Konu Kapatılmıştır
50. Sayfa BirinciBirinci ... 4749505153 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden İstihare namazından sonra görülen rüya Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir
  Reklam
  Selamün aleyküm hocam.
  İstihare namazimi kıldım dua mi ettim uyudum rüya görüp görmediğimi bilmiyorum sadece beyazlık ve sarı sarı bir kaç tane civciv hatırlıyorum ne olabilir acaba lütfen yardımcı olun

 2. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam kardeşim. İstiharede rüya açık ve net bir işaret vermelidir yada içine niyetine dair bir huzur hissi gelmelidir. Bu rüyan istihare için bir işaret değildir.

 3. Misafir
  Mrb evleneceğim kişi ile sorunlar yaşıyoruz ve hayırlı olup olmadığı hakkında istihare yaptım ancak ruyami anlamlandiramadim rüyamda suanki oturduğun evden dışarı çıktığımi gordum kaldırımlar siyaha yakın griydi bi anda önüme rengi siyah ve sarı olan bir yılan çıktı koşmaya başladım sonra kendimi gordum kırmızı elbise vardı üzerinde uyandım ve çok korkmuştum. Şimdiden tsk ederim

 4. arifselim
  Yönetici
  Merhaba kardeşim. Bu rüyan olumlu manaya işaret değildir ve hayırlı değildir. Sarı yılan gizli düşman veya insana zararlı olan birisine delalet eder. Allah'tan hayırlısını dile ve danışarak hareket etmelisin.

 5. Misafir
  Ben istihare ruyasinda bir yamactan asagi dogru iniyordum zeytin agaclari kapali yesil renginde otlar vardi en son bir kalabaligin icine karistirdim orda birisi kiz kardesim oluyordu onu buldum manasini anlayamadim

 6. arifselim
  Yönetici
  Rüyan hayırlıdır ve istihare içinde olumlu manaya delalet eder. İstihare ile birlikte işin ehline ve güvenilir kimselere danışarak karar vermek en doğrusudur.

 7. Misafir
  Iyi günler benim eşim suçsuz yere cezaevine girdi.Girmeden önce açığa alınmıştı bende istihare yapayım dedim namazı kildim bitirir bitirmez içime Şimşek gibi bir his saplandı mahkemeyle çıkacak diye sonra yatıp rüyamda taşan eski koy tuvaletimizi temizlemeye çalıştım beyaz incili kutular gordum bir iki gün ara verdim annelerin yanına gelince yeniden başladım ilk gün yemyeşil otları elimde kesip bir yere yağıyor içinde kırmızı bir mendil vardı. Sonraki gün kusbasi eti soğanlı birlikte sorayım borcum koydum eşime ağzını streçle kapattim pişirilir dedim bugun de saglik ocağı , eski çocuk bakıcım ile çocuğu arabayla beraber gezdirdik araba kırmızı araba kullandığımi gordum bir sonuca varamadim nasıl degerlendirmeliyim zordayim yardimci olursaniz Duacı olurum bu arada çok dualar ederek zikirlerle yatıyorum gece gündüz.

 8. arifselim
  Yönetici
  Hayırlı günler kardeşim. İstihare için gördüğün bütün bu rüyalar hayırla yorumlanır. Köydeki tuvaleti temizlemenin manası, içerisinde bulunduğunuz sıkıntıdan kurtulacağınıza delalet eder. En doğrusunu elbette Allah bilir.

 9. Misafir
  Merhaba hocam
  Annem benim için istihare namazını kıldı. Rüyasında Kaynayan Kazan larla süt görmüş. Ama kazana çocuklar düşmesin diye biraz endişeli uyanmış. Ben yaptığımda ise rüyamda yeşil erik topladım, yedim erik çok tatlıydı. Hatta birkaç ekşi erik vardı onları yemedim. Ama rüyamin sonunda evleneceğim insanın ölüm haberini aldım. Aklımda kırmızı T-shirt lü resmi canlandı. Bilmiyorum şeytani mıydı rüya. Ben de korkuyla uyandım. Hayır mı şer mi emin olmadigimiz için küçük kardeşim de kıldı. Onun ise rüyasında ise once kırmızı elbise giymisim. Kırmızı elbiseyi ben begenmemisim. Ama çevredeki insanlar beğenmiş. Sonra beyaz elbise denemisim. Onu begenmisim ama başka da denemek istemişim. Sonra açık yeşil bir elbise denemisim. En çok yeşil elbiseyi begenmisim Ama etrafımdakiler kırmızı elbiseyi beğenmiş. Ben yeşil elbiseyi almisim. Eve gittiğimde ise elbisenin rengi kırmızı olmuş ben hiçbir tepki vermeden elbiseyi begenmeye devam etmişim. Hayir mi şermi hocam bu rüyalar anlam veremiyorum.

 10. arifselim
  Yönetici
  Merhaba kardeşim. Sünnet olan ve doğru olan herkesin kendisi için istihare yapmasıdır. Senin rüyan ise olumlu ve olumsuz iki mana iç içedir ve net bir işareti olmaz. Sana tavsiyem tekrar ama kendin istihareyi yapmandır.

 11. Misafir
  Sevdim Hayırlı bir insanmi ne olacak hakkimizda die Istihare yattim rüyamda sevdigim sana çok öfkeliyim çok diyordu sinirliydi sonra sinirinden deprem olucak diye korkuyla kaçışıyoduk korkulu bur ruyaydi sizce yorumu nedir hocam

 12. arifselim
  Yönetici
  Bu rüya haksızlığa uğramak ve çok sıkıntı yaşamak anlamında yorumlanır. İstihare için bu olumlu manaya işaret etmez. Yinede güvenilir kimselere danışarak karar ver. Bu şekilde hareket etmek daha doğru olur.

Konu Kapatılmıştır
50. Sayfa BirinciBirinci ... 4749505153 ... SonuncuSonuncu
istihare namazından sonra görülen rüya,  istiharede görülen rüyalar,  istihareden sonra görülen rüya,  istihare namazında görülen rüyalar,  istiharede renklerin anlamı,  istihare namazında rüya görülmezse,  istiharede görülen renkler