Konu Kapatılmıştır
38. Sayfa BirinciBirinci ... 3537383941 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden İstihare namazından sonra görülen rüya Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir
  Reklam
  Herkese Merhaba
  Ben sevdiğim bey benim için hayırlı mı diye namaz kılıp dua okuyup istihareye yattım. Kendimi mavi ve rahat bir elbise ve siyah topuklu ayakkabı ile gördüm. Tepemden yağmur yağdı. şemsiyenin altına girdim ve hemen çıktım. Yağmurda ıslanmak rahatsız etmedi. Sonrasında sevdiğim beyin bana sarıldığını gördüm.
  Yorumlayabilen olursa çok sevinirim. Allah herkes hakkında hayırlı olanı bağışlasın.

 2. arifselim
  Yönetici
  Merhaba kardeşim. İstihare için bu rüyan hayırlıdır. Yağmur yağması çok iyidir. İstiharede ayrıca içinin huzurlu yada huzursuz olması da en açık işaret olur.

 3. Misafir
  Merhaba hocam. Sevdiğim bey ile arkadaşız aramızda birşeyler var gibi. Bu düşüncelerimde doğru muyum, o kişi benim için hayırlı mı diye namaz kılıp sua edip istihareye yattım. Aslında bir kaç kez yattım. 1.sinde ailem ve ben asma ağacının altındaydık. 2.sinde sevdiğim bey beyaz gömlek giyip yanıma geliyordu. 3.sünde ise üzerimde mavi bir elbise ve siyah topuklu ayakkabı vardı. Yağmurda ıslandım. Bir arkadaşım bana şemsiye tuttu. Biraz durduktan sonra şemsiyenin altından çıktım bu esnada üzerimde bir de siyah deri ceket vardı ve ıslanarak sevdiğim beyin yanına gittim. O da bana sarıldı. Yorumlarsanız çok sevinirim. Allah herkesin hakkında hayırlı olanı nasip etsin.

 4. arifselim
  Yönetici
  Merhaba kardeşim. İstiharede ilk alınan işarete itibar edilir. İlk rüyan evliliğe işarettir ve olumlu manaya delalettir. Diğer rüyalarda hayırlı rüyalardır.

 5. Misafir
  Merhaba. Bende sevdiğim kişi için yattım 1 kere. Rüyamda onu takım elbise ile gördüm. Siyah ceket içine beyaz gömlek giymişti. Yani siyah ve beyazı birlikte gördüm. Sizce hayırlı mıdır?

 6. arifselim
  Yönetici
  Merhaba kardeşim. Takım elbiseli halde görmek hayırlıdır. Ayrıca içine gelen his de sana en doğru işaret olur ona göre bir işaret alırsın.

 7. Misafir
  Sabah namazindan sonra istihare namazimi kilip sag tarafima donup yattim uyku ile uyaniklik arasinda buyuk beyaz bi difrizin(buzdolabinin)ici yogurt doluydu cay kasigi ile bi kasik oldum manasi nedir?

 8. arifselim
  Yönetici
  İstihare için bu hayırlıdır ayrıca istihareden uyanınca o konuda içine hayırlı olup olmadığına dair bir his gelir bu his sana açık bir işaret olur.

 9. Misafir
  S.a ben ruyamda cumhurbaskanini gordum bizim eve gelmis baska ilce belediye baskaniyla beraber fakat bizim ev cok genis esyalar yeni zengin duruyorsu cok farah bir evdi cumhurbaskani keyifliydi oturma odasinda sohbet ediyordu bu sekilde gordum 2 gun sonra da aglaya aglaya istiklal marsinin 5 kitasini okudugumu gordum..

 10. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam Güzel ev genişlik rızık ve bolluktur. Devlet erkanından birisini görmek ise mevki makam veya iş hayatında yükselmek manasına gelir. En doğrusunu Allah bilir.

 11. Misafir
  bugun rüyamda eski erkek arkadaşımın ablalarını ve annesini gördüm.. bi ablasının ayağında terlik vardı.. benim elimde bir sürü bozuk para vardı ve ben bu paraları ablasına veriyorum.ablasına paraları verdikten sonra giderken bi bakıyorum bu eski sevgilim karşımızda.hiç yüzüne bakmadan yürüyüp gidiyordum. neye işarettir hocam istihare değil..

 12. arifselim
  Yönetici
  Bu istihare için mi anlamadım ama rüya açısından da istihare rüyası olarak da çok hayırlıdır. Yeni kısmet ve nasiplerin olmasına tabir edilir. En doğrusunu Allah bilir.

Konu Kapatılmıştır
38. Sayfa BirinciBirinci ... 3537383941 ... SonuncuSonuncu
istihare namazından sonra görülen rüya,  istiharede görülen rüyalar,  istihareden sonra görülen rüya,  istihare namazında görülen rüyalar,  istiharede renklerin anlamı,  istihare namazında rüya görülmezse,  istiharede görülen renkler