+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 1235 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada hacca giden birini görmek Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Cevap: Arkadaşım beni hacca gitmiş olarak rüyamda gördüm dedi

  Reklam
  Cevap: Arkadaşım beni hacca gitmiş olarak rüyamda gördüm dedi isimli yazı www.Mumsema.com

  çok yakın bir arkadaşım rüyasında ikimizin birlikte hacdan döndüğünü ve ortak bir arkadaşımızın bizi karşıladığını görmüş nasıl tabir edilir

 2. arifselim
  Yönetici

  Reklam  Allah rüyanızı mübarek eylesin rüyanız hayırlı bir rüyadır. Rüyada hacca gittiğini görmek iyilik ve hayır işlemeye yorumlanır. Bu rüyayı gören kimsenin salih amellerini arttıracağına işaret eder.

 3. Misafir
  Ümreye giden bir arkadaşım orada beni boşandığım eşimle birlikte kabede ümre yaptığımızı görmüş yorumu nedir acaba

 4. arifselim
  Yönetici
  Bu rüya eski eşinizle bir araya geleceğiniz manasına yorumlanır denemez ama bu rüya ikiniz için salih amel işlemeye ve iyilik yapmaya yorumlanmıştır.

 5. Misafir
  umreye giden akrabamiz kabede ruyasinda beni gormus.nasil yorumlanmali...

 6. arifselim
  Yönetici
  Değerli kardeşim. Rüya nedir nasıl görülmüştür anlatılmalıdır ki bizde tabir edebilelim. Kabe de olsa bile belki olumlu belkide olumsuz olarak görmüş olabilir. Allah'a emanet olun.

 7. Misafir
  Arkadaşım beni rüyasında ben hacca gidiyorum arkadaşıma gelip helallik istemişim bunu nasıl yorumlarsınız

  Bi arkadaşım rüyasında beni hacca gideceğimi ve ondan helallik istediğimi görmüş ve bu rüyayı üç kez üst üste görmüş nasıl yorumlarsınız

 8. arifselim
  Yönetici
  Merhaba kardeşim. Bu rüya sizin için çok hayırlı ve çok güzel bir rüyadır. Dünyevi ve uhrevi sıkıntıların geçmesine ve huzurlu bir hayata işaret eder. Aynı zamanda çokça salih ameller işlemeye yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

 9. Misafir
  Umreden gelen birinin elini elime sürüp hacerul esvet taşının kokusunu bırakması kokladigimda okadar güzel bir haz aldım ki bu rüya mın anlamını sormak istiyorum

 10. arifselim
  Yönetici
  Selamun aleykum kardeşim. Rüyan hacca, kabeye, Mekke ve Medine'ye olan özlemine delalettir. En doğrusunu elbette Allah bilir.

 11. Misafir
  Tanıdığım birisi rüyasında beni hac kıyafetiyle görmüş .Lütfen yorumlarmısınız şimdiden teşekkûrler

 12. arifselim
  Yönetici
  Rüyada ihram giydiğini görmek hayırlıdır. Dertlerin yükünden kurtulup hafiflemeye, hane içinde iyi geçimde olmaya ve huzur bulmaya işaret eder. En doğrusunu Allah bilir.

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 1235 ... SonuncuSonuncu
rüyada birinin hacca gittiğini görmek,  rüyada hacca giden birini görmek,  rüyada hacca gideni görmek,  rüyada başkasının hacca gittiğini görmek,  rüyada birini hacca giderken Görmek,  rüyada birinin haca gittiğini görmek,  rüyada umreye giden birini görmek