+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada yeni doğan bebeğin öldüğünü görmenin yorumu nedir? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Yorum: Rüyada yeni doğan bebeğin öldüğünü görmenin yorumu nedir?

  Reklam
  Yorum: Rüyada yeni doğan bebeğin öldüğünü görmenin yorumu nedir? isimli yazı www.Mumsema.com

  Normalde bekar bi kizim ruyamda bebegim olmus oluyor anneme soruyor bebegim nerde diye oda olmus diyor yok oluyor bende uzuluyorum agliyorum

 2. arifselim
  Yönetici

  Yorum: Rüyada yeni doğan bebeğin öldüğünü görmenin yorumu nedir?


  Reklam  Hem doğurmuş olman hemde bebeği kaybetmiş olman aslında tek bir manaya işarettir. Kısmetin açık olmasına, işlerinin yolunda gitmesine ve iyi haberler almaya tabir edilir. En doğrusunu Allah bilir.

 3. Misafir
  Erkek olduğum halde rüyamda annemle Deniz kenarında bir çarşı meydanı gibi bi yerdeydik. Ve benim karnım sancılanıyor hemen bi yere geçiyoruz hiç zahmetsiz annem benden oğlumu çıkartıyor yani Doğum yapıyorum. .( çocuğum vücudumun neresinden çıktığını bnde bilmiyorum) sonra ben dinlenirken annem oğlumu getiriyor. Acuç kadar çocuk. Ben mutluluktan ağlayacağım. Sonra çocuğu 5 dk bi yere emanet ediyoruz nedense. Emanet ettiğimiz adam oğlumu sandalyeye oturtuyor ama oğlum ordan başının üstüne düşüyor. Sonra bi yere tutunmasını sağlıyor oğlumun ama daha bebek ordan da düşüyor .sonra biz annemle dönüyoruz . Emanet ettiğimiz yere gelince adamlar masada oturmuş oğlum yok. Önce farketmiyorum bir dakika geçmeden telaşla oğlum nerde diye soruyorum. Onlarda kaybetmiş gibi tam endişelenip aramaya başlayacağız ki önümde oturan adam kafasını masanın altına sokuyor sonra acıyla bana bakıyor. Ben uzanıyorum ve görüyorum ki oğlum sandalyenin ayağının altında ezilmiş. Tabii ben çıldırıyorum ağlıyorum deliriyorum oğlumun başında. Garibi ise baktığım yerde ne oğlum var ne bişey. Ama ben görüyorum. Anlamı nedir bu rüyanın gerçekten uyandığımda ağlayacaktım ya 😞😞😞

 4. arifselim
  Yönetici
  Erkek için olsa bile doğrum yapmak sıkıntılarından kurtulmak olarak yorumlanır. Erkekler için bu bazen yaşayabileceği olumsuzluklara ve sıkıntılara işarettir. En doğrusunu ancak Allah bilir.

 5. Misafir
  Selamun aleyküm, rüyamda hamile oldugumu farkedediorum ve cocuk bi süre sonra doguyor ve bi erkek bebek oluyor. Büyütüyorum, seviyorum onu gezdiriorum. Ve birde okadar tatli okadar güzel gülüslü bir bebek di ki gözleri parliodu cok güzel bir yüzü vardi. Sonra rüyamda yine günler gecior bebek 8 aylik fln. Herkeze evde esime fln soruyorum kimse cevap vermior önce. sonra o öldü diorlar. Ben inanmiorum ve oturmaodasinin kapisini acdimda yerde bir namazlik görüyorum ve kenarda bir besik. Uzakdan elini oynatiodu ve ben bi anlik sevincle yanina gidiorum. Bebegin kafasi tersdi sonra hic kiprdamadi sonra kucama aldim düzeldi eli yüzü. Herkeze diorum hayir yasior ölmedi elini oynatdi gördüm diorum kimse bana inanmior. Sonra ben bebege yine bakiorum elimde bebek bir bezbebegine dönmüs. Ve ben bebegim öldü diye agliorum cok üzülüyorum. ( buarada yeni evliyim ve cocugum yok ve hic düsünmiorum buara hamile kalmayi. Anlam veremedim yardimci olursaniz sevinirim )

 6. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam. Rüyanın içeriği genel olarak güzel, hayırlı ve sevinçle yorumlanır. Bebeğin ölmesi veya başka bir şeye dönüşmesi ise gören kimse için bazı plan ve işlerinin yolunda gitmemesi manasında yorumlanmıştır. En doğrusunu Allah bilir.

 7. Misafir
  Merhaba ben rüyamda yeni doğurdum bebeyimi süt vermeyip öldüğünü görüyordum
  Bebek bir parmak kadardı yanımdakiler diyor sen onu emdirmedigin için açlıktan bebeğin öldü diyorlar

 8. arifselim
  Yönetici
  Merhaba. Bu rüya sembolik ve psikolojik açıdan tabir edilir. Kişinin hayallerinin bir bir yok olduğuna, kendisini ayakta tutan değerlerin zayıfladığına ve güçsüz kaldığını hissetmesine yorumlanır. Elbette gerçek manasını ancak Allah bilir.

 9. Misafir
  Mrb rüyada yenı dogum yapmiştim cok hastaydım bebegımı eniştem alıyordu evıne ğoturdu bakmak için orda oğlu istemeyerek bebegın üstüne düşüyordu karnı delık oluyordu öldü Bebek

 10. arifselim
  Yönetici
  Merhaba. Bu rüya gören kimse için alacağı kararları ile ilgilidir. Bu kişinin alacağı kararlarda yanılacağına e hata edeceğine ayrıca planlarının yolunda gitmeyeceğine tabir edilir. Bu rüyayı bir uyarı olarak kabul edilebilir. erşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
rüyada doğan bebeğin ölmesi,  rüyada ölü bebek görmek,  rüyada ölü doğan bebek görmek,  rüyada yeni doğan bebeğin ölmesi ,  rüyada yeni doğmuş bebeğin ölmesi,  rüyada yeni doğmuş bebeğin öldüğünü görmek,  rüyada yeni doğan bebeğin öldüğünü görmek