+ Yorum Gönder
5. Sayfa BirinciBirinci ... 2456 SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada diş kırılması ne anlama gelmektedir? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Yorum: Rüyada diş kırılması ne anlama gelmektedir?

  Reklam
  Mrb. Ben rüyamda eşimin arka dişinden birinin kırıldığını ama hepsı degıl bu kenarı kırılıyor. Ancak ağzını açıp bakıyorum tertemızıncı gıbı dişler hayır olur ıyı hamileyım bu nedenle çok rüya görüyorum ama çok etkılendım allah hayırlara çıkarsın yorumlarsanız sevınırım.

 2. arifselim
  Yönetici

  Yorum: Rüyada diş kırılması ne anlama gelmektedir?


  Reklam  Merhaba. Bu rüya takdir edilmeye, başarılı olmaya ve güzel gelişmelere alamet eder. Ayrıca eğer borç gibi sıkıntıları varsa bunlardan kurtulmak olarak yorumlanmıştır. Herşeyi hakkıyla bilen ancak Allah'tır.

 3. Misafir
  Merhaba. Rüyamda alt çenemde önden 4.dişim salllaniyordu. Hemen cektim ve elimde kaldı ve arkadaşımın arabasının iÇine attım aniden. Sonra da bulamadım. Anlamı nedır acaba?
  Teşekkürler

 4. arifselim
  Yönetici
  Merhaba kardeşim. Bu rüya aile içerisinde ya var olan sorunların tekrar gündeme gelmesine yada sorunların ortaya çıkarak huzurun kaçmasına tabir edilmiştir. Yinede Allah'tan hayırlısını dileyin. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.

 5. Misafir
  Merhaba rüyamda esimin on ust sag disinin kirildigini gördüm. Yarisi kirilmisti ve kirilan parcayi benim yanimdaki birine verdi. Ruyanin genelinde esimle aramiz cok kötüydü ve ben disinin kirimasini Allahin ona verdiği bir ceza olarak düşünüyordum. Selamlar.

 6. arifselim
  Yönetici
  Merhaba. Rüyada dişi kırılan kişinin yakınları hakkında işitilecek bir üzücü habere alamet eder. Bu rüya genel olarak yapılan bir yorumudur. Elbette bunlar sonuçta bir rüyadır ve her daim Allah'tan hayırlısını dilemek gerekir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.

 7. Misafir
  rüyamda dişlerimi fircaliyorum en son ayanaya baktigimda üst ön dislerimden birine dokunuyorum elime geliyor cikiyor sonra aynaya bakiyorum ama öndeki dislerim hala duruyo benim önde bir dişim fazlaymis meger diyorum üzülüyorum diger dislerime bakarken 2 ayri yanlardan birer disleriminde iclerinin oyuldugunu boşluk olustugunu görüyorum acil cevaplarsaniz sevinirim

 8. arifselim
  Yönetici
  Bu rüya yapmak istediğin işlerinin olumlu olarak sonuçlanacağına işaret eder. Bir dönem çekilen zahmet ve sıkıntılarından sonra Allah'ın izniyle karşılığını bulacağına ve feraha ulaşacağına alamet eden bir rüyadır. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.

 9. Misafir
  rüyamda üst sağ köpek dişimi kendi parmağım ile itiyorum ve kırılıyor sadece az bişey kökü kalıyor... ilginiz için teşekkür ederim

 10. arifselim
  Yönetici
  Bu rüyayı gören kişinin iş veya eğitim gibi hayatında çok önemli olan bazı işlerini parçalar halinde sürdürmesine yorumlanır. Yani bu düzensizlik gibi manalarda tabir edilir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.

 11. Misafir
  Rüyamda yemek sofrasında kardeşlerimle oturuyorduk değişik bir hayvana benzer bir yaratık vardı yeni doğmuştu sanırım yem verelim dioduk kardeslerle yeşillik tarzında yemlerdi aramızda tartisiyorduk gürültü olunca babam sinirlenip kaşıkla benim dişime vurdu üst ön sol dişim kırıldı aynaya baktım sol dış tam düşmüş ağlıyorum anneme gösteriyorum annemde babama görüyon mu dişini kirmissin tekrar dış takilmasinin ugrastiracagini söylüyordu bende ağlayarak ağzımdan cikariyordum dis dokuntulerini.

 12. arifselim
  Yönetici
  Bu rüyanın en makbul olan yorumu dişi kırılan kimsenin iş ve eğitim gibi hayatındaki önemli şeyleri parça parça halinde yapması manasındadır. Olumsuz yorumları olmakla birlikte her zaman hayırlı olmasını dilemek gerekir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.

+ Yorum Gönder
5. Sayfa BirinciBirinci ... 2456 SonuncuSonuncu
rüyada diş kırılması,  rüyada dişin kırılması,  ruyada dis kirilmasi,  rüyada dişinin kırıldığını görmek,  rüyada dişinin kırılması,  rüyada dişlerin kırılması,  rüyada diş kırılması görmek