Konu Kapatılmıştır
43. Sayfa BirinciBirinci ... 4042434446 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden İstihare namazından sonra görülen rüya Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir
  Reklam
  Ben birinin benim için hayırlı olup olmadığına bakmak için istihareye yattım. Tanımadığım iinsanlar gördüm ortam karanlık.. Ne olduğunu çözemiyorum.. Şimdi o insan benim için hayırlı mı değil mi ? Yardımcı olursanız sevinirim

 2. Tohat
  Yönetici
  İstiharenin diğer rüya içeriğine bakarak yattığınız nedenin hayırlı olup olmadığı kanaatine varabilirsiniz. Sadece bu rüya netice vermez. Fakat bu rüyada görülen karanlık rüyanızın hayırlı olmadığını gösterir.

 3. Misafir
  Selam aleykum. Ben istahareye yattım rüyamda kırmızı bi elbise gördüm ve ablam elbiseyi almamı istedi bende çok begendim ve almadım daha sonra ruyada ailemle birlikte evimize bişey olduğunu gördüm dışarda yanmış evler vardı kül olmuş bende kul olan ateşe su attım tekrar yangin çıkmasın die ve annem neden kırmızı elbiseyi almadigimi sordu bende fiyatı çok uygun olmasına rağmen almadım dedim ablamda fiyatı bu kadar di diyince bende iyiki almamisim dedim ruyami yorumlarsaniz sevinirim tekrar istahareye yatmam gerekiyor mu

 4. Tohat
  Yönetici
  İstihare en az üç en fazla yedi defa yatılıp neticesi görülen bir mesajdır. Bir kere yatmak yetmez. Bu rüyanızı yorumlayacak olursak. Rüyanızda gördüğünüz yangın olumlu gelişmelerin meydana gelmeyeceğini aksine sorun ve sizi üzecek gelişmelerin yaşanacağını gösterirken kırmızı elbise de bu yorumu destekler niteliktedir.

 5. Misafir
  Selamun aleykum hocam.Sevdiğim çocuk hayırlı mı değil mi diye istihareye yatttim. Ciddi dusunuyoruz.o yüzden bir karar vermem gerekiyordu. ilk gün rüyayı hatırlamadim.ama kötü bir şey gormedigime emin gibiydim. kalktigimda mutluydum.yedi gün yapılması gerekiyor diye tekrar devam ettim yapmaya.ikinci gün de kötu renk gormedim ama kalktigimda çok korkmustum. Çok kötü hissettim kendimi.sonra üçüncü gün tekrar yaptım. Bu sefer okuduğum okulu gordum. Fakültemiz başka bir yere taşımışlardi.oraya gittik.ve kocaman bembeyaz bir bina ile karşılaştık.okulum bembeyazdi. sonra sevdiğimle beraber oturduk şakalaştik. Uyandigimda bir şey hissetmedim çünkü rüyayı hatirlamadim.sonra hatırlayinca sevindim ama emin olamadim.cunku dün yaptığımda yani bundan önceki istihare de kotu hissetmistim.. hocam lütfen yorum yapın.bunun anlamı nedir

 6. Tohat
  Yönetici
  İstiharenin yedi gün yatılmasının nedeni emin olmaktır. Yattığınız üç rüyadan ikisi hayırlı işaretlerle doludur. Kalbi huzur ve sevinç hissetmeniz ve olumlu işaret barındıran renkleri görmeniz hayırlı iken bir rüyanız ise olağan bir durumdur. Yani yedi rüyanızdan dördünün hayırlı olması kafidir.

 7. Misafir
  Selamun Aleykum, ben istihare kıldım 3 gece kismetimdeki kisiyi goreyim diye , ilkinde ruyamda birilerine onunla ayni otobuse bindigimi ve sonra ayni yerde sinava girdigimizi anlatiyordum o kiside bir parkta oturmuştu yüzünü görmedim. Ikinci gece ruya gormedim ya da hatırlamıyorum. Ucuncu gece ruyamda halami gordum beni elimden tutup bir yere goturdu ve beyaz kundakta bir bebek vardi elimizde esmer bi bebekti babasina benzedigini söyledim , normalde halamla görüşmuyorum . anlami nedir sizce . Allah razı olsun şimdiden .

 8. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam kardeşim. İlk alınan işaret istihare için yeterli olur. İlk rüyan hayırlı manaya delalettir. Ayrıca içine gelen his sana daha doğru bir işaret olur. Herşeyin en doğrusunu ancak Allah bilir.

 9. Misafir
  merhaba hocam rüyamda sevdiğim cocugu yanaklarından öpüyorum o da beni öpsün istiyorum ama dudaklarını öpücük şekli yapmış yanagımı yanaştırıyorum fakat öpmüyor.beni itmiyor kendi de öpmemden rahatsız olmuyor fakat öpücüğü kondurmuyor yanagıma öylece duruyor.dudakları kıpkırmızı...biz şu an ayrıyız. sarılıyorum falan çok hoş bir rüyaydı.sonra bi yere gidiyoruz dondurma falan yiyoruz..neye işarretir hocam istihare değil normal yattığımda gördüm hocam..Allah razı olsun şimdidn..

 10. arifselim
  Yönetici
  Merhaba kardeşim. Bir rüya olarak hayatında güzel gelişmelerin gerçekleşeceğine ve sevinçli haberler alacağına tabir edilir. En doğrusunu ancak Allah bilir.

 11. Misafir
  Istihareye yattim ruyamda hakkima hayirli mi diye yattigim kisiyi beyaz damatlik icinde bana gelirken gordum yorumlar misiniz. Allah razi olsun.

 12. arifselim
  Yönetici
  İstiharen için bu rüyan hayırlara işarettir. Sırf bir rüya veya bir his ile hareket etmemek gerekir mutlaka danışmak ve bilgili kimselerin fikirlerini de almak gerekir.

Konu Kapatılmıştır
43. Sayfa BirinciBirinci ... 4042434446 ... SonuncuSonuncu
istihare namazından sonra görülen rüya,  istiharede görülen rüyalar,  istihareden sonra görülen rüya,  istihare namazında görülen rüyalar,  istiharede renklerin anlamı,  istihare namazında rüya görülmezse,  istiharede görülen renkler