+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 123 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada beyaz elbiseli adam görmek Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Cevap: Rüyada beyaz elbiseli adam görmek

  Reklam
  Cevap: Rüyada beyaz elbiseli adam görmek isimli yazı www.Mumsema.com

  Ben rüyamda bir ev gördüm.buevde çokkötü şeyler yaşanıyordu ve kötü kişiler vardı.bende çok korktum.tevhid etmeye başladım.sonra sağımda 3 tane adam benimle beraber tevhid etmeye başladı.bu ne anlama geliyor lütfen rüyama bir açıklık getirin.

 2. arifselim
  Yönetici

  Cevap: Rüyada beyaz elbiseli adam görmek


  Reklam  Rüyan hayırlıdır. Zor anlarında yardımında olacak kimselerin olmasına işarettir. Elbette en doğrusunu Allah bilir.

 3. Misafir
  Iyi günler gece 4 de karşımda sakalli beyaz üstlü adam gördüm ve bana bakiyodu gözünü ayirmadan gözlerimi kapadigimda ayak seslerini duydum bu ne anlama geliyor?

 4. arifselim
  Yönetici
  Hayırlı günler. Bunu rüyada mı yoksa bana göründü mü diyorsun tam anlaşılmıyor çünkü bu bölümde rüyalar sorulmaktadır. Eğer rüya ise bu hayırlıdır. Ama gördüm diyorsan, bir hocaya giderek yüz yüze anlatmanı tavsiye ederim.

 5. Misafir
  ruyamiydi gercekmiydi anlayamadim korkuyla uyandim bas ucumda beyaz giyinmis bisey beni opmeye kalkti korktum besmele cektim gitti sonra pencereden disari baktigimda disarida beyaz kiyagetli birinin oldugunu gordum kalkip isiklari actim cesaret edemedim disariya birdaha bakmaya

 6. arifselim
  Yönetici
  Bu tür görülen bir şeyin hayal olması muhtemeldir. Rüyada görülmüş olsa bile bundan özel bir mana çıkarmaya gerek yoktur. Uyumadan önce ayetel kürsi oku ve uyu. Allah'ın izniyle tekrar etmeyecektir.

 7. Misafir
  Selamunaleyküm. sözlüm 2 aydır askerde Allah nasip ederse 10 ay sonra gelecek. Babannesi onu rüyasında beyazlar içinde beyaz bir elbiseyle görmüş. Beyaz hayırdır diye biliyorum. Yardımcı olursanız sevinirim iyi akşamlar.

 8. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam. Bu rüya hayırlıdır ve rüyayı gören kimse ile ilgilidir. Rüya sahibinin karamsar biri olmasına ama Allah'ın izniyle bu olumsuz düşüncelerinden kurtulacağı anlamında yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

 9. Misafir
  Merhaba ben gözlerimi kapatınca hep beyaz uzun elbiseli erkekler ya dua ederler yada namaz kılarlar. Sizcede ne anlımına gelir?

  Teşekkürler

 10. arifselim
  Yönetici
  Merhaba. Bu rüyalar hayırlı rüyalardandır. Bazen kişi için en sıkıntılı anlarında birisinden yardım ve destek görerek zorluklardan kurtulmak anlamında yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

 11. Misafir
  Rüyamda babamın köyündeyiz amcam sinirlenip etrafı dağıtıyor bizde ordan ayrılıp evimize gidicez. araba ile amcamlardan cikarken köyde bembeyaz bir at ve üstünde beyazlar içinde beyaz sakallı bir adam at ile hızla gidiyor ben görüyorum ve atın beyazligina guzelligine hayran kalıyorum.arabanin icinde arkasından bakiyorum.

 12. arifselim
  Yönetici
  Bu rüyayı gören kişinin emeklerini ve hayallerini boşa çıkarmayacak gelişmelerin yaşanacağına, sermayesinin harcandığına değeceğine, kendisine fazlaca kar getireceğine ve hedeflerinin karşılık bulacağına alamet eder. Herşeyi hakkıyla bilen ancak Allah'tır.

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 123 ... SonuncuSonuncu
rüyada beyaz elbiseli adam görmek,  rüyada beyaz giysili birini görmek,  rüyada beyaz giysili adam görmek,  rüyada beyaz kıyafetli erkek görmek,  rüyada beyaz elbiseli erkek görmek,  rüyada beyaz giysili erkek görmek,  rüyada beyaz kıyafetli adam görmek