+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada kardeşimin saçımı kestiğini gördüm neye alamettir? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Yorum: Rüyada kardeşimin saçımı kestiğini gördüm neye alamettir?

  Reklam
  Yorum: Rüyada kardeşimin saçımı kestiğini gördüm neye alamettir? isimli yazı www.Mumsema.com

  Hocam ben 22 yasindayim ruyamda ablam kendi sacini kesiyodu ben kızıyodum ona agliyodum ne anlama gelmektedir bu rüya

 2. arifselim
  Yönetici

  Yorum: Rüyada kardeşimin saçımı kestiğini gördüm neye alamettir?


  Reklam  Rüyada kendi saçını kesen kimsenin plan ve projelerinin yolunda gitmemesine ve önüne bazı aksiliklerin çıkmasına tabir edilir. Bazende bu maddi manada sıkıntı yaşamak olarak yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

 3. Misafir
  Rüyamda çevremde tanıdığım bir erkeğin bulunduğu yere gidiyordum onu gördükten sonra aynaya baktığımda üst dişimin düştüğünü alt disimin düşmek üzere olduğunu gördüm sonra aynı erkek tüm ailemin yanında yanıma gelip saçlarımın önünü kesti bu ne anlama geliyor yardımcı olur musunuz?

 4. arifselim
  Yönetici
  Diş sallanması ile saçlarının kesilmesi yanı manaya yorumlanır. İş hayatında yaşanacak parasal ve işin yönetimi konusundaki sorunlardan ötürü kötü bir durum ile karşılaşılacağına, aile hayatında tartışmaların ve kırgınlıkların yaşanacağına alamet eder. Bu sakin olmak gerektiğine dair bir işarettir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.

 5. Misafir
  merhabalar ölmüs olan B
  ablamin benim sacimi kestigini gordum ruyamda cok uzuldum icimden ama ona belli etmeden kesmeden once keske sorsaydin dedim iki uc tane uzun sacim kaldi onlarida kesseydin keske dedim makasi aldi ters kesmeye calisirken ben elinden alip duzgun bi sekilde kestim. bu neye yorumlanir hocam .

 6. arifselim
  Yönetici
  Merhabalar. Bu rüyalar kişiye göre yorumlanırsa daha isabetli olur. Kadın için bu rüya güzel ahlak ile güzel terbiyeye işaret eder. Erkekler için sıkıntı ve üzüntü anlamına gelir. Kişinin durumuna göre de bazen huzurunun kaçmasına ve maddi anlamda eksiklik yaşamasına tabir edilir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
rüyada kardeşimin saçını kesmek,  rüyada kardeşinin saçını kestiğini görmek,  rüyada birinin benim saçımı kestiğini görmek,  rüyada kardeşinin saçının kesildiğini görmek,  rüyada kardeşinin saçını kesmek,  rüyada kardeşinin saçını kestirdiğini görmek,  rüyada saçımı kestiler