlerinin yoluna girmesine ve sıkıntı çektiğin durumların son bulmasına vesile olacaktır. Hakkıyla bilen bir tek Allah'tır.


 3. 3
  Veysi 16 Üye
  Veysi 16
  Üye

  Profili:
  Üyelik: 02.Ocak.2019
  Üye No: 120360
  Mesaj Sayısı: 4
  Tecrübe Puanı: 1

  Yorum: Rüyada devlet başkanı görmek


  Çok teşekkür ederim. Allah razı olsun.


 4. Reklam

+ Yorum Gönder