Konu Kapatılmıştır
21. Sayfa BirinciBirinci ... 1820212224 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden İstihare namazından sonra görülen rüya Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. gizembb94
  Üye

  Reklam
  Selamun Aleyküm herkese.6 yıllık ilişkim 15 gün önce birşey için yalan söylediğini öğrendiğim için bitirdim daha oncede bu konuda çok sorun yaşadığımız için tekrar affetmeyi düşünmüyordum ama çok sevdiğim için bana bu namazı kılmamı söyledi büyüklerim. Dün gece istihare namazı kıldım bu kişi benim için hayırlı mı değil mi diye, ama rüyamda onun dışında küçüklük aşkımı gordüm hala bana birşeyler hissettiğini söylüyordu daha sonra uyandım tekrar uyudum ve bu sefer abimin en yakın arkadaşı onun nişanlısı hep beraber zor ve büyük bir işin altından kalkıyoruz bir arabanın arkasına bir sürü hayvanın bindiğini hatırlıyorum en son daha sonra abimin arkadaşı ve nişanlısı evlenecekmiş hazırladıkları düğün evine gidiyorum ve kızla karşılıklı salonda oturuyoruz ve bana evleniyoruz yarın herşey hazıır son paramla da çıra aldım hatta diyor ve sobayı yakıyor ama soba dediğim tv ünitesi kadar çok büyük çekmeceleri bile olan bir siyah aralarda bordo gölgeleri olan kuzine soba ama yanmıyor bir türlü diyor ama diyorum hayır bak ısınmaya başladı diyorum sonra sağıma bakıyorum bir tane daha herkesin kullandığı normal kömür sobasından bir tane daha üzerinde de odunlar içimden allah allah ne gerek varmış buna diyorum daha sonra çok heyecanlı bir şekilde ya şimdi senin yarın düğünün mü var diyorum evet diyor o zaman ben kalkıyım sen daha hazırlık yaparsın diyorum bende beyaz bir elbise beğenmiştim onu almaya gidiyim diyorum ve çıkıyorum. Rüyam bu kadar biraz uzun anlattım kusuruma bakmayın Lütfen yardımcı olur musunuz uyandığımda düğün olması ve beyaz giymeyi düşünmem bana hemen olumlu güzel uyanmamı sağladı ama soba vs sonradan düşününce korktum sizin düşünceniz nedir ?

 2. arifselim
  Yönetici

  Reklam  Aleykum selam. İstiharede ilk görülen rüyaya veya alınan ilk işarete itibar edilir. İlk rüyanız ise hayatınızda gerçekleşecek yeni nasip ve kısmetlere işaret eder. Önemli olan zaten rüya değildir. Önemli olan sizin kalbinize bu konuda gelen histir. Bu his size o konunun hayırlı mı değil mi şeklinde bir işaret verir.

 3. Misafir
  Hocam eski esimle tekrar bir araya gelmemiz hayırlı mi değil mi diye istihareye yattım yeşil gömlek gördüm ama rüyamda bi baska kişiyi de gördüm tanıdığım bi adam çok mutluyduk sohbet ediyorduk rüyamı yorumlarsaniz sevinirim

 4. arifselim
  Yönetici
  Selamun aleykum kardeşim. Rüyadan anlaşılan hayırlı bir duruma işaret etmektedir. Eğer içine de bu huzur ve istek gelmişse olumlu olarak yorumlanır.

 5. Misafir
  Selamün Aleyküm hocam.Bende istihare namazi kılıp bu kişi benim icin hayirliysa rüyamda mavi ve yeşil renklerini,eger hayirli degilsede kırmızı ve siyah renklerini goreyim diye niyet edip uyudum,rüyamda üstümde kırmızı bi kaban var ve bi düğüne gidiyorum yolda annemi goruyorum annemin üstunde uzun yeşil çok guzel bi elbise var ve beraber dugune giderken yolun ortasinda turuncu bi kamyon goruyoruz kenarindan gecmeye calistigimiz zamanlarda üstümüze devrilecekmis gibi oluyor tekrar gecmeyi deniyoruz gecerken yine ustumuze dusecek gibi oldu ve ben uyandim,hem kırmızı hem yeşil rengini gordum diye kafam karıştı sizce bu ruyami hayirlimi yoksa degilmiye mi yormaliyim

 6. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam kardeşim. Böyle bana göster diye istihareye yatılmaz. Herhangi bir şekilde size bir işaret gelebilir bu hissederek veya rüya ile olabilir. Şimdi bu durumda eğer kafanız karıştı içiniz rahat değilse istihareyi tekrar edin.

 7. Misafir
  Ben istihare namazina yattim sevdiğim bi insan var hocam ama aramiz kötü bu insan benim için hayirli mi diye yattim bi tarlada domatesler vardi yeşil bazisi yarı kizarmisti sonra beyaz pamuklar gordum sonra vefaat eden teyzemi gördüm Bu rüyanin yorumunu merak ediyorum hocam

 8. arifselim
  Yönetici
  Selamun aleykum. Şu kimseyle aramız olacak mı veya şu işim olacak mı diye istihareye yatılmışsa bu yanlıştır. Ama bir karar verme aşamasında helal bir durum için istihareye yatılır. Bu rüyanız karmaşıktır. Zaten istiharede esas olan rüya değildir içinize o konuda gelen istektir. Dilerseniz istihareyi tekrar etmelisiniz.

 9. Misafir
  Selamünaleyküm.. Ben istihare için uyuduktan sonra rüyamda yeşil bi vadi gibi bi yerin içinde olduğumu görbidüm.. Sonra birden bi evde belirdim ananem et yiyiodu ona bakıyodum.. Ve sonra ordan çıkıp arkadaşımla hastaneye gidiyoruz ve hastanede yanmış insanlar görüyorum.. Çok karışıktı bi anlam veremedim.. Bi ara bi deniz gördüm rüyamda ne arasanız o vardı. Yorumlarmısınız..

 10. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam kardeşim. İstiharede karışık rüyalar görmek ve net bir şey hissetmemek durumunda istihareyi tekrar etmelisiniz. İstiharede zaten asıl önemli olanda insanın o konuda içine doğan histir.

 11. Misafir
  Hocam istihare de bi metro istasyonundayım Ama çok kalabalık adım atlımıyo ve ben sevgilimle metroya binip mezarlığa gitmeye çalışıyoruz ama diğer yanımda da eski sevgilim var ikiside bana bakıyo... Daha öncesinde de de bi yeşil obada olduğumu gördüm ve bi ara da yine bi hastanede yanmış insanların yanına gidiyorum.. Yorumlarsanız sevinirim..

 12. arifselim
  Yönetici
  İstihare için rüya değil önemli olan insanın kalbine gelen ilhamdır bu ilham insana bir işaret olur. Bir rüya net olmadıkça olumlu veya olumsuz bir mana verilmez. Bundan dolayı eğer içiniz rahat etmemişse istihareyi tekrar etmelisiniz.

Konu Kapatılmıştır
21. Sayfa BirinciBirinci ... 1820212224 ... SonuncuSonuncu
istihare namazından sonra görülen rüya,  istiharede görülen rüyalar,  istihareden sonra görülen rüya,  istihare namazında görülen rüyalar,  istiharede renklerin anlamı,  istihare namazında rüya görülmezse,  istiharede görülen renkler