+ Yorum Gönder
4. Sayfa BirinciBirinci ... 345 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada diş kırılması ne anlama gelmektedir? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Yorum: Rüyada diş kırılması ne anlama gelmektedir?

  Reklam
  Yorum: Rüyada diş kırılması ne anlama gelmektedir? ile ilgili yazı Yudumla.com
  Ruyamda ust dislerimin dokuldunu gordum ve bununla birlikte bazi dislerimin kirik oldugunu gordum 2 tane kopek dislerimin kildigini ve yarisi
  da damak icinde kalmis gordum .sonrada dislerimi avucumun icinde gordum

 2. arifselim
  Yönetici

  Yorum: Rüyada diş kırılması ne anlama gelmektedir?


  Reklam  Bu rüya senin için çok önemli olan bazı işleri bölerek yapmaya tabir edilir. İş veya eğitim gibi işlerini parça parça gerçekleştirebileceğin anlamında yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

 3. Misafir
  Merhaba
  Bu sabah imsak vakti girdiği vakitte.. dislerimi ağzımda sikarken ve oynarken bir anda yokuş aşağı bir yolda yürürken alt sol dişlerimin on sağ yarısı kırılıp ağzımdan yola firladigini üç parça halinde düştüğünü gördüm..bu arada iş yerinden çok sevmediğim iç kişinin de arkamdan bu olaya hayret edip sevindikleri esnada ben hemen dişlerimi elime alıp koşarak gerçek hayata dış hekimi olan çocukluk arkadaşım ve en yakın dostumun muayenehsnesine geliyorum..o kerhen beni koltuğa alıp ağız içimi yıkayarak dişlerime yapıştırıcı sürüp tekrar yerine koymaya çalışıyor...
  ÇOK ETKİLENDİM VE UYANDIM..İNŞALLAH HAYR OlUR..yorumlar sainz çok sevinirim..SAYGILARIMLA..

 4. arifselim
  Yönetici
  Merhaba kardeşim. Bu rüya iki şekilde tabir edilir. Birincisi, baba tarafından birisinin hastalanmasına ve üzücü haberler alınmasına alamet eder. Bir diğer tabiri ise, yapmak istediğin işlerini parçalara bölerek yapmak anlamında yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

 5. Misafir
  İyi günler rüyamda alt çene ön iki dişimi elimde söktüğümü gördüm. sağdaki dişimi sökerken parçalandı. Ancak iki diş sökmeme rağmen bir diş sökülmüş gibi gözüküyordu. Yani yerine sanki yenisi çıkmıştı. Yorumlarsanız çok sevinirim.

 6. arifselim
  Yönetici
  İyi günler rüyan hayırlıdır. Rüyasında kendi dişlerini söktüğünü gören kimse, dertlerine kendisi çözüm bulur ve çabalarının sonucunu alır. Acı ve kederin sona ereceğine haber veren bir rüyadır. En doğrusunu Allah bilir.

 7. Misafir
  Merhaba, rüyamda üst sağda bulunan azı dişim parçalanıyordu,bunun sebebi de alt dilimdeki vida imiş,ne anlama geliyor acaba. Teşekkürler

 8. arifselim
  Yönetici
  Merhaba kardeşim. Bu rüya senin için iş hayatında ve eğitim hayatında yapmak istediği şeyleri çeşitli birimlere ve bölümlere bölerek gerçekleştireceğine alamet edilir. En doğrusunu Allah bilir.

 9. Misafir
  İyi günler, rüyamda alt sol azı disimin cam gibi parçalanarak kırıldığını ve disim parçalanırken damağımı keserek, dışarı çıktığını görüyordum.Sonra ağlayarak yerden cam gibi şeffaf olan disimin parçalarını toplamaya çalışıyordum. Uyandigimda ise gerçekten ağladığımı farkettim. Eğer yorumlarsanız sevinirim. Şimdiden tesekkurler.

 10. arifselim
  Yönetici
  İyi günler kardeşim. kötü veya olumsuz bir manası yoktur. Bu rüya gören kişi için ya iş yada eğitim hayatını bölümlere ayırarak yapmasına tabir edilir. En doğrusunu ancak Allah bilir.

 11. Misafir
  Merhaba ben rüyamda üst ön iki disimden sağ olanin catladigini gördüm parçası biraz daha oynasam düşüyordu çok üzülüyordum.ne anlama geliyor ALLAH hayir etsin

 12. arifselim
  Yönetici
  Yorum: Rüyada diş kırılması ne anlama gelmektedir? ile alakalı yazı mumsema.com Yorum: Rüyada diş kırılması ne anlama gelmektedir?
  Merhaba kardeşim. Genelde bu rüya akrabalardan birisi hakkında alınacak olumsuz bir habere yorumlanır. Bazende bu eğitim veya iş hayatındaki gelişmelerin bölümlere ayırarak yapılmasına tabir edilir. Herşeyi hakkıyla bilen ancak Allah'tır.

+ Yorum Gönder
4. Sayfa BirinciBirinci ... 345 ... SonuncuSonuncu