Konu Kapatılmıştır
69. Sayfa BirinciBirinci ... 6668697072 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden İstihare namazından sonra görülen rüya Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir
  Reklam
  Hocam ben rüyamda bi erkek bebek gördüm guluyodu ve ustundeki kıyafetleri makasla kesiyodum.sonra bi arkadaşım beni biyere götürdü 2 tane büyük ağacın altı mısır taneleriyle doluydu.ben bi erkek bebeğim olsun istiyorum o niyetle yatmistim.sizce bunun anlamı nedir.

 2. arifselim
  Yönetici
  Bebeğim olsun diye istihare yapılmaz bu yanlıştır yani öyle bir şey yoktur. İstihare yapmanın amacı çok daha başkadır. Rüyan hayırla yorumlanır. Sevinmeye ve bereketli günler görme anlamındadır. En doğrusunu Allah bilir.

 3. Misafir
  Merhaba hocam istihare namazı için ablam benim için yatmış ve ruyda benim bir sürü beyaz ordeklere baktığımı görmüş ve benim için sevdiği kızi dilemiş rüyamin yorumu nedir hocam tskler

 4. arifselim
  Yönetici
  Merhaba kardeşim. İstihareyi senin kendin için yapman gerekir ve sünnette öyledir. Bu görülen rüya ise hayırlıdır ve olumludur. Dileklerinin gerçekleşmesine ve istikbalinin açık olması manasında yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

 5. Misafir
  Selamünaleyküm Ben istihareye yattım bir kişi var benim için hayırlı mı değil mi diye rüyamda ahırda yemek pişirdiğimi ve bir tepsi yanımda batırık olduğunu gördüm ve beyaz pöşetlerde beyaz kuru fasulye gördüm şimdi benim rüyam hayırlı mı değil mi anlayamadım

 6. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam. Ahır zaten bolluk ve bereket anlamındadır. Yemek pişirmek ve kuru fasulye görmek de hayırlı olarak yorumlanır. İstihare rüyası açısından olumlu ve güzel bir rüyadır.

 7. Misafir
  Merhaba ruyamda bir yerden dönüyoruz yada bir yere gidiyoruz hatirlamiyorum.Arkadaslarimla cok dik bir yerden asagiya sahile iniyoruz tutundugumuz yerler beyaz mermer.Sonra sahili denizi goruyorum babam iyiki bavuulari arabayla goturdu diye dusunuyorum.Kirmizi bir gemiye binecegiz(gemi senelerdir adaya gittigim bir gemi) babami bekliyoruz sonra diyorum ki saat 4 babam arabayla gemide bizi bekliyordur binelim yoksa kaciracagiz.Tam biniyoruz hareket ediyor.(Gece uyuyamadim sabah ezanindan sonra hatta oglene dogru gordum)Yorumlamanizi rica ederim.

 8. arifselim
  Yönetici
  Merhaba. Bu rüya kişi için zor bir dönemden geçtikten sonra feraha ulaşmak manasındadır. Rüya sahibinin, sosyal hayat içerisinde işlediği günahlardan ve yaptığı kötülüklerden pişman olarak tövbe istiğfar edeceğin manasında da yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

 9. Misafir
  Iyi gunler hayırlı bir is icin annem benkm yerime istihare yapti. Rüyasında bir yatakta babami kardeşimi babannemle ayni yatakta olduğunu görüyor daha sonra babannem yataktan kalkiyo ve dedem geliyo illa orda yatmak istediğini söylüyor babam zorla dedemi dışarı götürüyor

 10. arifselim
  Yönetici
  İyi günler kardeşim. İstihareyi kendin yapmanı tavsiye ederiz. Bu rüya hayırlı manaya işaret eder. En doğru işaret istihareye yatan kişinin içine o konuda gelen hissidir.

 11. Denişik
  Üye
  Merhaba hocam.. Ben Allah rızası için evlilik yapabilmek maksadyla görüştüğüm biri için bir arkadaşımdan istihareye yatmasını istedim. Rüyasında uçsuz bucaksız yemyeşil bir bahçe ama bahçenin içerisinde de siyah lekeler görmüş hatta siyah lekelerin üzerinde de sim gibi renkler parlıyordu dedi.. Sonra bir çeşme başında beyaz toz deterjanla elini yıkadğını söyledi.. Sabah namazıyla uyanmş ve çok huzurlu uyandım dedi.. Hocam nasıl yorumlarsınız? Şimdiden Allah razı olsun..

 12. arifselim
  Yönetici
  Merhaba kardeşim. Hem rüyası hemde hissettiği istihare için olumludur. Ama sürekli dediğimiz gibi mutlaka herkesin kendisinin istihare yapması gerektiğidir ve sünnet olan da budur.

Konu Kapatılmıştır
69. Sayfa BirinciBirinci ... 6668697072 ... SonuncuSonuncu
istihare namazından sonra görülen rüya,  istiharede görülen rüyalar,  istihareden sonra görülen rüya,  istihare namazında görülen rüyalar,  istiharede renklerin anlamı,  istihare namazında rüya görülmezse,  istiharede görülen renkler