+ Yorum Gönder
6. Sayfa BirinciBirinci ... 3567 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada şeyh görmek ne anlama gelir? tabiri nedir? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Yorum: Rüyada şeyh görmek ne anlama gelir? tabiri nedir?

  Reklam
  Yorum: Rüyada şeyh görmek ne anlama gelir? tabiri nedir? altıncı sayfa yazısı mumsema.com Yorum: Rüyada şeyh görmek ne anlama gelir? tabiri nedir?
  Rüyamda Abdulbaki Hz.lerini gordum bizim eve misafir gelmişti elini öpmeye yaklaşırken bana gülümsüyordu sonra bi anda sinirlendi elini öptürmedi kalkıp gitti evimizden.. babam da yanimizdaydi rüyamda bak kuran okumadigin icin elini öptürmedi sana diye sinirlenip kızdı .. rüyadan çok etkilendim yorumlayabilecek olanlar var mı acaba ?

 2. arifselim
  Yönetici

  Yorum: Rüyada şeyh görmek ne anlama gelir? tabiri nedir?


  Reklam  Değerli kardeşim. Rüyada salih insanları, evliya veya şeyhleri görmek çok hayırlıdır. Şeyh görmek en açık tabiri ile dertlerinden sorunlarından kurtulmak anlamındadır. Sana darılması ve nedenin kuran okumadığın söylenmesi ise, gerçek hayatında ihmal ettiğin ibadetlerini gözden geçirmen gerektiğine yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

 3. Misafir
  Merhabalar rüyamda Abdulbaki Hz gordum. Zayıflamış halde ve hastaydı. Merdiven gibi bi yerden çıkarken iki kolunun altından yardım edenler vardı . Normalde bayanlarla konusmamasina rağmen ben çok yakınındaydm. Konuşuyordu ama ne dediğini anlamadan uyandm. Menzile bağlıym ama uzun zamandır gitmiyorum. Bununla ilgili yorumunuzu bekliyorm. Şimdiden teşekkür ederim

 4. arifselim
  Yönetici
  Merhabalar kardeşim. Bu rüya senin maneviyatına önem vermen gerektiğine ve hatalarından pişman olmana alamettir. Genellikle şeyh görmek, isteklerinin olmasına ve dertlerinden kurtulmasına alamet eder. En doğrusunu Allah bilir.

 5. Misafir
  Merhabalar rüyamda Gavsı sanki hz şeyi (ks) gördüm üç halde fotoğraf gibiydi galiba gördüklerim birincisinde gavsımız önde arkada iki tanıdığım arkadaşım gülümsüyorlardı, ikincide sakallarına bakıyordum ilk tanıyamadım sonradan o olduğunu iyice bakınca anladım, üçüncü fotoda ise bir heykel vardı onun önünde başını eğmiş aşırı şekilde düşünceye dalmıştı gavsımız bu nasıl yapıldı gibi bir düşünceye dalmıştı galiba , sağolun şimdiden

 6. arifselim
  Yönetici
  Merhabalar kardeşim. Rüyada fotoğraf görülmesi tek bir manada yorumlanmaz. Genel bir tabir ile bu rüyan hayırlıdır ve Allah'ın izniyle içerisinde bulunduğun sıkıntılarından kurtulmak ve rahata kavuşmak manasında yorumlanır. En doğrusunu ancak Allah bilir.

 7. Misafir
  Selamun aleykum hocam dün gece rüyamda bir şeyh mi desem derviş mi desem onun kılığında bir adamla ve ailemden birkaç kişiyle çember oluşturulmuş şekilde dua ettiğimizi gördüm. Tabi yani başimizda fokurdayan deli gibi coşan bir su vardi .Sonra ben duamda şiddetle inşallah sevdiğim adama kavuşurum diye dua ederken kerâmet sahibi o adam parmağini bana uzatarak elimden tut dedi bende işaret parmağini tuttum ve duama devam ettim . Çok etkilendim hocam aydinlatirsaniz sizce neye yorumlanir nedir anlami hocam

  Selamun aleykum hocam geçen rüyamda bir şeyh mi desem derviş mi desem onunla ve ailemden birkaç kişiyle daire oluşturmuş dua ediyorduk. Yanı başımızda bir su göl fokurdayip köpürüyordu . Ben şiddetle sevdiğim adama kavuşmayı diliyordum hep sonra bu keramet sahibi adam elini bana uzatarak parmağını tutmamı istedi. Bende işaret parmağini tutarak duama devam ettim. Sizce tabiri nedir yorumlayabilir misiniz teşekkür ediyorum

 8. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam. Bu rüya sağlıklı olmaya, güzelliklerle karşılaşmaya, esenlik ve ferahlığa kavuşmaya delalet eder. Rüya sahibinin hayatının başarılar içinde geçeceğine ve güzel bir yaşamı olacağına rivayet edilir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.

 9. Misafir
  Rüyamda şeyh seyyid Fevzeddin hazretlerini gördüm içeri girdiğimde bana tekme atıp çıktı başka oğullarından seyyid vardı oda dediki baba kız ne kadar iyi sen ona niye öyle yaptın dedi oradakilerde şeyhimiz yapmışsa vardir bir hayır dediler sonra o kısmini tamhatirlamiyorum ama ondan beni affetmesini birdaha yapmiyacagimi soyledim
  Affetti basimi oksadi sonra seyhmizi kacirmislar ama karsimizda bir ev var oraya
  Saklamislar bende buldum sonra bana hep gülümsedi ne anlamageliyor lütfen etkisinde
  Kaldim. Şimdiden teşekkürler

 10. arifselim
  Yönetici
  Rüyan hayırlı ve güzel olarak yorumlanır. Özellikle manevi veya maddi olarak içerisinde bulunduğun sıkıntı, dert ve zorluklardan kurtulacağına dair bir işaret olarak yorumlanır. Şeyh görmek dertten kurtulmak manasındadır. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.

 11. Misafir
  Bursa ulu camii nin avlusuymuş,cami girisinde kadiri şeyhleri halka olmus hepsi yesil cubbe yesil sariklı kimisi uzun sakalli kimisi kisa sakallı def çalıp ilahi söyluyorlar bende onlari izliyorum. Yorumu nedir??

 12. arifselim
  Yönetici
  Bu rüya hayırla yorumlanır. Rüyada görülen şeyh veya şeyhler maddi ve manevi anlamda olumlu gelişmeler yaşanması anlamındadır. Çok büyük üzüntü duyduğu ve endişe ettiği durumlardan kurtulacağına, çok büyük ve hayırlı kısmetler ile karşılaşacağına alamet eder. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.

+ Yorum Gönder
6. Sayfa BirinciBirinci ... 3567 ... SonuncuSonuncu
rüyada şeyh görmek,  rüyada şeyhini görmek,  ruyada seyh gormek,  rüyada şeyh görmek ne anlama gelir ,  ruyada şeyh görmek,  rüyada şıh görmek,  Rüyada şeyh görmek nedir