+ Yorum Gönder
4. Sayfa BirinciBirinci ... 3457 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada şeyh görmek ne anlama gelir? tabiri nedir? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Cevap: Rüyada şeyh görmek ne anlama gelir? tabiri nedir?

  Reklam
  Cevap: Rüyada şeyh görmek ne anlama gelir? tabiri nedir? ile ilgili yazı Yudumla.com
  Büyük bir otobüste yolculuk yapıyorum tanıdık kimse yok otobüsün önünde Gavs Hz oturuyor sadece başını görüyorum arkadan otobüsün önünde Gavsı Sani yazıyordu yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler

 2. arifselim
  Yönetici

  Cevap: Rüyada şeyh görmek ne anlama gelir? tabiri nedir?


  Reklam  Büyük otobüsle ve salih insanlarla yolculuk yapmak çok hayırlıdır. Kolay ve rahat bir şekilde yolculuk eden ise korktuğundan emin olur ve yaşadığı üzüntüler varsa hepsi sona erer. Zaten şeyh görmenin tabiri de aynı manada yapılır. En doğrusunu ancak Allah bilir.

 3. Misafir
  iyi günler ben bugün rüyamda adıyaman menzil köyünde bayanlar bölümün deydim o avlu da seyda hazretlerini beklerken seyda hazretleri önümden geçti geçerken elinden çiçegini düşürdü bende aldım seyda hazretlerine vardim acaba ne anlama geliyor acaba söylermisiniz ?

 4. arifselim
  Yönetici
  Hayırlı günler hanım kardeşim. Bu tür rüyalar maddi ve manevi sıkıntı veya derdi olanların bunlardan kurtulmasına işaret eder. Hayırlı ve güzel bir rüyadır. En doğrusunu Allah bilir.

 5. Misafir
  Ruyamda gavs abdulbaki hazretlerine cok benzeyen birini gordum bana bakti ve ben yere dustum sonra kalktim ve uyandim

 6. arifselim
  Yönetici
  Başarmak istediğin veya kurtulmak istediğin sorunlardan kurtulamamaya tabir edilir. Allah'u tealadan hayırlısını dilemek gerekir. Herşeyin en doğrusunu Allah bilir.

 7. Misafir
  Selamun aleykum ruyamda bi evin icindeyim basim belada uzgunum sonra birden seyyid abdulbaki hazretlerini goruyorum gavs hzleri diye bagiriyorum cok mutlu oluyorum kalkiyorum hemen yerimden arkasina bakiyorum kendini gosterip gidiyo kendi kendime orada bulunan insanlara bakin yine geldi bana yine yardim benim hep yanimda gecen gunde yardim etti bana diyorum sonra birden sag tarafimdaki duvardan disariyi goruyorum gavs hzleri seyyid murteza daha baska bir suru kisi var yesillik bi alanda yuruyolar bende hemen kosuyorum onlara dogru kosuyorum ama gidemiyorum orada uyandim. :-(

 8. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam kardeşim. Rüyanda olduğu gibi inşaallah var olan sıkıntıların bitmesine dertlerinden kurtulmana tabir edilir. Şeyh görmenin anlamı genellikle dertlerinden kurtulmak manasına işaret eder. En doğrusunu Allah bilir.

 9. Misafir
  Rüyamda abdülbaki seni hz gördüm havada yürüyordu o gece sıkıntım vardı yanıma geldi tamamdır dedi ve pencereden havada yürüyerek çıktı hikmeti nedir

 10. arifselim
  Yönetici
  Değerli kardeşim. Yukarıdaki kardeşlerinde rüyalarının tabirlerinde ifade edildiği gibi, bu tür rüyalar insanın dertleri ve sıkıntıları varsa Allah'ın izniyle geçeceğine dair bir müjdedir. En doğrusunu Allah bilir.

 11. Misafir
  Selamünaleyküm Rüyamda gavs hz gördüm ve bana elini öptürdü ve o ortamdaki kokadan midesi bulanmıştı ve bir evin bahçesine tükürdü ve bana gülümsüyordu

 12. arifselim
  Yönetici
  Yorum: Rüyada şeyh görmek ne anlama gelir? tabiri nedir? ile alakalı yazı mumsema.com Yorum: Rüyada şeyh görmek ne anlama gelir? tabiri nedir?
  Rüyan sana güzel bir işarettir. Sıkıntılarından kurtulmak manasındadır. Ancak kötü koku ise günahlara işarettir. Bunlardan tövbe etmeye işaret eder. En doğrusunu Allah bilir.

+ Yorum Gönder
4. Sayfa BirinciBirinci ... 3457 ... SonuncuSonuncu
rüyada şeyh görmek,  rüyada şeyhini görmek,  ruyada seyh gormek,  rüyada şeyh görmek ne anlama gelir ,  ruyada şeyh görmek,  rüyada şıh görmek,  Rüyada şeyh görmek nedir