Rüyada fare görmek ne demek

5 üzerinden 5.00 | Toplam : 3 kişi
 1. 1
  Misafir
     

  Rüyada fare görmek ne demek

  kafası ezik ama canlı bir fare yan yatmış gördüm gördükten sonra da öldürmeye çalışıyorum ölmüyo basıyorum kafasına birşey vuruyorum kafasını toprağa gömüyorum ölmüyo

  İlgili Yazılar

 2. 2
  arifselim Yönetici

  Cevap: Rüyada fare görmek ne demek

  Selamun aleykum. Rüyada görülen fare gizli bir düşman olarak tabir edilir. Fareyi öldürmek ve gömmek düşmandan kurtulmaya işarettir. Bazende bu rüya çevresinde bulunan gizli bir düşmana işaret eder. En doğrusunu Allah bilir.


 3. 3
  Misafir

  Rüya da fare görmek

  Hayırlı günler, rüyamda kalabalik bir akraba ortaminda tombul tüysüz sarı bir fareyi akrabalarımın birbirlerine atarak sevdiklerini gördüm fare bana atıldığında ise tiksinerek geri atıyordum. Bu ruyanin ertesi gununde sevdigim yuva kurmayi dusundugum insanla alakali kulagima bazi dedikodular geldi bu ruya bu konuyla alakali bir isaret olabilir mi? Aydinlatirsaniz cok sevinirim


 4. Reklam

 5. 4
  arifselim Yönetici

  Cevap: Rüyada fare görmek ne demek

  Hayırlı günler kardeşim. Bu rüya zararlı olan ve gizli olan bir düşmana yorumlanır ve hayırla tabir edilmez. Ama evlenmeyi düşündüğünüz kimse ile ilgili olduğunu bilemeyiz. En doğrusunu Allah bilir.


 6. 5
  beytullah Üye
  arkadaşlar rüyamda evimde fare öldürdü.ve birkaç yerde ölü fare gördüm.bilenler tabir ederse sevinirim.şimdiden ALLAH razı olsun...


 7. 6
  arifselim Yönetici
  Ölü fare görmek, canlı fare görmekten hayırlıdır. Çünkü fare insanlara zarar veren eliyle, diliyle onların hayatını karartan, hilekar ve kötü insanların sembolüdür. En doğrusunu Allah bilir.


 8. 7
  celaledem Üye
  Ruyamda tanimadigim bir yerde fare oldurdum. Ortadan ikiye ayirdim hala hareket ediyordu birdaha vurdum ve öldü.

  Bu ruyayi gördükten bir hafta sonra çok iyi bir işe başladım ve hayırsız olan akrabalarından işin farklı bir şehirde olmasından dolayı uzaklaştırma. Allah en doğrusunu bilir umudunuzu kesmeyin hiç bir zaman. Şükür ancak O nadır.


 9. 8
  arifselim Yönetici
  Allah aşkına soruda oldurdum mu yoksa öldürdüm mü dediğin anlaşılmıyor. Soruları düzgün bir yazı ile sorar mısınız lütfen..

  Rüyada fareyi öldürmek:
  Bu rüyayı gören kişinin rakiplerini ve düşmanlarını alt edeceğine, onları kendisinden uzaklaştırmayı başaracağına tabir edilir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


 10. 9
  Misafir
  Selamun aleyküm,ben yeni sözlendim sözlüm eczanede çalışıyor (bay)bir mezarlığın önünde dua ediyor bende bir Fatiha okuyorum,mezar taşında bir adamın fotoğrafı var kim bu diyorum eczacı patronunun babası olduğunu söylüyor fakat mezarın üstünde toprağının üstünde 3 4 tane fare dolaşıyor toprağı kemirir gibi dolanıyorlar.yorumlar mısınız rica etsem Allah razı olsun


 11. 10
  arifselim Yönetici
  Aleykum selam. Aslında en doğrusu ancak rüyayı gören kişinin durumu bilinerek tabir edilmesidir. Bu rüya geçmişte yaşanan tatsız ve kötü olaylardan ders almaya ve zararlı kimselerin şerrinden uzak durmaya tabir edilir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


 12. 11
  Ndhyt Üye
  Selamünaleyküm kardeşlerim
  Rüyamda tanımadığım bir kadın ile yine tanımadığım başka bir kadına yardım istemeye gidiyoruz. Sonra o yanımdaki kadın banyo yapmaya gidince diğer kadın elinde ki bir kutu benzini kadının üstüne döküyor. Sonra benim üstüme geliyor.
  Bende geri geri gitmeye çalışıyorum o gelmesin diye kapıları kapatıyorum.
  Ama kadın kapıyı açıp üstüme üstüme geliyor ben en sonunda kaçmayı başarıyorum bir insan topluluğunun içine giriyorum. Ama kadın orada da karşıma çıkıyor.
  Sonra başka bir rüyaya geçiyorum yaşlı bir amca görüyorum elinde bir poşet var.
  Poşetin içinde küflenmiş ekmek ile üstüne aynı küf gibi lekeri olan bir fare var.
  Fare nefes alamıyor böyle çırpınıyor.
  Adam da poşeti kaldırıp bana gülüyor.
  Manası nedir acaba?


 13. 12
  arifselim Yönetici
  Aleykum selam. Her iki rüya bölümü de iyi olarak tabir edilmez. Birinci kısım, rüyayı gören kişiyi çok yoracak, yıpratacak ve çok uğraştıracak bazı sorunlarla mücadele etmesi gerekeceğine işaret eder. Diğer kısım ise, büyük ihtimalle cimri ve zararlı bir düşman anlamındadır. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


+ Yorum Gönder