Konu Kapatılmıştır
46. Sayfa BirinciBirinci ... 4345464749 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden İstihare namazından sonra görülen rüya Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir
  Reklam
  Merhaba hocam eşim istihare namazı kılıp yattı biz ev almak istiyoruz hayırlı mı değil mi diye baktık. Eşim rüyasında evin duvarının beyaz olduğunu fakat duvara asılı süslerin kırmızı yeşil renkte süsler olduğunu görmüş. Yorumunuzu merak ediyorum şimdiden teşekkür ederim.

 2. arifselim
  Yönetici
  Merhaba kardeşim. Zaten hayırlı olduğu belli olan işler için istihare yapılmaz. Yeter ki o iş helal yoldan olacak olsun. Bu rüyanız ise hayırlı manaya tabir edilir. En doğrusunu Allah bilir.

 3. Misafir
  Merhaba. Ben üniversite sinavlarina girdim bu sene birsürü yer tuttu fakat benim istedigim yer tutmadi . Sınava bir sene daha hazirlansammi diye kararsız kaldım ve istihareye yattim rüyada Ölü kediyi parcaliyordum sadece bu kadar hatırlıyorum. Yorumlarsaniz çok sevinirim.Tesekkurler

 4. arifselim
  Yönetici
  Merhaba kardeşim. Bu rüya hayırlı kararlar almaya, sana zarar vermek isteyen kimselere dur diyebilecek cesareti gösterebileceğine delalet eder. Senin için bu olumlu manaya işarettir. Ancak istişare de ederek hareket etmek gerekir.

 5. Misafir
  Selamun aleykum
  Evlilik öncesi istihareye yatmasını Rica ettim bir hocadan. Ve rüyasında bir şey görmemiş. Fakat üç kere Hayır diye ses duymuş. Kadın mı erkek mi anlamamış. Bu rüya hayırlı mi değil mi hocam. Teşekkür ederim.


  ----

  Hocam ben istihareye yatım rüyamda beyaz bir elbise üstümdeydi ve yeni bir elbise almaya gidiyordum Sizce bu rüya nasıl

 6. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam. İstihareye başkası değil senin kendi işin için yatman gerekir. Bu en doğrusu olur. Bu rüya ise olumsuz manaya işaret eder ancak sana tavsiyem senin istihare yapmandır.
  _____

  İstihare için yeni bir elbise almaya gittiğini rüyada görmek güzel ve olumludur ancak içinize gelen olumlu yada olumsuz his daha doğru bir işaret olur.

 7. Misafir
  Selamun aleykum ben istihare değil normal gördüğüm bir ruyayi yorumlatmak istiyorum. Ben normalde sevdiğim kişiyle ayri ülkelerde yasiyirym ve gorusmuyoduk rüyamda çok tatli ve güzel bir kiz bebek görüyorum ve yanimda biri var uzagimdada sevdiğim kişi var bizi seyrediyor ne kadar tatli bir bebek mis diyorum kimin kizi diyorum bana sevdiğim adamin kizi diyorlar o anda içim parcalaniyor cook kotu oluyorum ve o anda beni aldattigini ve evlenmeden çocuğu olduğunu anliyirum ama bunu yüz ifademde belli etmiyorum peki diyorum bu kizin adi ne bana benim ismimi kattiklarini soyluyolar o anda yüreğime sanki su serpiliyir ve anliyirumki beni unutmamis ve uyandim .. 6 ay sonrada sevdiğim kişi başka biriyle evlendi gerçekten ve nisan yüzüğüne de benim bas harfimi yazdrmis eski bir Rüyam ama hep aklimda cook merak ediyirum . Allah razi olsun tesekkur ederim

 8. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam. Eşler arasında veya sevgililer arasında görülen bu tür rüyalar arada ortaya çıkmasını istemediğin bazı şeylerin olmasına veya üzücü bazı durumların yaşanmasına delalet eder. Rüyanın işareti de budur. En doğrusunu elbette Allah bilir.

 9. Misafir
  Merhaba , Ben istihare yattım duam sevgilim benim icin hayırlı mı diye ve yattıgımın 3. Aksamı onun tesekkur belgesi aldıgını ve benim alamadıgımı gordum anlamını acıklayabilirmisiniz

 10. arifselim
  Yönetici
  Merhaba kardeşim. Bu rüyan istihare için açık bir manaya işaret etmez. En açık işaret rüya değil insanın içine gelen hissidir. Eğer için rahat değilse istihareyi tekrar yapabilirsin.

 11. Misafir
  Selamun Aleykûm hocam istihare namazina yattim ruyamda 3 tane kaplan vardi yanimdada iki tane kız kuzenim vardi bir yeşil ormandaydık kaplani gõrunce kaçıyorduk biri bana saldırıyordu ama son anda kurtuluyordum ondan kuzenimlerime ne oldugunu bilmiyorum ama cevaplarsaniz sevinirim

 12. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam kardeşim. Rüyada kendisine bir kaplanın saldırdığını gören kişinin hayatında hayırlı şeyler olacak demektir. Asıl önemli olan içine gelen huzur yada huzursuzluk hissidir bu en açık işaret olur.

Konu Kapatılmıştır
46. Sayfa BirinciBirinci ... 4345464749 ... SonuncuSonuncu
istihare namazından sonra görülen rüya,  istiharede görülen rüyalar,  istihareden sonra görülen rüya,  istihare namazında görülen rüyalar,  istiharede renklerin anlamı,  istihare namazında rüya görülmezse,  istiharede görülen renkler