+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 1235 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada arabayla kaza yaptığını görmek Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Cevap: Rüyada kaza yaptığımı gördüm yorumlar mısınız

  Reklam
  Cevap: Rüyada kaza yaptığımı gördüm yorumlar mısınız isimli yazı www.Mumsema.com

  Ruyada esimin isyerine ait olan siyah jip le kaza yaptigini gordum arabanin ust kismi ezilmisti ve esini arabadan ben cikardim fakat kan vb.gbi birsey yoktu.Yorumlrnz icin smdiden tesekkr ediyorum..

 2. arifselim
  Yönetici

  Reklam  Rüyanız güzel ve hayırlıdır. Kan ve benzeri şeyleri görmeden kurtulması çektiği zorlukların üstesinden geleceğine yorumlanmıştır. Biz yanılabiliriz Allah en doğrusunu bilir.

 3. Misafir
  Rüyamda benim arabamla başka birisi izinsiz alıp kaza yapıyor bu ne anlama gelmektedir yorumlarınız için şimdiden tesekkurler

 4. arifselim
  Yönetici
  Kaza yapan kişi eğer kazadan sağ salim kurtulmuşsa bu hayırla yorumlanır yok eğer kurtulmamışsa o zaman bu rüya başarısızlıklara işaret eder.

 5. Misafir
  Ooo diye baharinca sol seride geçip bir suru arabayla çarpistik yaralanmadan uyandik hepimiz anlamini soylermisiniz

 6. arifselim
  Yönetici
  Eğer kaza yaparken size bir şey olmadan kurutlmuşsanız bu hayırlı bir rüyadır. Genellikle var olan sıkıntıları aşmaya ve kurtulmaya tabir edilir.

 7. Misafir
  Ben rüyamda bos bir yolda giderken bir anda yol hakimiyeti bozulup ters takla atıyoruz ve kimseye bisey olmadan kurtulduk yani kimsede kan neyi goremedim.Çok hafif yaralanma oldu sadece.

 8. arifselim
  Yönetici
  Böyle bir rüya yani kazadan sağ salim kurtulduğunuz bir rüya hayırla tabir edilir. Bu zorlukların varsa hastalıkların üstesinden geleceğinize işaret eder. Elbette Allah en doğrusunu bilir.

 9. Misafir
  Merhabalar ben uzun zamandir ruyalarimda hep araba kullandigimi su son zamnlardada kullandigim yada bindigim arabalarda kaza yaptigimi goruyorum ama bu kazalar hep engebeli yollarda oluyor ne anlama geldigine dair yorumlamaniz mumkunmudur.. simdiden tesekkur ederim...

 10. arifselim
  Yönetici
  Merhabalar. Rüyada görülen binek veya araba kişinin hayatının gidişatı olarak tabir edilir. Genellikle kazalara ve hoş olmayan bazı haberlere işarettir. Ayrıca bu rüya, endişe ve güvensizlik içinde yaşanıldığına ve pek çok uğursuzlukla karşılaşıldığına da yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

 11. Misafir
  Rüyamda abimle hırsızlık yapıyoruz yanımızda biri daha var sonra o kişi bize kaçın polis geliyo ben oyalıcam diyo biz abimle kaçmaya başlıyoruz ama dağın başındayız ve köprü gibi değişik bir yoldan geçiyorız sonra yuvarlanıyoruz sanırım abim ölüyo ben başında ağlıyorum abim cırılcıpkak yerde yatıyo kan falan yoktu ama yuvarlanırken demirlerin abime saplandığını görüyorum ama bana hiç bişey olmuyo

 12. arifselim
  Yönetici
  Rüyada hırsızlık hayırlı manada tabir edilmez. Genelde bu kötü ve fena düşüncelere, hoş olmayacak sözleri konuşmaya işaret eder. Bazende bu rüya fesada karışmaya ve başkalarının hakkını yemeye yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 1235 ... SonuncuSonuncu
rüyada kaza yaptığını görmek,  rüyada arabayla kaza yapmak,  rüyada kaza yapmak,  rüyada araba kazası yapmak,  rüyada arabama çarptılar,  rüyada trafik kazası yapmak,  rüyada arabayla kaza yaptığını görmek