+ Yorum Gönder
5. Sayfa BirinciBirinci ... 2456 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada ev yıkılması anlamı tabiri nedir? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Yorum: Rüyada ev yıkılması anlamı tabiri nedir?

  Reklam
  Selamlar
  Rüyamda sarsıntı oluyor ve ben bir kiriş te duruyorum ardından bina yıkılıyor ve altında beyaz saçlı beyaz bıyıklı bir adam kalıyor ve sonra uyanıyorum.
  Anlamı nedir teşekkürler...

 2. arifselim
  Yönetici

  Yorum: Rüyada ev yıkılması anlamı tabiri nedir?


  Reklam  Selamun aleykum. Rüyada bu deprem şeklinde görülmüşse gören kişi için hayatında çok önemli değişikliklere alamet eder. Eğer ev sarsılmış ve yıkılmışsa o zaman aile içerisindeki sorunlara işarettir. En doğrusunu Allah bilir.

 3. Misafir
  Annem rüyasında başkasının evi yıkılmış bende ev yikildiktan sonra içinden cikmisim

  Rüyada beyaz yaş üzüm görmek iyi midir

 4. arifselim
  Yönetici
  - Rüyada yıkılmış evin içinden kurtulmak gerçek hayatta da musibetlerden kıl payı kurtulmak anlamındadır.

  - Beyaz ve yaş üzüm görmek hayırlıdır ve evlat sahibi olmaya, kazanmaya ve bereket gibi anlamlara işarettir. En doğrusunu Allah bilir.

 5. Misafir
  Rüyamda eski bi evdeyim zipliyorum ve sanki üstümüze yikiliyor ama rüyamin devaminda o evin Yikilmadigini icinde korkuyla acaba Yikilirmi diye bu ev soruyorum yanimdaki arkadasa???

 6. arifselim
  Yönetici
  Evin yıkılması veya harabe bir evin yıkılması olumlu bir rüya değildir. Ama yıkılmadığını görmek musibetleri kıl payı atlatmak manasındadır. Allah'tan hayırlısını dileyin. En doğrusunu da ancak Allah bilir.

 7. Misafir
  Rüyasında komsum benim evimë geliyor evi gezerken bi tarafıni yıkılmış görüyor ne demek acaba

 8. arifselim
  Yönetici
  Evin bir tarafının yıkık olarak görülmesi olumlu değildir. Büyük olmasa da bazı sorunların varlığına ve o evdeki sıkıntılara tabir edilir. Allah'tan hayırlısını dileyin. En doğrusunu da ancak Allah bilir.

 9. Misafir
  Rüyada tam yatacakken çocuklarımın ve benim üzerime evin tavanından bir parça kopup düşüyor.Ne anlama gelir.

 10. arifselim
  Yönetici
  Evden bir parça kopması evin içerisinde ve aile fertleri arasında olan sorunlara ve sıkıntılara işaret eder. Evin sağlam veya sorunlu olmasına göre mana verilir yani yorumlanır. Allah'a havale ederek hayırlısını dilemelisin. En doğrusunu ancak Allah bilir.

 11. Misafir
  Bir yerden geliyorum ve oturduğumuz binanın yıkıldığını haber veriyorlar. Diğer bütün binalar sağlam yerinde duruyor. Komşularla enkazın üzerinde gezerek binayı yeniden yaptırmayı konuşuyoruz. Mevla görelim neyler, neylerse güzel eyler.

 12. arifselim
  Yönetici
  Binasının veya evinin yıkılması genellikle o kimsenin yaşayacağı aile içindeki sorunlara, bela ve sıkıntılara alamet eder. Bu sorunun çözümü için konuşmak ise çok hayırlıdır ve Allah'ın izniyle bunları atlatmaya işaret eder. En doğrusunu bilen ancak Allah'tır.

+ Yorum Gönder
5. Sayfa BirinciBirinci ... 2456 ... SonuncuSonuncu
rüyada evin yıkılması,  rüyada ev yıkılması,  rüyada evin yıkıldığını görmek,  rüyada başkasının evinin yıkıldığını görmek,  rüyada evinin yıkıldığını görmek,  rüyada ev yıkılması görmek,  rüyada evin yıkılmasını görmek