Konu Kapatılmıştır
6. Sayfa BirinciBirinci ... 35679 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada ölmüş birini diri görmek anlamı nedir? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Cevap: Rüyada ölmüş birini diri görmek anlamı nedir?

  Reklam
  Cevap: Rüyada ölmüş birini diri görmek anlamı nedir? altıncı sayfa yazısı mumsema.com Cevap: Rüyada ölmüş birini diri görmek anlamı nedir?
  Selamın aleykum hocam. Ben 2013 te yakın arkadasımı kaybettim . İntihar etmişti sebebini kimse bilmiyordu. O zamandan beri 5 kez rüyama geldi ve rüyamda kendisi ölü oldugunu biliyordu ilk rüyama geldiginde ona niye yaptın diye sordugumda bana birşeyler anlattı sebebini tam öğrenemedim.ikinci ruyamı hatim indirirdigim gece gördüm. Bana bakıp guluyordu. Bu gece gördüğüm rüyada ise sanki ona verilmiş bir sure vardı ve beraber gezerken ben yine nasılsın falan konusuyodum. Bi ara sesini kaydedeyim arada açarım dedigimde yok olmaz dedi. Hocam sizce yeri iyi midir Allah affetmişmidir. Ben her ibadetimde her sadakamda ona hep dua ediyorum. Allah rızası için sizde ona bu mübarek ayda bir fatiha okur musunuz ? Allah hepimizden razı olsun.

 2. arifselim
  Yönetici

  Cevap: Rüyada ölmüş birini diri görmek anlamı nedir?


  Reklam  Aleykum selam kardeşim. Onun yerinin nasıl olduğunu ancak Allah bilir biz bilemeyiz. Bu rüyaların ona olan ilgi ve dualarından oluyor. İnşaallah ettiğin dualar ve hayırlarda ona ulaşıyor. Öyle devam Allah affeylesin kardeşim.

 3. Misafir
  Merhaba efendim ben rüyamda bundan 15 yıl önce ölen babamın amcasını gördüm onların evindeydik bana kolunun birinin kısaldıgini gösterdi ama rüyamda ben onun ölü olduğunun bilincinde idim üstünde beyaz hacı kıyafeti vardı yüzü hafif kabarık soyulmuş gibiydi ne anlama geldiğini bilemiyorum çünkü yıllar önce ölen biri hiç aklımda yokken ramazanın 6 günü rüyama girdi

 4. arifselim
  Yönetici
  Merhaba kardeşim. Ölen kişiyi rüyada görmek hayırlıdır. İş hayatında ve ailevi hayatınızda olumlu ve güzel gelişmelere delalet eder. En doğrusunu Allah bilir.

 5. Misafir
  Selamun aleykum bir kaç ay önce arkadaşımın babası vefat etti babasını hiç tanımıyorum fakat rüyamda onu arkadaşımı ve sevgilimi gordum. Babası bize çok iyi davranıyordu rüyada hepimiz onun ölü olduğunu biliyorduk arkadaşım üzülmesin diye kimse bu konuyu acmiyordu. gizli gizli ağliyordum bizi evlerinde misafir ettiler ve vedalaştık. Hayırlara vesile olur inşallah. Ne anlama gelir acaba?

 6. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam. Rüyan hayırlıdır. Bu o olaydan etkilendiğini gösteriyor. Ayrıca kalplerin yumuşak ve merhametine delalet eder. En doğrusunu Allah bilir.

 7. Misafir
  Merhaba , ben rüyamda vefat eden dayımı gördüm . Bize gelmişti oturduk çay içtik , sohbet ettik ve sonra da " benim artık gitmem gerek " dedi ve ayakkabılarını giydi gitti .. rüyamda biz dayımın evi olan ( mezarına ) gittiğini biliyorduk ve dayım çıktı ben rüyamda tuvaletin sifonunu çekmiştim çok fazla peçete ve pislik vardı sonra da uyandım . Bu rüyayı ramazan ayının 8.günün de sabaha karşı gördüm sizce bunun anlamı nedir ?

 8. arifselim
  Yönetici
  Merhaba kardeşim. Hayırlı bir rüyadır ve dayınızın durumunun hayırlı olmasına işaret eder. Ona dua edin ve hayrına olmak üzere sadaka verin.

 9. Misafir
  Ben rüyamda anne karnında ölen kardeşimi gördüm rüyam şöyleydi ben Kardeşimin öldüğü yerdeyim ve annem elinde bir şeffaf kavanozla geliyor bak kardeşin diyor ben hemen kavanozu alıyorum çok sevinirim sonra ben kavanozun kapağını açıyorum ve Kardeşimin sırtına dokunuyorum Kardeşimin kalbi hala tıp tıp tıp atiyo anneme söylüyorum annem de sen onu çok seviyorsun hayal görüyorsun diyor ama elini uzatıp bakmıyor sonra öldüğünde Kardeşimin cinsiyeti belli değildi ama ben bir baktım ki kardeşim erkek ve olduğundan daha gelişmiş burnu agzi gözleri boyu hepsi daha gelismisti sonra ben kardeşime uzun uzun bakıp gözyaşları içinde kalıyor um CANIM KARDEŞİM SENİ ÇOK ÖZLEDİM KEŞKE YANIMDA OLSAYDIN.... Bide Şuanda Mubarek ramazan ayındayiz belki kardeşim beni ziyarete gelmiş olabilir mi?! LÜTFEN RUYAMA YORUM YAZİN YAZARSANİZ COK MUTLU OLACAKİM

 10. arifselim
  Yönetici
  Merhaba kardeşim. Rüyan kardeşini çok sevdiğine ve onu görmek istediğine yorumlanır. İnşaallah cennette onu göreceksiniz. En doğrusunu Allah bilir.

 11. Misafir
  Dayimin kizi iki ay oldu oleli ilk defa dun gece ruyama geldi gulerek eve gelip ben geldim diyor. Ve saka yaptim ben olmedim deyip isiklar icinde oturdum dedi ne anlama geliyor

 12. arifselim
  Yönetici
  Allah rahmet eylesin. Onu bu şekilde iyi halde görmek, inşaallah onun ahiretteki durumuna delalet eder. En doğrusunu Allah bilir.

Konu Kapatılmıştır
6. Sayfa BirinciBirinci ... 35679 ... SonuncuSonuncu
rüyada ölmüş birini canlı görmek,  rüyada ölmüş birini görmek,  rüyada ölüyü diri görmek,  Rüyada ölmüş birini diri görmek,  rüyada ölen birini görmek,  ruyada olmus birini gormek,  rüyada ölmüş birini canlı görmek islami