Konu Kapatılmıştır
11. Sayfa BirinciBirinci ... 810111214 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada ölmüş birini diri görmek anlamı nedir? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir
  Reklam
  arif kardeşim çok sağol çok memnun oldum yorumundan ötürü. Bencede ap açık ortada rüyamın yorumu fakat birde bilgili birisinden duymak istedim çok sağolun. Size dua edeceğim. Rica etsem rüyamı silermisiniz yani gözükmese sayfada. Mümkün olursa sevinirim. Evet bir an önce kapanacağım. Allah a binlerce şükürler olsunki bana doğru yolu gösterdi babamıda buna vesile kıldı. 58 yaşındaydı babam mekanı cennet olsun çok iyi bir insandı çokda insana iyiliği dokundu. Çok çekti hiç isyan etmedi. Nurlar içinde yat babam...

 2. arifselim
  Yönetici

  Reklam  Değerli kardeşim. Özel açıdan hiç kimsenin bir bilgisi gözükmediği için ve bir prensip olarakta yayınlanan soru ve cevapları silmiyoruz müsaadenizle. Allah babanızın mekanını cennet eylesin ve Allah yardımcınız olsun.

 3. Misafir
  Şehit abime sordum sen ölmedinmi hayır tatildeyim dedi ve bende olan eşyalarını alıp tatile gidicem dedi paran var mı diye sordum birşey söylrmedi

 4. arifselim
  Yönetici
  Rüyada şehit olan bir yakınını görmek onu çok özlediğine işaret eder. Onu bu şekilde görmen ise onun durumunun hayırlı olduğuna delalet eder. Senin içinde ayrıca sevilmeye ve sayılmaya yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

 5. Misafir
  Ruyamda olmus komsumuzu gordum bit kac kisiye laf atiyo ölü değilmi diyorum sus konus diyolar abla nasilsin diyorum bana sen seytansin diyo cok etkilendim

 6. arifselim
  Yönetici
  Bu rüyanın çok özel bir anlamı olmaz. O vefat eden kişiye hakkın varsa helal et ve ona dua et. Her rüya görüldüğü gibi bir anlamı olmaz.

 7. Misafir
  Hayırlı geceler, bütün gün kafama takıldı.Rüyamda ölmüş dayımı,koltuk altında kesilmiş,elleri üzerinde yürürken,sakat olmuş gördüm.Neden diye sordum yengem,kızlarının eşinden dolayı böyle sakat kaldığı gibi bir açıklama ya.Ben de hem damada kızdım gem kızına ve bağırarak çok ağladım. Ağlarken uyandım.Çok etkilendim.Açıklarsanız çok sevinirim. Teşekkürler.

 8. arifselim
  Yönetici
  Hayırlı günler kardeşim. Bu tür rüyaları gören kimse, ölmüş olana iyilikte ve duada bulunması anlamında yorumlanır. Dayınıza rahmet dileyin ve bol bol dua edin. Eğer yapılmasını istediği bir vasiyeti varsa onu yerine getirin. En doğrusunu Allah bilir.

 9. Misafir
  Rüyamda hastane tarzı bir yerdeyiz ama tam da hastane değil. Orda bir amca vardı çok spor yapan sağlıklı bir amcaydı. Ne olduysa birden rahatsızlandı. Ameliyat masasına yatırdılar. Ama herkese açık bir alanda. Doktorlar onu kurtarmaya çalıştılar bende yardım etmeye çalışıyordum. Sonra hastanın baş ucundaki bir aletten iki tane yılan çıktı Sonra amca iyileşti eski haline döndü.
  Bu rüyam bittikten sonra başka rüyaya başladı. Geceydi. Bir caddedeydim kimse yoktu. Karşı dükkandan 2 ay önce vefat eden arkadaşım çıktı baya bakımlı güzel giyinmişti. Mutlu görünüyordu.Sanki hiç öldüğünü bilmiyordum. Yanına gittim sıkıca sarıldım saçlarına dokundum sanki gerçek gibiydi

 10. arifselim
  Yönetici
  İlk rüyan tam tersi olarak hayatındaki işlerin yolunda gideceğine, işlerin hesap edildiği ve planlandığı gibi olacağına yorumlanır. İkinci rüyan ise o arkadaşını özlediğine ve unutmadığına tabir edilir. En doğrusunu Allah bilir.

 11. Misafir
  Selâmün aleyküm hocam. Ben kardeşimi gördüm. 15 temmuzda öldü. Kafasının arkasından giren bir kurşun sol şakagini parcalamisti. Rüyamda diğer kardesimle vefat eden kardesimizi arıyoruz bir binanın içindeyiz güya onun evine girecez. Derken apartmanda bir ses duyuyoruz. Kardeşim ölen kardeşimin ismiyle sesleniyor. Rahmetlide efendim abi diyor. Hemen yanına kosuyoruz. Bakiyorumki asansorun önünde dizlerinin üzerinde. Üzerinde yine beyaz atletiyle. Sagken hep öyle dururdu evde. Yalnız hasta gibi yorgun gibi . Kendi kendime diyorumki ölmemiş demekki onun yüzünün her yerinden elinden öpüyorum bolca. Diyorumki yüzündeki yarada iyilesmis hicbirsey kalmamış. Hatta öperken yüzü çok güzel pamuk gibi beyaz yaşadığı gibi aynen . Onu operken toprağa verilmeden önceki hali gözümün önüne geliyor. Diyorum ki demek ölmemiş hastaymis bak duzelmis. Ne olur hocam kaç saattir bakıyorum ama birsey bulamadım.

 12. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam kardeşim. Rüyanı okurken adeta benim başıma gelmiş gibi yaşadım. Allah rahmet etsin ve mekanını cennet eylesin. Bu rüya iki açıdan yorumlanır. Birincisi senin açından, onu unutmadığına ve çok özlediğine delalettir. İkincisi ise kardeşin açısından yorumlanır. Onu gördüğün haline göre o hal durumuna işaret eder. Ona bol bol dua edin, ruhuna hediye etmek üzere mutlaka sadakalar dağıtın ve kabrini ziyaret ederek kuran okuyun. Herşeyi hakkıyla bilen ise ancak Allah'tır.

Konu Kapatılmıştır
11. Sayfa BirinciBirinci ... 810111214 ... SonuncuSonuncu
rüyada ölmüş birini canlı görmek,  rüyada ölmüş birini görmek,  rüyada ölüyü diri görmek,  Rüyada ölmüş birini diri görmek,  rüyada ölen birini görmek,  ruyada olmus birini gormek,  rüyada ölmüş birini canlı görmek islami