+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 2346 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada bir İnsanı cin suretinde görmenin yorumu nedir? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Cevap: Rüyada bir İnsanı cin suretinde görmenin yorumu nedir?

  Reklam
  Cevap: Rüyada bir İnsanı cin suretinde görmenin yorumu nedir? isimli konu Mumsema.com
  Rüyamda bi filmin içinde gibiydim ama o kadar gercekçiydi ki acaba böyle filmlerden etkilenipte mi bu rüyayı gördüm bilmiyorum sürekli kactım onlardan en sonunda kendi dükanımız var oraya girdik insan süretinde cok büyüktü ben yanında kısa kalıyorum ve gözlerinin rengi cok açıktı sonra ben kuran peygamber falan diyince buna bişeyler oluyordu el ele tutusup birbirimizi ittirmeye calısıyorduk uyandıgımda ellerimin üstünde izler vardı bi yorumlar mısınız

 2. arifselim
  Yönetici

  Reklam  Bu önemli ve özel bir yorumu olan rüyalardan değildir. Etkisinde kaldığın bazı durumlardan dolayı gördüğün rüyalardır. En doğrusunu Allah bilir.

 3. Misafir
  Rüyamda orta yaşlı bir kadın gördüm ve yüzü tatlıydı. Ondan sonra yatak odasındaydı ve o kadının içine cin girmişti oturduğum odanın kapısına gelerek seni öldüreceğim deyip yatak odasına geri gitti. Hiç tanımadığım bir kadındı. Cevaplarsanız sevinirim

 4. arifselim
  Yönetici
  Merhaba kardeşim. Bu tür rüyalar özel olarak yorumlanmazlar. İnsana zarar vermek isteyen düşmanlarına insanın galip gelmesi şeklinde tabir edilir. En doğrusunu Allah bilir.

 5. Misafir
  Ben rüyamda cinli küçük bebek gordum onun cinli olduğunu görünce boğarak oldurdum

 6. arifselim
  Yönetici
  Bu rüyan şeytani bir rüyadır tabir edilmez ve özel bir manası da yoktur. Allah'a sığınmak ve hayırlısını dilemek gerekir.

 7. Misafir
  Ben rüyamda erkek kardeşimi görüyodum beni öldürmeye çalışıyordu ondan kactikca beni buluyodu öldüremiyordu bi türlü ama ondan kaçıyordum bunun manası nedir?

 8. arifselim
  Yönetici
  Bu rüyan senin için gerçek hayatta da çekindiğin kimselerin olduğuna işaret eder. Allah'tan hayırlısını dilemelisin. En doğrusunu ancak Allah bilir.

 9. Misafir
  rüya gördüm cinlerle ilgili tam hatırlamıyorum sonr uyandim sandim anneme seslendim annem simsiyah gozleriyle sen bizimle uğraştın sıra bizde gibi laflar etti ama bu konusma her bittinginde tekrar yatagimda uyanip ayni seyleri 7 kez yaşadım her seferindede uyanmam kolay olmuycak diyordu

 10. arifselim
  Yönetici
  Değerli kardeşim. Bu kabus sayılan ve özel bir anlamı olmayan rüyalardandır. Rüya tabircileri bu şekilde izah etmişlerdir. Allah'tan her zaman hayırlısını dilemek gerekir.

 11. Misafir
  Rüyamda cınlerın arkadaslarıma musallat olduğunu gördüm sonra kaçmaya başladım ve bır yerde dıger arkadaşıma seslenıp o cını çıkarttı bır poşete koyduk cın önce ınsan sonra horoz gıbıydı ve telefonda cümle konuştum daha onemlısı Ateş şirketinde de gördüm bunların anlamı Mesut

 12. arifselim
  Yönetici
  Merhaba Mesut kardeşim. Bu rüyaları anlatmak ve yazmak bile boşuna zaman harcamak olur. Çünkü bu tür rüyaların manası olmaz yorumlanmazlar. Allah'tan her zaman hayırlısını dilemek gerekir.

+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 2346 ... SonuncuSonuncu
rüyada insan kılığında cin görmek,  rüyada insan suretinde cin görmek,  rüyada insan şeklinde cin görmek ,  rüyada insan kılığına girmiş cin görmek,  rüyada cin insan kılığında görmek,  ruyada insan kiliginda cin gormek,  rüyada bir insanı cin olarak görmek