+ Yorum Gönder
4. Sayfa BirinciBirinci ... 3457 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada arabayla kaza yaptığını görmek Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Yorum: Rüyada arabayla kaza yaptığını görmek

  Reklam
  Yorum: Rüyada arabayla kaza yaptığını görmek ile ilgili yazı Yudumla.com
  Merhaba.
  Rüyamda arabayla gidiyorum yolda benden başka kimse yok ama normalde otoyol sürekli trafiğin üst düzey olduğu yer sıfır bir araba bana ait değil yolda biraz devam ettikten sonra 2 şeritlik yolun sağ şeritin yarısından fazlasını bariyerle ayrılmış olduğunu gördüm yani yol 1,5 şerit gibi olmuş 2-3 kere tam vuracak ken kurtarıyorum ayağım koltuğun mu debriyajın oraya mı takılmış frene basmam gerek basamadım el freniyle yavaş yavaş durdursam mı diye düşündüm sonra kurtarıp yavaşladım yola devam ediyorum hala 1-2 kere arabanın arka koltuğundan tam ortadan yolu gördüm ama benden başkası yok ve bundan sonra ayrılmış olan yarım şeritn üstündeki bariyere vurup aşağıdaki yola uçuyorum araba uçarken ve yere çakılırken hisseder gibi oldu ve yere çakıldığında arabayla ben yerin dibine doğru batıyormuş gibi oldu gördüm yol sürekli kullandığım bir yol ve yolun aşağısında başka yol yok sizce ne anlama gelir.

 2. arifselim
  Yönetici

  Yorum: Rüyada arabayla kaza yaptığını görmek


  Reklam  Merhaba kardeşim. Araba ile bir yoldan gitmenin en açık tabiri, insanın hayatını ve karşılaşacağı durumlara işaret eder. Atacağın adımlara ve alacağın kararlara dikkat etmen gerektiğine tabir edilir. En doğrusunu Allah bilir.

 3. Misafir
  Ruyada eşimle birlikte kaza yapiyoduk araba tepe takla olurken ben kelime şehadet getiriyodum yorumlarmisiniz lutfen.

 4. arifselim
  Yönetici
  Rüyada araba ile kaza geçirmek, meydana gelecek üzücü bazı olaylara işaret eder. Ayrıca bu tür rüyalar endişe ve güvensizlik içinde yaşanıldığına ve pek çok uğursuzlukla karşılaşıldığına da yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

 5. Misafir
  Rüyada ailemle birlikte eve dönüyoduk her zamanki ana yoldu evimizede yakındı bi anda kaza yapıp yuvarlamdık ailem bayhında ailemde sadece annem evdeydi 2 kardesim bn ve babam vardı benin hiç biseyim yoktu yürüyerek eve gittim anneme ve anneanne me kaza yaptığımızı söyledim ama onlar aldırmayıp sohbetlerine devam etti ağladım..

 6. arifselim
  Yönetici
  Rüyada kaza yapmak gerçek hayatta bazı olumsuzluklar yaşamak manasına işarettir. Özellikle bunlar aile içerisinde yaşanacak huzursuzluklar olarak tabir edilir. En doğrusunu Allah bilir.

 7. Misafir
  Arabam tarlanın kenarına indirdim ve arkadaşın biri bindi arabamda haraket eti sonrada uçurumdan yuvarlandı giti parça parça oldu

 8. arifselim
  Yönetici
  Rüyada bu tür kazalar görmenin tabiri, gerçek hayatta da bazı sıkıntı ve problemlerle karşılaşmak anlamında tabir edilmiştir. Bazı rüya yorumcuları ise bunu tam tersi ile tabir de etmişlerdir. Allah'tan mutlaka hayırlısını dilemek en doğrusudur.

 9. Misafir
  Ruyamda eski arkadaşımı evine bırakıyordum .Arabayı durduramadım. Kaldırıma çarptık .ama bi şey olmadı

  Arkadasimi evine birakirken arabayi durduramadim. Kaldirima carptim. Ama bize hic bi sey olmadi. Tesekkurer

 10. arifselim
  Yönetici
  Bu rüyan gerçek hayatta da bazı tehlike ve kazaları atlatmaya işaret eder. Araba kazası insanın gerçek hayatta da kaza veya musibetlere işarettir. En doğrusunu Allah bilir.

 11. Misafir
  Rüyamda babam ve kuzenimle bi yere gidiyorduk arabayı ben kullanırken kontrol edemedim ve çok hızlı bi şekilde giderken kaza yaptık ama arabayı kum ocağı gibi bi yere çarptığımız için kaza sonrası hiç bi şey olmadı, yolumuza devam ettik, o hızla giderken bi şey olmamasına şaşırıyorduk ama herkes iyiydi. Yolun dönüşünde de otostopçu olarak anne baba ve çok tatlı bi çocuğu arabada götürdüğümüzü hatırlıyorum hocam nedir bunun yorumu?

 12. arifselim
  Yönetici
  Yorum: Rüyada arabayla kaza yaptığını görmek ile alakalı yazı mumsema.com Yorum: Rüyada arabayla kaza yaptığını görmek
  Bu tür rüyalar gerçek hayatta da bazı tatsız ve üzücü hadislerin yaşanmasına işarettir. Aslında bir açıdan bunlar birer ikazdır ve düşünerek hareket edilmesine delalet eder. En doğrusunu Allah bilir.

+ Yorum Gönder
4. Sayfa BirinciBirinci ... 3457 ... SonuncuSonuncu
rüyada kaza yaptığını görmek,  rüyada arabayla kaza yapmak,  rüyada kaza yapmak,  rüyada araba kazası yapmak,  rüyada arabama çarptılar,  rüyada trafik kazası yapmak,  rüyada arabayla kaza yaptığını görmek