+ Yorum Gönder
11. Sayfa BirinciBirinci ... 8101112 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada cinlerin musallat olduğunu görmek tabiri nedir Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir
  Reklam
  Selamün aleyküm
  Ben rüyamda bizim okulun karşısında bi evde oturuyor oluyordum ve eski sevgilim birde kardeşide orada oluyordu elimizde poşetle eve giriyorduk evdeyken bi anda dışarıyıda gördüm eski sevgilimin sevgilisi ve benim küs olduğum arkadaşlarım eski sevgilimin sevgilisinin arabasında oturuyorlardı bi anda herşey karanlık oldu heryerde ben eski sevgilimi tutmuş sürüklüyor gibiydim oda bağırıyordu tabi ayetel kürsi yi okudum besmele çektim rüyadayım tabi hala ardından eski sevgilimin sesi kesildi ben biraz rahatlıyor gibi oldum ve bi anda kendi evimize geldim annemle babam odalarındaydılar onların yanına doğru zıplayarak gittim ve büyü büyü diye bağırdım ardında uyandım zaten.
  Cevabını bekliyorum 😊

 2. arifselim
  Yönetici

  Reklam  Aleykum selam. Bu rüya genellikle eskiden kalan özlemlere ve unutulmayan anılara işarettir. Ayrıca Rüyada görülen eski sevgili kişinin geçmişe duyduğu özleme ve unutmaya çalıştığı olaylara yorumlanır. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.

 3. Misafir
  Rüyamda sanki tavandaki duvar yuvarlak olmuştu ikiye bolünmüstü.. ve orda bir kedi gördüm o aralıktan inmeye çalışmaya çalıştı kendisini üstüme atmaya çalısyordu... ben bunları hissediyorum ama kıpırdatamıyorum kendimi her yerim uyuşmustu.. sonra o kedi fareye dönüştü.. tam üstüme gelmeye calsirken sanki biri bana dua oku dedi ve bende başladım dua okumaya. ardından hemen gözlerimi acabldm ama her yerim uyuşmuş haldeydi. Bu ne anlama geliyor ?????

 4. arifselim
  Yönetici
  Bu rüyanın en açık yorumu kişinin yaşayacağı çok sıkıntılı bir döneme işaret eder. Bu sıkıntılı dönem iş, aile, çevre veya arkadaşlarından dolayı kaynaklanabilir. Allah'tan hayırlısını dilemek gerekir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.

 5. Misafir
  Merhaba ben bu gece rüyamda odamdaydım anlam veremediğim şekilde akrabalarımızdan dostlarımızdan tanıdık tanımadık kim varsa gelmişer hep beraber gideceğiz odamdayım annem yanıma çıkıyor oğlum hadi gidicez herkes otobüste bi seni bekliyoruz diyor camdan aşağı bakıyorum herkes otobüsten bana bakıyor bende yarım kalan daha toplamadığım bavulumu toplamaya başlıyorum odadaki enerjiyi hissediyorum ama kafaya takmıyorum sonra yanımdaki yatakta bir kız beliriyor beyaz giysili kestane rengi saçları var önleride kınalı bana bakıyor bende ona ne var diyorum oda bir anda bana daha sert bakıyor ayağa zıplıyor gözleri yukarı doğru sivrilerek mavi renk halini alıyor ve ızdırap diye bağırıyor başka bir cin aynı anda fırlıyor ateş diyor başkası çıkıyor oku diyor en sonunda tanımadığım biri odaya giri arapça allahtan başka ilah yoktur diyip onları dağıtıp benim teşekkür bile etmeme fırsat vermeden çekip gidiyor o gittikten sonra yine çıkıyorlar bu sefer bana dokunmaya çalışıyorlar ve diyorlarki sana dokunursak sonsuza kadar bizden olursun odanın içinde gölgeler dolaşıyor anlamını bilmediğim ama o anda anlayabildiğim bir ses bu odada kabile kabile cin var seni almaya geldiler diyor odamın köşesine sıkışıyorum hepsi surete bürünmüş geliyor tam dokunacaklar kulakları sağır eden bir sesle ayetel kürsi duasını duyuyorum hepsi çığlık çığlığa gidiyorlar ve ben aniden kendimi otobüste buluyorum. Biraz uzun oldu ama açıklayayım dedim

 6. arifselim
  Yönetici
  Merhaba kardeşim. Bu rüyan seni korkutmuş olsa da aslında hayırlıdır ve güzel yorumu vardır. Sana gelecek olan manevi bir desteğe işaret eder. Ayrıca sana dokunması muhtemel olan şer ve kötülüklerden Allah'ın izniyle güvende olmaya ve korunmaya işaret eder. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.

 7. Misafir
  Rüyamda bugün dabbe gibi bişey gördüm oturma odasında camdan bakıyordum evde kimse yoktu bana bir ses dedi arkanda kim yattiyor baktım biri oturuyor üstündede yorgan sonra odadan çıktım çok korkunç yüzünü açtı bende evden cıktım amcam gillere koştum bu rüya ne dir çok korkuyorum ..

 8. arifselim
  Yönetici
  Bu rüyadan korkacak kesinlikle bir şey yoktur. Bu etkilendiğin veya bilinçaltına yerleşen bir düşünceden dolayı görülmüş olabilir. Bunlar şeytani olan ve hiç bir yorumu olmayan rüyalardır. Uyumadan 7 sefer ayetel kürsi oku.

 9. Misafir
  Ben gece uyuyordum ruyamda camideyim yemek yiyiroruz bir baktim cin bana bakip duruyodu sonra elbise giyip yanima geldi kafami cevirdigimde yoktu isinlanmis gibi baska yere gitti..

 10. arifselim
  Yönetici
  Eğer bir korkutma durumu şeklinde görülürse bunun bir yorumu olmaz. Ayrıca bu rüya insanın çevresinde olan günahlara ve bu günahlara düşmemesi için bir uyarıya tabir edilir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.

 11. Misafir
  Iyi gunler bugun ruyamda cinlerin bana musallat oldugunu oldugunu gördüm kendimi caresiz hissediyorum camdan dışarı çıkıyorum babam balkondan düşüyor baba diye bagiriyorum karsidaki komsumuz cikiyor noldu derken onun baktigi cam ve duvari uzerine cokuyor ve ben bunu hissedip uyanıyorum ama uyandım mi uyanmadim mi suan cozemiyorum dilim uyusmustu ayetel kursi okudum surekli sonra uyumusum tekrar cok korktum acaba ne anlama geliyor bu

 12. arifselim
  Yönetici
  İyi günler. Bu ve benzeri kabus şeklinde görülen rüyaların özel ve önemli bir yorumları olmaz. Bunları insanı üzen ve etkileyen rüyalar olsada hem yorumlanmazlar hemde insana bir zararları yoktur.

+ Yorum Gönder
11. Sayfa BirinciBirinci ... 8101112 ... SonuncuSonuncu
rüyada cin musallat olması,  rüyada üç harflilerin musallat olması,  rüyada cinlerin musallat olması,  rüyada cinlerin musallat olduğunu görmek,  rüyada cin musallat olduğunu görmek,  rüyada 3 harflilerin musallat olduğunu görmek,  rüyada cinin musallat olduğunu görmek