Konu Kapatılmıştır
64. Sayfa BirinciBirinci ... 6163646567 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden İstihare namazından sonra görülen rüya Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir
  Reklam
  merhaba ben evleneceğim kişi için istihareye yatım rüyamda yeşil ve beyaz renkli kuşlar gördüm

 2. arifselim
  Yönetici
  Merhaba. Genel olarak böyle bir rüya hayırlıdır denebilir. Ama istiharenin şartları yerinde olmalıdır ve içine gelen huzur hissinin ne olduğuna dikkat edilmelidir.

 3. Misafir
  Hayirli günler hocam. Esimle yillardir kari koca degiliz, yabanci gibiyiz, paylastigimiz maalesef bir sey yok.

  Ayrilmamin kendim ve evladim icin hayirli olup olmadigi konusunda istihareye yattim.
  Rüyamda bircok süsülü altin bilezik gördüm. Elimde tutuyordum, bunlar birbirine bir iple bagliydi. Bileziklerden en büyügünü ve güzelini secmeye calisiyorum ki esimin ailesinden evlenecek olan kisiye hediye olarak takayim diye. Allah razi olsun.

 4. arifselim
  Yönetici
  Hayırlı günler. Allah yardımcın olsun ve doğru bir karar verebilmeyi nasip etsin. Mutlaka ilk önce bu konuda istişareler yapmalısın. Bu mesele öyle bir istihare bir rüya yada sadece bir his ile verilebilecek bir karar değildir. Rüyan ise kazanmaya ve kazançlı çıkmaya alamet eder. Allah en doğrusunu bilir.

 5. Misafir
  Merhaba hocam rüyamda sewdigim insanla bir marketin önündeyiz marketteki dolaptan bişeylere bakıyoruz dolabın içindeki ışık beyazdı. sonra ben kendimi gece yolda geniş geniş adımlarla uçarcasına havalanarak kosuyurum. Sonra bizim ewde oluyoruz sevdiğim kişi de var bir iki tane de akrabam var cezerye yiyoduk. Bu rüyamin anlamı nedir?

 6. arifselim
  Yönetici
  Merhaba. Bu bölüm istihare bölümüdür. Eğer bir istihare rüyası olarak görmüş isen bu rüyan hayırlı ve olumlu anlamdadır. Bir rüya olarak ise eline geçecek olan fırsatlara ve bunları değerlendireceğin manasında tabir edilir. En doğrusunu Allah bilir.

 7. Misafir
  Hocam ben öğrenciyim dil bölümü ile sayısal arasında kaldım benim hem ingilizcem hemde sayısalım iyi ama ben dil okumak istiyorum tercüman olmak istiyorum ama benim ezberim kötü kelime ezberi yapamıyorum bu yüzden dilde başarılı olamamaktan korkuyorum istihare kıldım ama rüyayı tam olarak hatırlamıyoru karışık şeylerdi napmalıyım hocam bi yol gösterin

 8. arifselim
  Yönetici
  Selamun aleykum Allah seni muvaffak eylesin kardeşim. Ancak bu konularda biz istihareyi tavsiye etmiyoruz. Çünkü bu ilk önce işin ehline sorulması gereken ve ona göre hareket edilmesi gereken bir durumdur.

 9. Misafir
  Merhaba hocam benim bi ilişkim var ve evlilik yolunda ciddiyiz. İstihare namazını bi arkadaşa benim için kılmasını istedim ve kıldı rüyasında iki defa beyaz bi gelinlik gördü bunun anlamı ne acaba? Yardımcı olabilirmisiniz

 10. arifselim
  Yönetici
  Merhaba. İstihareye başkası değil senin kendin yapman gerekir. Sünnet ve doğru olan budur. Rüya ise olumlu manadadır. Ancak biz sana senin istihare yapmanız tavsiye ederiz.

 11. Misafir
  mrb hocam ben istihare ruyasina yattım ve renk değil ama rüya gördüm evlilik için suan hayatım da olan kişi için bunu yapmak istedim bana hayırlı mi diye ve rüyamda ilk başta kendimi denizde yuzerken gördüm sonrasında kendi evimde erkek arkadaşım babam ve abim oturuyorduk tanisiyorlardi ve ortam muhabbet çok güzeldi guluyorduk çok mutluyduk sanki kırk yıllık tanisiyorlardi ne demek acaba

 12. arifselim
  Yönetici
  Merhaba. Riyan olumlu bir rüyadır. İstihare için görülen rüyanın en iyi tabirini gören kişi uyanır uyanmaz içine o konuda gelen his ile bilinir. Bu his insana en açık işaret olur. Hatta insanın içine doğan şey rüyadan daha doğru bir işaret olarak kabul edilir.

Konu Kapatılmıştır
64. Sayfa BirinciBirinci ... 6163646567 ... SonuncuSonuncu
istihare namazından sonra görülen rüya,  istiharede görülen rüyalar,  istihareden sonra görülen rüya,  istihare namazında görülen rüyalar,  istiharede renklerin anlamı,  istihare namazında rüya görülmezse,  istiharede görülen renkler