+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 2346 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada ölü bebeğin dirildiğini görmek anlamı tabiri nedir? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Yorum: Rüyada ölü bebeğin dirildiğini görmek anlamı tabiri nedir?

  Reklam
  Yorum: Rüyada ölü bebeğin dirildiğini görmek anlamı tabiri nedir? isimli konu Mumsema.com
  Elimde erkek bebek olu kucagimda biryere gidiyorum ve cennet oldugunu soyluyorlar ve annem bebege dokunup yasadigini soyluyordu ve sevincten uctum ve guluyordum bebek yasiyordu gercekten

 2. arifselim
  Yönetici

  Yorum: Rüyada ölü bebeğin dirildiğini görmek anlamı tabiri nedir?


  Reklam  Bebeğin ölü olması çeşitli problemlerle karşılaşmak manasına gelir. Ama yaşadığını görmek ve sevinmek ise tam aksi olarak çok hayırlıdır. Engelleri aşmaya, kısmetin açık olmasına ve güzel bir hayata yorumlanmıştır. En doğrusunu Allah bilir.

 3. Misafir
  ben kendi bebegimi ölü buluyordum sonra bacakları kopup görünce bi anda nefes alıp canlandı bu ne anlama gelir

 4. arifselim
  Yönetici
  Bebeğin ölü olarak görülmesi gören kimse için bazı planlarının bozulmasına ve sorunlar yalanmasına işaret eder. Onu tekrar canlı görmek ise Allah'ın izniyle bunların geçeceğine işarettir. En doğrusunu Allah bilir.

 5. Misafir
  Rüyamda kız bebeğim oluyor kalbi delik oluyor ve ölüyor.1ay geçiyor ve 1 oğlum oluyor o sağlıklı oluyor fakat hastanede biraz takip altında oluyor.ama sutumu gelmişmi diye bakıyorum bır türlü sutum inmiyor. Not:2ay önce oğlum kalp hastalığından dolayi vefat etti.vefat ettiğinde 5.5aylikti

 6. arifselim
  Yönetici
  Allah sabrını arttırsın ve bebeğini sana kıyamet gününde şefaatçi eylesin. Bu rüyanın iki anlamı vardır birincisi, hayatta bazı aksiliklerin olabileceğine ve herşeyin istediğin gibi gitmeyeceğine işaret eder ki bu vefat eden bebeğinde buna işaret eder. Bir diğer manası ise, bu etkilendiğin olaydan dolayı bilinçaltına yerleşen düşüncelerden görülebilir. En doğrusunu Allah bilir.

 7. Misafir
  Selamun aleykum benim iki kizim var ruyamda 3_4 yaslarinda bir erkek cocugu goruyordum ttanimiyordum kimsesiz diye eve aliyoedum biraz gectikten sonra hircinlasip kizlarima bana saldiriyordu onunla bas edemiyorduk. Sonra bakiyordum onu bizden baskasi goremiyordu. Onun olu oldugunu anlayip kaciyorduk evden. Sönra bir kadin geliyordu ona diyordum bizi ondan koru diye kadinda o senin ölmus cocugun diyordu ben diyordum benim olmus cocufum yok sonra onu kabulleniyordum oda sakinlesiyordu..

 8. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam kardeşim. Rüyanız tam aksine hayırlıdır. Öfkenizi yenmeye, sabırlı olmaya ve sorunlarla baş edebilmeye tabir edilir. Bu rüya bazende kız çocuğu doğurmak anlamında yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

 9. Misafir
  Selamün aleyküm iki gündür aynı rüyayı görüyorum ben altı buçuk aylık doğum yaptım ve bebeğim üç yaşadı öldü şimdi ise rüyamda onun dirildiğini ve bana hiç yaklaşmayıp değişik değişik şekillere girdiğini görüyorum acaba korkutuluyorum şeytan tarafından diede aklıma geliyor ama benim içim yanıyor içim zten onu hiç koklayıp kucaklayamadım😢😢😢😢

 10. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam kardeşim. Bu rüyaların yaşadıklarının etkisinden olması muhtemeldir. Çünkü bunların özel bir tabiri yoktur. Allah sana bebeğini şefaatçi eylesin.

 11. Misafir
  Rüyamda 5 yaşlarında bir erkek çocuk oluyor biz yengemle bunu goturuyoruz tabutla sonra abisi geliyor tabutun kapağı açılıyor yürürken bakıyoruz sadece çocuğun kafası sarılı renkli bir bezle biz tabutu yere bırakıyoruz abisi çocuğu sallarken canlanıyor

 12. arifselim
  Yönetici
  Bu rüya zor ve sıkıntılı günlerin geçeceğine ve çok sevinçli haberlerin alınacağına işarettir. Bazende sıkıntılı bir durum için beklenmedik bir tanıdıktan yardım görüleceğine de yorulur. En doğrusunu Allah bilir.

+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 2346 ... SonuncuSonuncu
rüyada ölü bebeğin canlanması,  rüyada ölü bebeğin dirilmesi,  rüyada ölmüş bebeğin dirildiğini görmek,  rüyada ölmüş bebeğin dirilmesi,  rüyada ölen bebeğin canlanması,  rüyada ölen bebegin dirilmesi,  rüyada ölmüş bebeğin canlanması