Konu Kapatılmıştır
10. Sayfa BirinciBirinci ... 79101113 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden İstihare namazından sonra görülen rüya Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Cevap: İstihare namazından sonra görülen rüya

  Reklam
  Ben bulunduğum evi değiştimek istiyorum ama kararsızım evim kira. İstihareye yatan arkadaşım ruyasinda muz ve. Çarşaflı beyaz tenli renkli gözlü çok güzel bi bayan görmüş ve nisa süresinin ilk altı ayetini oku demiş. Bundan ne çıkarmalıyım. Teşekkür ederim.

 2. arifselim
  Yönetici

  Cevap: İstihare namazından sonra görülen rüya


  Reklam  Rüyanız olumlu ve hayırlıdır buna işaret eder. Ama istihare için herkesin kendisi yatması sünnettir. ayrıca rüya ile birlikte o konu hakkında istihare esnasında veya uyandıktan sonra içinize gelecek olan his önemlidir bu o zaman bir işaret olabilir.

 3. Misafir
  Merhaba hocam ben istihare için yattigimda masmavi bi havuz gördüm başka da pek bişey hatırlamıyorum ama biraz karışık bi ruyaydi.

 4. arifselim
  Yönetici
  Merhabalar. İstihare rüyasını yorumlamak için bu kadar bir izah yeterli değildir. Ayrıca karışık olduğunu hissetmenizden dolayıda zaten tekrar etmeniz gerekir.

 5. Misafir
  iyi günler
  istihare namazını kılıp yattım,rüyamda corba pişiriyordum ,elimde çorbaya katmak için 1 kavanoz kesme beyaz şehriye vardı,galiba başka yemekler de vardı ama net hatırlamıyorum,sonra uyandım ve tekrar uyudum tekrar uyuduğumda da eşimle sohpet edip güzel vakit geçirdiğimi gördüm.
  yorumlarnızı bekliyorum
  tesekkur ederim

 6. arifselim
  Yönetici
  Hayırlı günler kardeşim. İstihare rüyasında çorba pişirmek ve yemekler uğraşmak ile eşinizle güzel vakit geçirmeniz olumlu manada yorumlanır. Allah en doğrusunu bilir.

 7. Misafir
  Hocam ben istihareye cuma günü yattım. Rüyamda sevdigim adamın bana beyaz poşet verdigini gördüm. 2.gun yattıgım da sevdigimin yüzünü göldürdüm. 3. Gün yattıgım da hiç bişey görmedim. Allah rızası için bana yardımcı olursanız çok sevinirim  Hocam ben cuma günü istihareye yattım. Ve rüyamda sevdiğim adamın bana beyaz poşet verdigini gördüm. Poşetin içinde bişey kıpırdar gibiydi. Ama içine bakamadan uyandım. Cumartesi yine yattım. Rüyamda sadece sevdiğim adamın yüzünü gördüm. 3. Yattıgım da hiç bişey görmedim. Allah rızası için bana yardımcı olursanız çok sevinirim

 8. arifselim
  Yönetici
  Değerli kardeşim. İlk önce şunu bilmelisin ki istihare için rüya görmek bile gerekmez. İstihare ihlasla yerine getirilmelidir. İstihare sırasında veya uyandığınızda içinize Allah'ın vereceği o konuyla alakalı his size bir işaret olur. Eğer bu şekilde yapmamışsanız yeniden deneyin.

 9. Misafir
  Hocam bn biri için istihare namazını kıldım (bn kursa gidiyorum) ruyamda kurstaydm ve ayağamda buyuk bi şişlik vardı bu ne anlama geldiğini biliyor musunuz

 10. arifselim
  Yönetici
  Değerli kardeşim. Başkası için istihareye yatılmamalıdır herkesin kendisi için yatması gerekir. Böyle bir şey ne sünnette nede herhangi bir rivayette vardır. Ayakta şişliğin olması ise hayra yorumlanmaz.

 11. Misafir
  Selamun aleyküm hocam.İstihare namazını kılıp yattım.Şuan birlikte olduğum kişinin benim için hayırlı olmadığını görmek için istihareye yattım..Onun peşinden gidiyordum bir koridordan geçtim masalar hazırlanmıştı onu ararken sevmediğim akrabalarımı gördüm.
  yorumlayabilir misiniz?

 12. arifselim
  Yönetici
  Aleykum selam kardeşim. İstihare rüyası anlamında bu olumsuz olarak tabir edilir. Ancak şunu da unutmayın istiharede rüya görme şartı yoktur. İçinize doğan his size o konuda bir işaret olur inşaallah.

Konu Kapatılmıştır
10. Sayfa BirinciBirinci ... 79101113 ... SonuncuSonuncu
istihare namazından sonra görülen rüya,  istiharede görülen rüyalar,  istihareden sonra görülen rüya,  istihare namazında görülen rüyalar,  istiharede renklerin anlamı,  istihare namazında rüya görülmezse,  istiharede görülen renkler