+ Yorum Gönder
1. Sayfa 12 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada süt dişinin düşmesi, çıktığını görmek Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Rüyada süt dişinin düşmesi, çıktığını görmek

  Reklam
  Sual: Rüyamda kızımın cürümüş olan süt dişinin yere düştüğünü ve onu yerden aldığımı gördüm
  diş tam olarak ön 2 dişin sağındaki diş ile köpek dişinin arasında kalan süt dişiydi
  kızım 10 aylık olmasına rağmen bana bu dişinin sallandığını diliyle onu söküp yutacağını söyledi
  bende karşı cıktım. Dişi tam çıkarken ağzından almaya çalıştım ve diş yere düştü. yere düşmesiyle elime almam bir oldu. Arkasından dişi yerden alırken kızım kanepeden yere düştü ve hemen onu kaldırdım yerden aglaması bittikten sonra uyandım
  Bu rüya ne anlama geliyor açıklayabilirseniz çok sevinirim ? 2. arifselim
  Yönetici

  Reklam  Cevap: Rüyada dişin düşmesi hayırla yorumlanmaz ama çürük olan bir dişin düşmesi tam aksine hayır olarak tabir edilir. Sıkıntı, dert ve problemlerinizden kurtulmaya ve rahata kavuşmaya tabir edilir. En doğrusunu Allah bilir.

 3. Misafir
  Ruyamda kizimin ve oglumun ust on azi dislerinin yanindaki sut dislerin kopacak derecede sallandigini ve yerine normal dislerin geldigini gormek ne anlama gelir?

 4. arifselim
  Yönetici
  Yaşamış olduğunuz bir çok sıkıntı ve zorlukların artık geride kalacağına ve rahat bir hayata kavuşmaya tabir edilir. Rüyada yeni dişlerin çıkması hayırlı olarak tabir edilir. En doğrusunu her zaman Allah bilir.

 5. Misafir
  rüyamda küçük kızımın ön alt süt dişinin merdivenin kenarına vurarak bütün olarak kırıldığınıbir parçasının da yerinde olduğunu gördüm sonra kızımı dişi elimde doktora götürüyorum o arada büyük kızımı kaybediyorum çok korkuyorum arıyorum ve onu soba gibi bir şeyin içinden çıkarıyorum eve geldiğimde ütü yaparken üst komşumun oğlunun bir ipe asılı yukardan sarktığını görüyorum ilk önce anlam veremeden umursamıyorum sonra kendime gelip yardım çağırıyorum ama çocuk boğulmuş oluyor ve ben çok üzülüyorum

 6. arifselim
  Yönetici
  Rüyada dişin kırılması genellikle baba tarafından olan akrabalardan gelecek olan kötü haberlere işaret eder. Kızınızı kaybolduktan sonra bulmak ise sizin için ve kızınız için hayırlara işaret eder. En doğrusunu Allah bilir.

 7. Misafir
  hayırlı ramazanlar
  ruyamda 7 yasindaki kizimin alt ön sut dişinin yanındaki dışı çıktı ve elime aldım. Sonrada dedim ki Anne bak kizimin dışı düştü. Annem eline aldı anne bak kenarında hahih siyahlik var çürümüş gibi dedim. Sonra Annem dişi kenarina dokundu ve dış direk oyuldu çok çirkin bir görüntü aldı.

 8. arifselim
  Yönetici
  Hayırlı ramazanlar. Bu rüya kızınız için sağlıklı olmaya ve hakkında hayırlı ve güzel gelişmelerin olmasına delalet eder. En doğrusunu ancak Allah bilir.

 9. Misafir
  Ruyamda alt cenemdeki butun dislerimin rahatlikla hic kanamadan aci hiss etmeden kopdugunu gordum. Hempsini kendi elimle kopardim ve aglamaya basladim agzimda alt cenemde hic dis kalmamisdi. Bu ne demek?

 10. arifselim
  Yönetici
  Vereceğin kararlarda mutlaka istişare ederek işlerini yapman gerektiğine işarettir. Ayrıca bir akrabanın hastalanması manasına da yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

 11. Misafir
  Ruyamda oglumun ust dislerinden birinin sallandigini soleyerek yanima geldi ve kendi tutup disi cikardi eline verdi.sibra hicbirsey olmamis gigbi gitti.ne anlama geliyor...

 12. arifselim
  Yönetici
  Hayırlı ve güzel bir rüyadır. Bu rüya oğlun için sağlıklı olmasına yorumlanır. En doğrusunu elbette Allah bilir.

+ Yorum Gönder
1. Sayfa 12 ... SonuncuSonuncu
rüyada süt dişinin düşmesi,  rüyada çocuğun süt dişinin düşmesi,  rüyada süt dişinin çıktığını görmek,  rüyada kızının dişinin çıktığını görmek,  rüyada kızımın dişinin düştüğünü görmek,  rüyada süt dişinin çıkması,  ruyada sut disi dusmesi