Konu Kapatılmıştır
92. Sayfa BirinciBirinci ... 8991929395 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden İstihare namazından sonra görülen rüya Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir
  Reklam
  İlk yaptığım istiharede rüya görmedim ikinciye yaptığım istiharede adamın biri yola çizgi çekmiş annem o çizgiden yamuk yürüdü adam yürüdüğü yeri çizdi ve dediki bidaha siyah ayakkabıyı yasaklicam sonra ben bu evde oldum büyük bir çöp kovası beyaz renkte ve tuvalet rulosu uzun beyaz bu ikisini çöpe attım.Hocam ben eşimden iki aydır ayriyim ve bu istihareye bu yüzden yaptım eğer ayrılmam hayırlısı beyaz veya yeşil değilse siyah veya kırmızı göreyim diye niyet ettim.Simdiden teşekkür ederim.

  Merhaba Hocam ben eşimden iki aydır ayriyim ve bu istihareye bu yüzden yaptım eğer ayrılmam hayırlısı beyaz veya yeşil değilse siyah veya kırmızı göreyim diye niyet ettim. İlk yaptığım istiharede rüya görmedim ikinciye yaptığım istiharede adamın biri yola çizgi çekmiş annem o çizgiden yamuk yürüdü adam yürüdüğü yeri çizdi ve dediki bidaha siyah ayakkabıyı yasaklicam sonra ben bir
  evde oldum büyük bir çöp kovası beyaz renkte ve tuvalet rulosu uzun beyaz bu ikisini çöpe attım. Şimdiden teşekkürler.

 2. arifselim
  Yönetici
  Bu rüya istihare için yeterli bir işaret değildir. Boşanma meselesi için istihare ile karar verilmesi doğru değildir. Mutlaka sizi tanıyan ve sorunlarınız bilen büyüklere danışılarak bir karara ulaşmaya çalışmanız gerekir.

 3. Misafir
  Merhaba rüyamda sevdiğim kişi beyaz bir arabayla beni arıyordu daha sonra annem kızım onu telefonla ara sen onu bul diyordu sonra birbirimizi bulduk ben de o arabaya bindim.Sevdiğim kişinin üstünde beyaz gömlek vardı.Anlamı nedir?

 4. arifselim
  Yönetici
  Merhaba. İstihare için uyuduğunda bu rüya görülmüş ise hayırlı olarak yorumlanır. Zaten istihareden uyanan kişinin içine hemen o rüyanın olumlu yada olumsuz olduğu hissi içine doğar ve bu his ona en açık işaret olarak kabul edilir.

 5. Misafir
  Selamün aleyküm hocam. Sevdiğim kişi ile evlenmeme ailem karşı çıkıyor. Bende sevdiğimle yakın zamanda sözlenebilecek miyiz diye istihare ye yattım ilk iki seferinde bişeyler görmedim hatırlamıyorum. Daha sonra tekrar istihare ye yattım amcamın kızı yeşil bir nişanlık giymişti.ikinci gün tekrar yattım ablam yeşil bir nişanlık giymişti. Aradan zaman geçti tekrar istihare ye yattım bi kutu çikolata yiyoruz kardeşlerim le beraber arasında bi tane beyaz çikolata var onu da ben alıyorum. Rüyalarımı yorumlar mısınız lütfen. Rüyalarım sözleneceğime işaret mi veriyor yoksa çok istediğim için bilinç altım benimle oynuyor mu. Lütfen cevap verirseniz hemen sevinirim.

 6. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam. İstihare, şu veya bu şey olacak mı şeklinde istekler için yapılmaz. Yapılırsa da hiç bir anlamı olmaz. İstihare örneğin evlilik için araştırmasına ve danışmasına rağmen yinede karar veremeyen kimse yapabilir. Bu durumda gördüğün rüyalarının bir anlamı yoktur.

 7. Misafir
  Selamun aleyküm hocam ben kısa süre önce ayrıldığım erkek arkadaşım için istihare ye yattım ve rüyamda amcamların evinde düğün için hazırlanan nir insan topluluğu gördüm ancak bu benim düğünüm mü bilmiyorum sadece düğüne uzak bir ile gidecegimizi gördüm yorumlarsanız sevinirim şimdiden Allah razı olsun

 8. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam. Görmüş olduğun rüya istihare rüyası için güzel ve hayırlı bir işarettir. Ancak istihare için evlilikle ilgili adımların atılmış olması ve kararsızlık içerisinde bulunulması gerekiyor. Eğer öyle ise bu güzel bir işaret olarak kabul edilebilir.

 9. Misafir
  Selamun aleyküm ilk öncelikle. Daha öncesindede yazmistim rüyamda ozaman bebek ve ağaç görmüştüm, bunları iyi yorumlamıştınız. Aradan baya bi ara geçti tekrar yatmaya başladım ve bu sefer çok karışık bir rüya gördüm. Bi yerdeyim ve birden bire bi fırtına başlıyo, çok felaket bie fırtına, bende uçmamak için çok ince bir ağaca tutunuyodum ve sonradan fırtına durmaya başladı uyandım. Tekrar aynı gece bir camideyim kuran okunuyo, evlenmek istediğim kişinin annesi bana gelip oğluyla aramı yapmak istediğine dair şeyler söylüyo. Biraz karışık ama yorumlarsanız sevinirim. Şimdiden Allah razı olsun

 10. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam. Bir konuda bir kere istihare yapılır. Bir işaret alındı mı artık istihareye o konuda devam edilmez. Yinede bu görmüş olduğun rüyalar olumlu olarak bir işaret kabul edilebilir.

 11. Misafir
  Ben rüyamda yattigim seye yonelik gordum yani birini seviyorum ve hayirlimi degilmi diye namazimi kilip yattim daha sonra ruyamda bir hocamla birlikte o kisiye seni seviyorum diye mesaj atıyorduk sonra o kisi beni tersliyordu ve benim uzerimde kırmızı mont vardi hocamın uzerinde ise siyah ferace bu kesin hayırsız mı tekrar yatmalımıyım

 12. arifselim
  Yönetici
  İstihare yapabilmek için öncelikle evlilik için bir adım atılmış olması gerekir. Bundan sonrada o kimse hakkında yeteri kadar bir araştırma yapılmalıdır. Bütün bunlara rağmen kararsız kalan kimsi istihare yapabilir. Bu gördüğün rüya ise açık bir mana ifade etmiyor. Eğer için rahat etmemişse o zaman tekrar edebilirsin.

Konu Kapatılmıştır
92. Sayfa BirinciBirinci ... 8991929395 ... SonuncuSonuncu
istihare namazından sonra görülen rüya,  istiharede görülen rüyalar,  istihareden sonra görülen rüya,  istihare namazında görülen rüyalar,  istiharede renklerin anlamı,  istihare namazında rüya görülmezse,  istiharede görülen renkler