+ Yorum Gönder
1. Sayfa 12 SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada yeni doğan bebeğin öldüğünü görmenin yorumu nedir? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Rüyada yeni doğan bebeğin öldüğünü görmenin yorumu nedir?

  Reklam
  Sual: Selemunaleykum ben bu gece rÜyamda hastaneye bİr hasta zİyaretİne gİdİyorum hasta zİyaret esnasinda yan yatakta bİr sĞlik memurunun ÖbÜrÜ ÖldÜ buda ÖlÜyor dedİĞİnİ duydum ve ona doĞru gİttİm yataĞin baŞina geldİĞİmde yenİ doĞmuŞ bİr bebeĞİn can ÇekİŞtİĞİnİ gÖrdÜm ve yanimda ÖldÜ ama ÖÜlrken gÖzlerİnİ aÇti ve Çok gÜzel bİr gÖzÜ vardi yeŞİldİ ve okadarda kİlolu ve gÜzeldİ bunula İlgİlİ bana bİlgİ verebİlİrmİsİnİz hayirli gÜnler ? 2. mum
  Administrator

  rüyada doğan bebeğin ölmesi


  Reklam  Cevap: Rüyada ölü çocuk doğurmak ne anlama gelir?

  Rüyada ölü bebek doğurmak, hayal kırıklığı yaşamak anlamına gelir. Rüya sahibinin mutsuz olmasına neden olacak olayların yaşanacağına, kişinin uzun süre etkisinde kalacağı ve kafasından atamayacağı durumlarla karşı karşıya kalacağına delalet eder. Başarısızlık olarak kabul edilir.


 3. Misafir
  bayramınız mübarek olsun.ben dünen rüyamda yeni doğan bir akrabamızın hastaned öldüğünü gördüm bunun anlamı nedir*

 4. arifselim
  Yönetici
  Merhabalar. Rüyada bebek ölmesi yaşanacak olan acıların eşiğinde olmaya yorumlanır. Bu rüyalar sıkıntılara karşı hazırlıklı olmaya işaret eder. En doğrusunu Allah bilir.

 5. Misafir
  rüyamda tanımadığım bir eşim var hamile kalıyor ve doğuruyor ama çocuk ölü doğuyor anlamı nedir?

 6. arifselim
  Yönetici
  Bu rüya yaşanacak sıkıntılara tabir edilir. Çocuk ölmesi özellikle aile içerisinde meydana gelebilecek bazı huzursuzluklarla tabir edilmiştir.

 7. Misafir
  Merhaba; Rüyamda lavaboya giriyorum bi bakiorum deliginde bir bebek yuz ustü yerde olü bir vaziyette ama yuzunu gormuyorum bebek benimmis ve kizmis nasil ağliorum neden tuvalet deligine attinız kizim ölmus die kimse onemsemiyor ruyamin etkisinde cok kaldim nedemek oluyor yorumlarsaniz sevinirim

 8. arifselim
  Yönetici
  Merhaba. Rüyan senin için bazı planlarının yolunda gitmeyeceği ve bazı aksilikler yaşayacağın manasına tabir edilmiştir. En doğrusunu Allah bilir.

 9. Misafir
  Ruyamda ikiz erkek bebek doğuruyorum.Fakat bebeklerden biri nefes tıkanması ile aniden ölüyor.Ve ben çok Ağlıyorum .

 10. arifselim
  Yönetici
  Rüyada ikiz bebek doğurduğunu görmek hayırlıdır ve art arda müjdeli haberler almaya tabir edilir. Birisinin ölmesinin yorumu ise bazı planların yolunda gitmemesi şeklinde yorumlanmıştır. En doğrusunu Allah bilir.

 11. Misafir
  selam ben bugun birinin doğurdugunu gördum ama bebek ölü doğmadı oldukdan sonra öldü anlami nedir

 12. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam. Olmasını istediğin bir işin veya planladığın bir şeyin olmamasına yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

+ Yorum Gönder
1. Sayfa 12 SonuncuSonuncu
rüyada doğan bebeğin ölmesi,  rüyada ölü bebek görmek,  rüyada ölü doğan bebek görmek,  rüyada yeni doğan bebeğin ölmesi ,  rüyada yeni doğmuş bebeğin ölmesi,  rüyada yeni doğmuş bebeğin öldüğünü görmek,  rüyada yeni doğan bebeğin öldüğünü görmek