Rüyada mevlana hazretlerini görmek 5 üzerinden 3.83 | Toplam : 6 kişi
 1. 1
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Rüyada mevlana hazretlerini görmek


  rüyamda mevlana hz. gördüm bembeyaz sakalları krem rengi bir elbise üzerinde başında sarığı vardı beni ona yine öyle biri götürdü ona sarıldım ve ağladım onu görünce çok mutlu oldum o da benim sırtımı sıvazlayıp bana gülümseyerek baktı ve sarıldı çok merak ediyorum her yere baktım tabirini ama bişey bulamadım bana bilgi verirseniz çok sevinirim çok etkilendim

  İlgili Yazılar

 2. 2
  Ehfiya عُضْو
  Ehfiya
  عُضْو

  Profili:
  Üye No: 8
  Mesaj Sayısı: 435
  Tecrübe Puanı: 26

  Cevap: rüyamda mevlana hz gördüm bembeyaz sakalları krem rengi bir elbise üzerinde başında sarığı vardı


  Hayır olur inşeallah...
  Kardeş şuradan yola çıkarsak eğer Hz.Mevlana Değerli Alimlerimizden sadece biridiydi, Biz rüya tabirine ''Rüyada Alim görmek'' diye yazsak herhelde sonuca ulaşacağımızı düşünüyorum.
  Selametle...

  İmam Nablusi Rüya Tabiri:
  Rüyada ALİM Görmek:
  Rüyada bir alimin elini öptüğünü gören, onun ilminden yararlanır.


  Alimin kendisine bir şey verdiğinin görenin dünyada ve ahirette itibarı büyük olur.

  Cahil birinin rüyada kendisinin alim olduğunu görmesi, işlerinin ters gideceğine işarettir.


 3. 3
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Yorum: Rüyada mevlana hazretlerini görmek


  Rüyamda gördüğün adam Allah mıydı yoksa Hz Mevlana mıydı bilmiyorum...Hz Mevlana kadar eski kıyafetleri vardı..Odamın önünde projeksiyon ışığıyla yansımış resim gibiydi.Bana bakıp gözünü büyüttü.Bi ışık yansıdı.Ve gözüm buğulandı.Diğer kısmını hatırlayamıyorum.


 4. Reklam

 5. 4
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Profili:
  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,932
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada mevlana hazretlerini görmek


  Maalesef böyle bir rüyayı tabir edemeyiz. Eğer rüyan çok berrak ve açık bir rüya olsaydı elbette tabir etmeye çalışırdık. Bu durumlarda Allah'a havale ederek ondan hayırlısını dilemek yeterlidir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


 6. 5
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Selam aleyküm hocam rüyam da baktım heryer mermer olan bi sehirdeyim heryer pırıl pırıl parlıyordu bı sürü Mevlana cübbeli hoca heykelleri var ben etrafıma bakıyorum o sırada ezan okunuyor gökden yağmur yağıyor ama yağan yağmurun damlası bile parlıyordu ezan sesiyle yağmur yağması yla herkes rukuya kalktı Mevlana heykelleri bile herkes rukuya kalktı ben bı an korktum eve gideyim diyorum rükûda duran Mevlana heykelin yanından geçerken Mevlana Hz bana hadi kızım sende namaza dedi bende namaza durdum ama kendi kendime benim abdestim yok diyorum ama namaza da baslamisim Fatiha suresi okuyorum o sırada kızım ağladı ben uyandığımda da Fatiha süresini okuyor dum ezan okunuyor du yorumuzu bekliyorum tşk ederim


 7. 6
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Profili:
  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,932
  Tecrübe Puanı: 10

  Aleykum selam. Çok hayırlı bir rüyadır. Sana sıkıntı ve mutsuzluk veren her türlü şeyden kurtulacağına, sorunlarına çareler bulacağına ve çok rahat ve çok mutlu bir döneme gireceğine tabir edilir. Sende Allah'a havale ederek ondan hayırlısını dilemelisin. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


+ Yorum Gönder