Konu Kapatılmıştır
15. Sayfa BirinciBirinci ... 1214151618 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden İstihare namazından sonra görülen rüya Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir
  Reklam
  ben nişanlıyım bu kişi ile evlenmem hayırlı mı diye istihareye yattım. 2. gün rüyamda şöyle birşey gördüm:
  bir lambanın altında iki kuş vardı biri küçük rengarenk bana dönük diğeri bana yan dönmüştü. yan dönmüş olan kuş yarasaydı ve siyah renkliydi. iki kuş beraber aşağı yukarı uçuyordu ardından siyah olan yarasa pencereden uçtu gitti. renkli olan kuş ise bana doğru uçarak geldi.
  bu rüyanın yorumu nedir?

 2. arifselim
  Yönetici

  Reklam  Selamun aleykum kardeşim. Bu rüya olumsuz olarak tabir edilir ama şu da var ki istiharede rüya görmeye gerek yoktur. Önemli olan ihlasla istihareyi yapmak ve o esnada yada uyandıktan sonra içinize gelen istek huzur veya bunun aksidir. İşte bu durum asıl işaret olur.

 3. Misafir
  S.aleykum hocam bnde hayırlı bir iş için inşaallah istihare yaptım rüyamda gün aksammis ben bir sokakta yukardan aşağıya gidiyorum karşımda namazdan çıkmış birkaç yaşlı amcalar var icimde korku var onların arkasında da genç birkaç bilmediğim adam onlarin bana zarar verecegini dusunuyorum kafamda.Yaşlı amcanın biri bana ikaz ediyor kaç seni onlardan koruycam gibi demek istiyor bnde korkuyla onlardan kaçıyorum o genç adamlardan biri beni kovaliyor ama yakalayamiyor.Simdiden Allah c.c razi olsun hocam selam ve dünya insaallah.

 4. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam kardeşim. Rüyan hayırlıdır ve hayra işarettir. Ama yinede istihare yorumu için bu kadarlık bir tabir yeterli olmaz. Önemli olan senin uyandığında o rüyan için içine gelen istektir. Eğer olumlu bir istek gelmişse o iş hayra yorumlanır. İçine isteksizlik korku ve soğukluk gelmişse o zaman bu iş olumsuz manaya işarettir. Hiç birini hissetmemişsen o zaman istihareyi tekrar edebilirsin.

 5. Misafir
  Istihare ruyasinsa beyaz bir araba var uzun guzel temiz bir yolda gidiyor onume bir viraj cikiyor viraji donuyor ve duruyor.. bu ruyayi nasil yorumlarsiniz araba neden durmus olabilir?

 6. arifselim
  Yönetici
  Selamun aleykum kardeşim. İstihare rüyasından dolayı bu rüya görülmüşse ve içinize de herhangi olumlu veya olumsuz bir istek gelmemişse en doğrusu istiharenizi tekrar etmelisiniz.

 7. Misafir
  Ben de istihareye yattim ve ruyamda 345 puanla ünirversiteyi kazanmiz gordum.sonra bi ara kap karalik oldu sonra mavi rengi gordum sonra kirmizi oldu sonra moru gordum bi cenaze gordum sonra ablamin sacinin simsiyah oldugunu gordum sonrada bi erkek gordum senin icin hayirlisi der gibi ne anlama geldigini aciklarmisiniz

 8. arifselim
  Yönetici
  Selamun aleykum kardeşim. Aslında bütün bu gördüklerinin cevabı sendedir. Çünkü istihare esnasında veya uyanınca gördüğü rüyalar hakkında içinize bir istek bir arzu gelir işe bu istek sizin hayırlı olup olmadığı hakkında bir işaret olur.

 9. Misafir
  selamun aleykum hocam bn istihare kildm ruyamda en yakin kiz arkadasim bana hediye kiyafet aliyordu rengi gru kot seklinde onu giyip okula gidiyordjm sonra geri dondum okul tatildi bu ne anlama geliyor

 10. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam kardeşim. Bu istihare için olumlu manaya tabir edilir. Sen yinede bu konuda gelen hissin ne olduğuna bakmalısın. İstiharede önemli olan rüya değildir. Allah'a emanet ol.

 11. Misafir
  İyi gunler ev arkadasimla sabah namazina kalktik namaz kildik kuranimizi okuduk sonra ben ders calisiyodum o istihareye yatti ruyasnda benm guzel sirma saçli beyaz temiz bi kizla once dera calstogimi snra kuran okudugumuzu snrada kizin kapanip beraber namaz kildigimizi gormus isigi kapatmis kalkip ama oda daha cok aydinlanmis anlami nedir acaba ?

 12. arifselim
  Yönetici
  Hayırlı günler kardeşim. Arkadaşının ne için yattığını bilemeyiz ama rüya olarak güzel ve olumlu bir rüyadır. İstihareden alınacak işaret asıl rüyadan değil, kişinin o konu hakkında içine gelen istek ve histir.

Konu Kapatılmıştır
15. Sayfa BirinciBirinci ... 1214151618 ... SonuncuSonuncu
istihare namazından sonra görülen rüya,  istiharede görülen rüyalar,  istihareden sonra görülen rüya,  istihare namazında görülen rüyalar,  istiharede renklerin anlamı,  istihare namazında rüya görülmezse,  istiharede görülen renkler