Konu Kapatılmıştır
60. Sayfa BirinciBirinci ... 5759606163 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden İstihare namazından sonra görülen rüya Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir
  Reklam
  Merhaba
  bende istihareye yattıktan sonra sağ tarafıma yatıp Allah diyerek uykuya dalmaya çalıştım. gözlerimi kapadıktan bir süre sonra uyumuyordum fakat tam olarak uyanıkta değildim. sanki istihareye yattığım kişiyi rüyamda üstümde gelinlik onun üstünde ise damatlık varken ormanda el ele koşuyorken gördüm ama o kişi ayrıldığım nişanlım ve içimde bi boşvermişlik duygusu var kalbime yansıyan... emin değilim acaba ben öyle olsun diye mi umut ettiğim için mi öyle bi görüntü geldi gözüme. halbuki namaza başlarkende en kötüsünü görceğimi düşünerek başlamıştım...

 2. arifselim
  Yönetici
  Merhaba. Bu anlattıkların istihare için bir değeri yoktur. Ya çok açık bir rüya olmalı yada istihare esnasında için huzurla yada huzursuzlukla dolmalıdır.

 3. Misafir
  Kuzenim benim için 3 kere istifadeye yattı 2 sinde hocasını 3. Sundede 3 kere bi kadınının denizde boğulduğunu ve bi adamın onu kurtardığını söyledi esle ayrıldık boşanmanın daha ama onun için b aktiriyorum ama net bişey yok nedir acaba

 4. arifselim
  Yönetici
  İstihareye senin kendin işin için kendin yapman gerekir sünnet olan ve doğru olan budur. Bu rüyaların istihare için bir işaret olmaz. Sen kendin için istihare yapabilirsin.

 5. Misafir
  merhaba ben dun aksam istihareye yatıım fakat renk falan görmedim hatırlamıyorum gördüğüm tek sey bi kız arkdasımla alısverişe gidiyorum sonra ben bayılıyorum arkadasım hastaneye götürüo ama hemsireler tansiyon ölçmüyor kan alın diyorum biz almıyoruz kendiniz alacaksınız diyor bizde vazgecip cıkıyoruz ordan. daha sonra güneşli bi hava ve dışarıdayız hafif yüksek bi yere cıkıyoruzz orasıda kendi etrafında dönüyor önce ordan ben atlıyorum sonra arkdasım atlıo arkadan cokta bişey hatırlamıyorum ama neden renk görmüyorum bilmiyorum

 6. arifselim
  Yönetici
  Merhaba kardeşim. Bu rüya istihare çok hayırlı anlamda yorumlanır. İstiharede renk bir işaret olabilir ama bu şart değildir. Rüyanın genelinden bir anlam çıkarılabilir.

 7. Misafir
  ben ruyamda ilk uyudugumda mavi gömlek gydigimi gordum. mavi mavi dolaplar gordum.birdaha uyudugumda ise saçlarımı siyaha boyadgımı gordum. istihareyi evlenicegim kişi icin yapmıştım . hayırlımıdır ?

 8. arifselim
  Yönetici
  Evet kardeşim. Bu gördüğün rüyalar hayırlıdır. İlk rüyan işaret olarak yeterlidir ve bu gönül ilişkisine ve evliliğe işarettir. Elbette içine gelen hisse dikkat etmelisin çünkü en doğru işaret odur.

 9. Misafir
  Sevdigim kisinin benim icin hayırlı olup olmadıgını görmek icin istihareye yattım. Ve gece bi ara uyanıp su icmeye kalmıstım o sırada kardesimle konustuk sonra tekrar uyudum gunes dogmamıstı daha ve sevdigim kisi beni beklemeyecegini ayrılmak istedigini söyledi uyanınca da kendimi kötü hissediyordum. Ne yapmalıyım?

 10. arifselim
  Yönetici
  Bu rüya gerçek hayatta bazı engellerle karşılaşmaya ve canınızı sıkacak bir takım olayların vuku bulacağını işaret eder. İstihare için hayırlı olarak yorumlanmaz.

 11. Misafir
  selamun aleyküm ben istihareyi sevdiğim kisinin benim icin hayirli olup olmadigini ogrenmek icin yaptim.onun beni sevip sevmediginden emin degilim. Rüyamda birsuru akrabami gordum yengemler kuzenlerim falan uzun zamandir gormuyodum onlari cok mutlu oluyodum sariliyodum sonra amca dedigim ama oz amcam olmayan birini goruyodum deniz gibi bi yerdeydik sezlongta fotoğrafimi çekmişti onu silmek istiyodum silemiyodum daha sonra bi erkegin dizinde yatiyodum oda saçlarımla ugrasiyodu sonra bisey icin bana kizip gidiyodu. bikaç gundur cok huzursuz mutsuz uyaniyorum ama bu sabah oyle uyanmadim.

 12. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam. Bu rüyaların istihare için açık bir işaret değildir. Ancak önemli olan rüya değil senin içine gelen huzur hissidir. Eğer halen için rahat etmemişse istihareyi tekrar yapabilirsin.

Konu Kapatılmıştır
60. Sayfa BirinciBirinci ... 5759606163 ... SonuncuSonuncu
istihare namazından sonra görülen rüya,  istiharede görülen rüyalar,  istihareden sonra görülen rüya,  istihare namazında görülen rüyalar,  istiharede renklerin anlamı,  istihare namazında rüya görülmezse,  istiharede görülen renkler