Konu Kapatılmıştır
19. Sayfa BirinciBirinci ... 1618192022 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden İstihare namazından sonra görülen rüya Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir
  Reklam
  Selamun Aleyküm hocam ben 2 gündür istihareye yatıyorum sevdiğim ama bir türlü ne yaptıysam barışmadığım beni affetmeyen sevgilim için ilk gece herhangi bir rüya görmedim ama 2. Gece abilerimden ikisinin başına kötü şeyler geliyor detayını hatırlamıyorum rüyanın ama hocam rüyamın anlamı nedir sevdiğim barışmak istediğim kız benim için hayırlımıdır Nasıl yarumlanır bu rüya?

 2. arifselim
  Yönetici

  Reklam  Aleykumselam kardeşim. Şu iş olacak mı diye veya şu kimse ile geleceğimiz var mı diye istihareye yatılmaz. Olmak üzere olan bir durum karşısında kararsızlığı gidermek ve kalbi rahatlamak için yatılır. Rüyanız ise olumsuz manaya işarettir. Siz Allah'tan hayırlısının olmasını dileyin.

 3. Misafir
  Ben bugün istihareye yattığımda akşam hagar karanlikken yürütülme bir arabaya bindim sonra hava aydınlık oldu

 4. arifselim
  Yönetici
  Bu rüyanın istihare için tabirini anlamak için uyandığınızda bu rüya hakkında içinize doğan hissin ne olduğuna bakmanız lazım. Ona göre olumlu veya olumsuz olarak bir işaret olur. Eğer içiniz rahat değilse o zaman istihareyi tekrar edin.

 5. Misafir
  benim erkek arkadaşm benimle evlenmek hayırlımı hayrısızmı diye istihareye yatmıs ve rüyasında kuru dallı agaclar görmüş ve ben ilerde bir erkeği gösterip bn onunla evlenecegim demişim bu ruyanın anlamı nedir lütfen yorumlarmısınız ?????

 6. arifselim
  Yönetici
  Selamun aleykum hanım kardeşim. Bu rüya istihare rüyası anlamında olumsuz manaya işaret eder. Ancak istihare ile sadece yetinmemek aynı zamanda her ikiniz ayrı ayrı istişare de yapın. Yani bilgili kimselere durumunuz hakkında danışın ve ona göre bir karar verebilirsiniz.

 7. Misafir
  Hocam merhaba ben istiare ruyasina yattim sevdigim cocuk icin ve ruyamda bembeyaz kanepelerin koltuklarin oldugu bi magazaya girdim ve her tarafi beyaz olan bi kanepe aldigimi gordum ortasinda az bisey kirmizisi vardi ruyam hayirli midir yorumlarsaniz sevinirm

 8. arifselim
  Yönetici
  Merhaba kardeşim. Bu rüya nasip hayır ve bereket olarak yorumlanır. İstihare içinde bu olumlu manaya işarettir. Önemli olan sizin içinizin bu konuda rahat edip etmediğidir. Eğer içinizde de bir rahatlık ve huzur oluşmuşsa bu olumlu manaya gelir.

 9. Misafir
  Selamın Aleyküm hocam istihare ye yatmam sonucunda rüyamda doktordan kendimin hasta olduğunu öğrendim, daha sonra bir oyun parkında oynadığımı ve çok Mutlu olduğumu ne alakaysa bir de ördek gördüm. istihare edip uyuduğum bu 3.günüm sevdiğim kişi benim için hayırlı mı, şer mi getirecek, mutluluk mu kendime daha iyi bir yol çizmek istediğimden istihareye yattım ve bunları gördüm hocam

 10. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam kardeşim. Bu rüya çok güzel ve hayırlı bir rüyadır. Hasta olmak tam tersi ile tabir edilir. Kişinin mutlu ve sağlıklı olmasına işarettir. Bu rüya ile birlikte içinizde rahat olduysa o zaman bu hayra işaret eder.

 11. Misafir
  Selamun aleykum, dün istihareye yattim ve rüyamda bir toplanti yerinin su doldugunu ve orda yüzdügümü gördüm. Bu rüya bir anlama geliyor mu? Cevabiniz icin Allah razi olsun.

 12. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam kardeşim. İstihare rüyası için bu olumlu ve hayırlı bir rüya anlamına işaret eder. Ama önemli olan yinede rüya değil sizin içinize de nasıl bir istek ve rahatlık geldiğidir. Eğer içiniz de bu rüyadan rahatlamışsa o zaman bu hayırla tabir edilir.

Konu Kapatılmıştır
19. Sayfa BirinciBirinci ... 1618192022 ... SonuncuSonuncu
istihare namazından sonra görülen rüya,  istiharede görülen rüyalar,  istihareden sonra görülen rüya,  istihare namazında görülen rüyalar,  istiharede renklerin anlamı,  istihare namazında rüya görülmezse,  istiharede görülen renkler