+ Yorum Gönder
1. Sayfa 124 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada suların içinde kalmak ve bu durumdan kurtulmaya çalışmak yorumu nedir? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Rüyada suların içinde kalmak ve bu durumdan kurtulmaya çalışmak yorumu nedir?

  Reklam
  Sual: ruyamda yoldan giderken yolun kenarında su var ve bu su gittike cogalmaya başladı kendimizi kurtarmaya calışıyoruz olmuyor su dahada yukseliyor kendı kendıme kıyamet kopuyorsandım ama öyle bişeki sular arada bir insan şekilleri alıyor korkudan sudan cıkmaya calışıyoruz sonra bir sur kenarından adladık ve sudan kurtultuk ama şehir şehir dolaşıyorduk .Burüyayı bana yorumlar sanız sevinirim ? 2. Muhasibi
  Editör

  Cevap: Rüyada suların içinde kalmak ve bu durumdan kurtulmaya çalışmak yorumu nedir?


  Reklam  Cevap: Rüyada Su Görmek, Su ile ilgili rüya tabirleri

  Rüyada Suya Düşmek

  Rüyada suya düşmek pekiyi şeylere yorumlanmaz. Kişi rüyasında hareketsiz ve durağan bir suya düştüğünü görürse bu bir mahpusluk anlamına gelir. Eğer rüya sahibi derin bir suya düşerse ve suyun derinliğini görmezse bu o kişinin çok zengin biri olacağı anlamına gelir.


  Rüyada Su Görmek Ve Yüzmek


  Aydınlık bir döneme girileceğine, bu dönem içinde çok başarılı olunacağına, hiç sıkıntı çekilmeden rahata erileceğine, iş güç konusunda birçok karar verileceğine, yakın bir zaman içinde çok zor bir işin atlatılacağına, yapılan bir hata yüzünden çekilen sıkıntının arkadaşların vereceği destek sayesinde sona ereceğine ve çok mutlu edici bir haber alınacağına yorumlanır. Sağlık sorunlarının kısa süre içinde tedavi edileceğine yorulur. Rüyada su görüp yüzen birini görmek, bir sıkıntıdan ötürü çok büyük bir zarar edilen işin yakın bir zaman içinde toparlanacağına, uğranılan bir ihanetten ötürü kırgınlık yaşanan biri ile yolların ayrılacağına, rahat bir hayata adım atılacağına, sorunların çözüm bulacağına ve çözümsüz gibi duran bir işin çözüleceğine delalet eder.

  Rüyada Su Görmek Ve Suya Girmek


  Rüyayı gören kişinin, hem aile hayatında hem iş hayatında çok rahat edeceğine, başarılı bir kariyere sahip olacağına, yaptığı iyiliklerin karşılığında çok büyük bir dosta sahip olacağına, anlayışlı bir kişi ile tanışacağına, bu kişi ile ilişkilerinin daha samimi olacağına ve kısa süre içinde evlilik konusunda adım atacağına işaret eder. Rüyada su görmek ve suya dalmak, kardeşlerden biri ile girilen bir ortaklık sayesinde çok iyi bir işe sahip olunacağına, hayat içerisinde çok büyük bir başarı kazanılacağına, sevinçli bir haber alınacağına, yardım konusunda sevilen bir kişiye destek olunacağına ve çıkılan yolda uğranacak ihanetlere ve görülecek kötülüklere rağmen kazanç elde edileceğine alamettir. Güzel bir ilişki başlayacak demektir.

 3. Misafir
  Merhaba rüyamda bir gemide dalgaların içinde kalıyorum ve kendimi denizin içinde buluyorum.Deniz bulanık ama denizin dibindeyim ve çırpınıyorum sonra bir ip gıbı birsey göruyorum ona tutunup denızın yüzeyine dogru yuzuyorum kafamı denızın yuzeyıne cıkarıyorum o sırada uyandım ama hala etkısındeyım yorumlarsanız rüyayı sevınırım .

 4. arifselim
  Yönetici
  Merhabalar. Aslında genel anlamda deniz hayırla tabir edilir ancak bu şekilde denizin bulanık olması ve içinde çırpınmak hayatınızdaki gel gitlere ve yaşanacak zorlu bir döneme işaret eder. En doğrusunu Allah bilir.

 5. Misafir
  rüyamda kumda bi çukur vardı yanında duruyordum. dev dalga geldi altında kaldım uyandım. hep bu tür rüyalar görüyorum, hep dalgaların altında kalıyorum. yorumlar mısınız

 6. arifselim
  Yönetici
  Merhabalar. Bu hayatınızda meydana gelen yoğun değişikliklere ve zorluklara tabir edilir. İstediğinize ulaşmak için sürekli bir mücadele halinde olmanıza yorumlanır.

 7. Misafir
  rüyamda göçebe bir binanın içindeydim ve ayakta durarken dizlerimizi geçmeyecek bir suyun dibindeydim Çıkmaya çalısıyordum ama çıkamıyordum Olduğum yerden binanın camlarını falan görüyordum ama çıkamıyordum

 8. arifselim
  Yönetici
  Bu tür rüyalar her şekilde hayırla tabir edilmiştir. Yaşanacak olan sayısız başarılara, alınacak zaferlere, dünya mallarının çokluğu kadar helal olacağına, ağız tadına, saadete ve mutluluğa delalet eder.

 9. Misafir
  Rüyamda 2 oğlum oğlumun bir arkadaşı yaşları (10 ile 6 arasi) yazlık bir evdeyiz birden kafamı çeviriyor dev bir dalga üstümüze geliyor biz egiliyoruz üstümüzden geçiyor. En az 5 kere aynı şekilde dalga geliyor ve her seferinde
  Sadece bizim sırtımız islaniyor.bir şekilde o evden ayrılıyoruz.

 10. arifselim
  Yönetici
  Merhabalar. Bu rüyayı gören kimsenin hayatında sürekli bir mücadelenin olacağına ve hayatında gelgitlerin çokça yaşanacağına tabir edilmiştir. En doğrusunu Allah bilir.

 11. Misafir
  Rüyamda bütün şehri su kaplıyordu ve yavaş yavaş su seviyesi yükseliyordu -rüyada güsul abdesti ale acele kılmak istiyordum ozaman ilişkiye girmiştim ama hala yıkanamamıştim o felaketi görünce hemen güsul abdesti almaya başlıyordum acaba bu rüyanın yorumu nasıl çok merak ediyorum cevap yazarsanız çok sevinirim merak ediyorumtşklr...

 12. arifselim
  Yönetici
  Bu rüya tam olarak tersi ile yorumlanır. Hem sizin için hemde yaşadığınız çevre için hayırlara, bereketlere ve bolluğa tabir edilmiştir. Görülen en hayırlı rüyalardan bir tanesidir.

+ Yorum Gönder
1. Sayfa 124 ... SonuncuSonuncu
rüyada sular altında kalmak,  rüyada su altında kalmak,  rüyada suyun altında kalmak,  rüyada denizin ortasında kalmak,  rüyada deniz dalgasının altında kalmak,  rüyada dünyanın sular altında kaldığını görmek,  rüyada suyun içinde kalmak