Konu Kapatılmıştır
12. Sayfa BirinciBirinci ... 911121315 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden İstihare namazından sonra görülen rüya Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir
  Reklam
  Merhaba ben evleneceğim kişi hayırlii değilmi diye bi işaret görmek için namazdan sonra dua edip yattım ve rüyamda evlilik düşündüğüm kişinin yüzünü gördüm sadece ve bembeyaz aydınlık biyerdi sizce benim için hayirlimi

 2. arifselim
  Yönetici

  Reklam  Merhabalar. Bu kadar bir açıklama ile bu konuda bir tabir eksik olur. Ama eğer uyandıktan sonra o niyetiniz ile ilgili içinize ferahlık ve huzur doğduysa o zaman bu rüya hayırla yorumlanabilir.

 3. Misafir
  Merhaba...

  Bende Geçen Akşam İstihareye yattım... Rüyamda ufak bi gölet mi dere mi desem suyun kıyısında bulanık suya bakıyorum.. Suya düşen böceklere gelen balıkları izliyorum. Suya bir çekirge düşüyor. Onu izlemeye başlıyorum. Sonra tanımadığım bi kişi yanıma gelip bak şimdi balıklar nasıl gelicek deyip suya küçük parçalar atıyor. Derken Sudaki çekirgeye gelen bi balık farkediyorum. O anda onu yakalamak için bi hamle yapıyorum ve elimle yakalıyorum. Gelen balık beyaz iricice bi balık peşine 2 tane daha aynı şekilde beyaz balık yakalayıp kıyıya toprağa atıyorum... Sonra 2 avcumu suya daldırp çıkartıyorum hamsi misali 10 15 adet balık avcuma doluyor... onlarıda kıyıya çıkartıyorum.. Sonra bir bakmışım kııda yine beyaz misali bir örtünün üzerinde benim yakaladığım beyaz balıklar dahil çeşit çeşt balıklar var... yabancıya sen burda kal ben poşet alıp geleyim diyorum yabancı ısrarla sen kal ben giderim diyor ve gidiyor..

  Çok mu detaylı anlattım yoksa amacı dışında mı bi rüya görmüşüm bilemiyorum... Değerli yorumlarınızı rica ediyorum...

  Haırlı Günler... Selametle...

 4. arifselim
  Yönetici
  Merhabalar. Hem bir rüya olarak hayırlı bir rüya hemde istihare anlamında da olumlu bir rüya görmüşsünüz Allah mübarek eylesin. Balık görmek hayırlıdır olumludur ve nasip anlamındadır.

 5. Misafir
  Selamun Aleyküm hocam. Birlikte olduğum gencin hayırlı olup-olmadığını görmek için istihareye yattım. Kendi ablamı gördüm güzel hoş bir şekilde ablamla sohbet ediyorduk. Ve ablam kendisine yeni bir telefon almış, bunu farkettim ve birazda telefon hakkında konuştuk.. Rica etsem yorumlayabilir misiniz?.

 6. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam kardeşim. İstihare için bunun bir işaret olup olmadığını söyleyebilmek için uyandığınızda o niyetiniz hakkında ne hissettiğiniz önemlidir. Çünkü istiharede esas olan rüya değil insanın içine doğan hissidir. Allah'a emanet olun.

 7. Misafir
  Hocam ben ruyamda bir kadin kirmizi bir gomlek giymi elinde de bir cocug var be gok yuzu sim sih di hocam ikinci ruyamda dislerim dokuliyordu ve kopekler vardi bana dislerini gosteriyorlardi

 8. arifselim
  Yönetici
  İstihare rüyası olarak her iki rüyada hayırla tabir edilmez. Bu rüyalar niyet ettiğiniz şeyin olumlu olmadığına açıkça işaret eder. Ama her zaman için mutlaka istişare etmek de gerekir.

 9. Misafir
  Selamün Aleyküm ilk once bir sorum olacak ben sevdigim bir kisi icin istihareye yattim onun bana hayirli mi degil mi ogrenmek icin Abdest alip İki Rekat Namaz kildim Daha sonra dua edip kibleye dogru yattim ve ruyamda onu gordum telefonda babama ben senin kizinla evlencem diyor du bu ruya nin hayir mi ser mi oldugunu soylerseniz cok sevinirim.

 10. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam hanım kardeşim. İstihare rüyası olarak hayırlı ve olumlu bir rüyadır. Ayrıca istihare için ya istihare yaparken veya uyandıktan sonra o niyetiniz hakkında Allah'u teala içinize verdiği ilham bir işaret olur.

 11. Misafir
  İstihareye yattım rüya gordum ama hatiralayamiyorum çok sadece hatirladigim bir suru karınca ağaçta yukarı doğru cikiyordu

 12. arifselim
  Yönetici
  İstihare için zaten rüya görmeniz bile şart değildir. Eğer açık bir rüya görülürse yorumlanabilir. Ama siz kalbinize gelen ilhama bakın ve ona göre bir işaret olup olmadığına karar verin. Eğer hiç bir şekilde içiniz rahat değilse o zaman istihareyi tekrar edin.

Konu Kapatılmıştır
12. Sayfa BirinciBirinci ... 911121315 ... SonuncuSonuncu
istihare namazından sonra görülen rüya,  istiharede görülen rüyalar,  istihareden sonra görülen rüya,  istihare namazında görülen rüyalar,  istiharede renklerin anlamı,  istihare namazında rüya görülmezse,  istiharede görülen renkler