Konu Kapatılmıştır
4. Sayfa BirinciBirinci ... 3457 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden İstihare namazından sonra görülen rüya Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Cevap: istihare namazından sonra görülen rüya

  Reklam
  Cevap: istihare namazından sonra görülen rüya ile ilgili yazı Yudumla.com
  Mrb hocam istihare namazini kildikdan sonra rüyamda otobüs yolculugu gördüm ve o yolculukda yolda karsidan gelen bir arabadan dolayi kaza yaptik o arabadan inen kadinin bacaklarini gördüm cok kıllı idi ve arabasinı taşlıyordum rüyamın anlamı ne dir sizce

 2. arifselim
  Yönetici

  Reklam  Merhabalar kardeşim. Rüyanız olumsuz bir rüya olarak yorumlanır. Eğer herhangi bir şey hissetmediyseniz tekrar istihare yapın. Daha sonra rüya görmeseniz bile kalbinize doğacak olan hisse göre bir karar verebilirsiniz. Allah'a emanet olun.

 3. Misafir
  istihareye yattıktan sonra rüyamda uğurböceği beni dişliyodu dişlediği yerden beyaz bişey akıyodu bu iyi bişey mi kötü bişey mi?

 4. arifselim
  Yönetici
  Rüyada uğur böceği hayra yorumlanır. Eğer bu rüya ile birlikte içinize bir hayırlı his de gelmişse bu niyetinizin hayırlı olmasına yorumlanır. Allah mübarek eylesin.

 5. Misafir
  S.a ben de istahre namazı kildim ve ilk rüyamda sevdiğim adamı gördüm karışık bir rüyaydi hatırlamıyorum tam olarak bi gece daha kildim bu sefer rüyam da yeni yapilan bir eve gidiyordum rüyanın anlamı nedir bana yardımcı olur musun .

 6. arifselim
  Yönetici
  Rüyada görülen yeni ev hayırlıdır ancak bu rüyadan sonra içinize eğer o niyetiniz hakkında iyi bir his doğmuşsa o zaman bu iyiye işaret eder demektir.

 7. Misafir
  Hocam: ben istihare namazını kıldım.sonra da sevdiğim kişi benim için hayırlımi , değilmi diye dua ettm.rüyam da sevdiğim kişi elimi sıkıca tutmştu ve bırakmıyordu .renk faln yoktu. Cok merak edyorum lütfen yorumlar mısınız?

 8. arifselim
  Yönetici
  İstihare rüyası anlamında çok hayırlı bir manaya yorumlanır. O işinizin sizin için hayırlı olduğu anlamına gelir. En doğrusunu elbette Allah bilir.

 9. Misafir
  merhaba sevdiğim insanın hakkında hayırlı mı diye istiare yattım çok karmaşık bir rüya gördüm. Bir dükkandayız ve sevdiğim insan bana sigara paketinin içini gösteriyor. Ve yanımzda eski kız arkadaşı ve onun arkadaşı var. Dışarı çıkıp eve geldiğimde dükkana gelen birisi hastanelik oluyor.

 10. arifselim
  Yönetici
  Böyle bir rüya zaten olumsuz manaya işaret ettiği görünüyor. İstiharenizi tekrar edebilirsiniz. İstihareden sonra rüyadan ziyade içinize gelen hisse göre hareket etmelisiniz.

 11. Misafir
  hocam bende kıldım rüyamda temizliğe gidiyordum gittiğim ev tertemiz kapılar falan bembeyaz bide sevdiğimi görüyordum

 12. mum
  Administrator
  ile alakalı yazı mumsema.com
  Allahtan dileğim istihare namazından sonra görülen rüyalarınızın hakkınızda hayırlı olmasıdır.
  O kadar istihare rüyası yazılmış ki cevap yazmak mümkün olmuyor maalesef
  Allah yar ve yardımcınız olsun


Konu Kapatılmıştır
4. Sayfa BirinciBirinci ... 3457 ... SonuncuSonuncu
istihare namazından sonra görülen rüya,  istiharede görülen rüyalar,  istihareden sonra görülen rüya,  istihare namazında görülen rüyalar,  istiharede renklerin anlamı,  istihare namazında rüya görülmezse,  istiharede görülen renkler