+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 123 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada ölmüş anneyi hasta görmek Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Yorum: Rüyada ölmüş anneyi hasta görmek

  Reklam
  Yorum: Rüyada ölmüş anneyi hasta görmek isimli yazı www.Mumsema.com

  Ölen annemi rüyamda hayatta olduğunu gördüm. Ayağı sakattı ve bundan dolayı bi acısı sızısı yoktu, mutluydu. Bana gülüyordu ve bende ona hizmet ediyordum. Abimlerde vardı yanımızda yatağını düzeltiyordum.

  Ölmüş annemi rüyamda sağ olarak gördüm. Ayağı sakattı sadece , bir acısı sızısı yoktu. Ben de ona hizmet ediyordum, yatağını düzeltiyordum. Mutluydu ve abimler de yanımızdaydı hepimiz mutluyduk.

 2. arifselim
  Yönetici

  Yorum: Rüyada ölmüş anneyi hasta görmek


  Reklam  Allah annene rahmet eylesin. Bu rüya senin onu unutmadığını ve çok özlediğine işaret eder. Onu iyi bir durumda görmüşsen bu onun için hayırlı bir durumdur. Kabrini ziyaret etmelisin ve ona bol bol dua etmelisin. Herşeyi hakkıyla bilen ancak Allah'tır.

 3. Misafir
  Tamam ben olmuş olan annemi hasta yatakta yatıyordu gordum
  Birde kosularimla bir yere gidiyoruz dere içinden bayabi yürüdük sular dan gectiksular yavasve azdı yurdukyuruk karşıda kalabalık insanlar gorduk orda kzak kalıyorlardı bizde kaydik kaldığımız yerbuzdmus âmâ hiç soğuk değildi

  Ölmüş annemi rüyamda gördüm Hasta kusuyordu masum Masum bakıyordun gülümsedi üzüldümHoşuna da gider yerlerden gidiyorduk Dereye Dereye de yavaş yavaş yapmaktaydı gittik daha eğlenceli oluyor Ondan sonra orada 1125 insanlar vardı Onların yanına gittik Orada kayık kalıyorlarmış kızak kayıyor vermiş buz değil ama buzdan kayıyor vermiş O kadar anlamı nedir

 4. arifselim
  Yönetici
  Bu rüya bazı şansızlık ve sıkıntılı bir dönemden sonra doğruyu görmeye, mutlu olmaya ve sıkıntılı günleri geride bırakmaya işaret eder. En doğrusunu elbette Allah bilir.

 5. Misafir
  Rüyamda büyük bir rahatsızlıktan sonra kaybetiğim annemi gördüm.Aynı gerçek hayata kaybetiğimiz dönemdeki gibi rahatsızdı babam ve ben ona yardımcı oluyorduk şimdi çok iyim diyor ve yemek yiyor bana üzülme diyor ama ben sanki beni tesseli etmek istediğini düşünüyorum ve çok ağlıyorum

 6. arifselim
  Yönetici
  Allah rahmet eylesin. Bu rüya senin onu unutmadığına ve çok özlediğine işarettir. Ona bol bol dua etmelisin ve kabrini ziyaret etmelisin.

 7. Misafir
  Rüyamda ölmüş annemi hasta gördüm doktor sağ omuzundan iğne yaptı aynı rüya içinde ölmüş babamda yanımızdaydı neye yarumlanır bilgininizi arz ederim.

 8. arifselim
  Yönetici
  Anneni bu şekilde hasta olarak görmen rüya sahibi için şanssızlık ve mutsuzluk yaşayacağına işaret eder. Baban ve annen için hayır dualarda bulun ve kabirlerini ziyaret et. En doğrusunu Allah bilir.

 9. Misafir
  İyi günler rüyamda gerçekte ölmüş annemi dışarıdan fenalaşıp eve geliyo ondan sonra hasta sırtıma alıp hastaneye götürüyorum gerçekte küs olduğum ablamda var evde gerçekte küs olduğumuz teyzemi çağırın gelsin sepep o ben onun yüzünden öldüm diyor bu rüyayı bi kaç kezdir görüyorum

 10. arifselim
  Yönetici
  İyi günler kardeşim. Bu rüya annen için mutlaka iyilikler ve hayırlı işlemenize işarettir. Ayrıca sizin için zor ve sıkıntılara dair bir ikaz anlamındadır. En doğrusunu Allah bilir.

 11. Misafir
  Ruyamda olmus annemle bir evdeydik ve ben ve kardeslerime 6 aydir makatindan kan geldigini soyledi bagirsaklariyla ilgili bir durum oldugunu dusunup kolon kanseriysen ve gec kaldiysan ben sensiz ne yaparim yasayamam diye hickira hickira bagira bagira agladim olme diye gercekte annem kalp krizinden öldü. Mekani cennet olsun

 12. arifselim
  Yönetici
  Allah rahmet eylesin ve mekanını cennet eylesin. Rüyasında ölmüş olan anneyi hasta olarak görmek onu çok özlediğine yorumlanır. Ona çokça dua edin, kabrini mutlaka ziyaret edin ve ruhuna olmak üzere sadakalar verin. Herşeyi hakkıyla ancak Allah bilir.

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 123 ... SonuncuSonuncu
rüyada ölmüş anneyi hasta görmek,  rüyada ölmüş annemi hasta görmek,  rüyada ölmüş annesini hasta görmek,  rüyada ölen anneyi hasta görmek,  ölmüş anneyi rüyada hasta görmek,  rüyada ölmüş anneyi hasta olarak görmek,  rüyada ölünün hasta olduğunu görmek