+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 2346 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyada tanımadığın birinin elini tutmak Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Yorum: Rüyada tanımadığın birinin elini tutmak

  Reklam
  Yorum: Rüyada tanımadığın birinin elini tutmak isimli konu Mumsema.com
  Merhaba, Ben iki gecedir bebek emzirdiğimi görüyorum.kız bebeğim varmış 6-7 Aylık ve cok sevimli bir bebekti. Sag göğsümden emzirdim.teşekkür ederim

 2. arifselim
  Yönetici

  Yorum: Rüyada tanımadığın birinin elini tutmak


  Reklam  Merhaba. Rüyada evli olan birisinin bebek emzirdiğini görmesi çok istediği bir işinin gerçekleşmesine işarettir. Bekar kızın bu rüyayı görmesi ise bolluk bereket, hayır ve kısmet anlamındadır. En doğrusunu Allah bilir.

 3. Misafir
  Merhaba ben dün gece rüyamda sevgilimle ve 2 3 kızla oturuyorum aynı yerde kızları tanımıyorum sevgilim bi anda kızın kolunu okşuyo ve elini tutuyo elin çok sıcak diyo bunların hepsi benim yanımda oluyo ben çok sinir oluyorum kalkıyorum noldu falan diyo eli çok sıcakmış ya sen biraz daha dokun diyorum kalkıp uzaklaşıyorum ağlaya ağlaya. Sonra hemen uyandım. Bunun tabiri nedir uyanınca kendimi çok kötü hissettim

 4. arifselim
  Yönetici
  Merhaba. Bu rüyanın tabiri senin çok kıskanan birisi olduğudur. Bu şekilde görülen rüyalar insanın eşini yada sevgilisini çok kıskandığına tabir edilir. En doğrusunu Allah bilir.

 5. Misafir
  ruyamda tanıdım ve konustugun bı erkekle elel tutsuyorduk bırbırımıze gülümsüyorduk uzun zamandır bırbırımızı gormuyoruz ama hergun konusuyoruz ve ruyada bana soyle dıyordu gulumseyerek bak geldım dıyor du bana

 6. arifselim
  Yönetici
  Bu rüya o kişiden olmasa da güvenilir birisinden bir destek göreceğinize ve uzun vadede rahat edeceğinize sıkıntılarınızdan kurtulacağınıza alamet eder. En doğrusunu elbette Allah bilir.

 7. Misafir
  Merhaba. Ruyamda otobüste ayaktayım, baska bi bayan da vardi ve aramızda bi adam vardi. Hepimiz ayaktaydık. Otobüs sarsılıyor sanki ve ben tutunmaya çalışıyorum. Adamsa benim ve diğer yanındaki kadının elini tutuyor. Sonra sarsilma geçiyor ama adam elimi bırakmıyor sımsıkı tutuyor. Ben de çok rahatsiz olup elimi zorla çekip arka taraflara doğru yoneliyorum. Vereceğiniz cevap için şimdiden teşekkürler

 8. arifselim
  Yönetici
  Merhaba. Genellikle tanımadığın birinin elini tutmak en zor ve en sıkıntılı bir anlarda yardım ve destek görmeye ve Allah'ın izniyle o sıkıntılarından kurtulmaya tabir edilir. Hayırlı ve güzel bir rüyadır. En doğrusunu ancak Allah bilir.

 9. Misafir
  Rüyamda ben bir yerdeyim garip bir yerdi pek hatırlamıyorum ama korkuyordum sanırım endişelerim vardı sanki tam çökmüş hissederken kendimi bir el bana uzandı elimi tutmak için bir baktım ki patronum elimden sıkıca tuttu ordan çekip götürdü beni ve bir köşeye bırakıp dedi ki benim bir işim var halledip dönecem burda bekle beni dedi arkadaşıyla gitti sonra çevreme bakındım bir kalabalık sanki pazar yeri orda arkadaşımla karşılaştım Yemek yiyordu bir yandan da uzak duruyordum ondan neyse kendime de tavuk menüsü alıp aceleyle yemeği yiyip kalktım sonra yetişmeye çalışıyordum ki uyandım bu rüyanın anlamı nedir acaba?

 10. arifselim
  Yönetici
  Rüyada tanıdığın birisinin elinden tuttuğunu görmek gerçek hayatta da o kişinin bir sıkıntısını gidermesi konusunda destek vermeye delalettir. Çoğu kere bu tür rüyalar destek görmek ve yardım almak anlamında yorumlanmıştır. En doğrusunu ancak Allah bilir.

 11. Misafir
  Ruyamda zengin ıs adamlarıyla abim toplantıda, sabah 4,5a kadar bi icat yapmamız gerekiyo.yaparsak işi alıcaz..ama son dakıkalar.. adamlar neyse diyor bı kahve ıcmeye gıdelım kafamız dagılsın dıyolar, ıclerınden ıyı gıyınmıs bırıyle elele tutusuyorum.. gıttıgımız yerde konser var.. onu beklıyoruz ayakta.. elını tuttugum adam acayıp huzur verıyo bana..

 12. arifselim
  Yönetici
  Bu rüya aile ve iş hayatında güzel ve sevindirici gelişmelere işarettir. Ayrıca dar bir dönemde yardım göreceğine ve bu vesile ile sıkıntılarından kurtulacağına alamet eden hayırlı ve güzel bir rüya olarak yorumlanmıştır. Herşeyi hakkıyla bilen yalnız Allah'tır.

+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 2346 ... SonuncuSonuncu
rüyada tanımadığın birinin elini tutmak,  rüyada bir erkeğin elini tutmak,  rüyada birinin elini tutmak,  rüyada tanımadığı birinin elini tutmak,  rüyada el tutmak,  rüyada el ele tutuşmak,  rüyada tanımadığın bir erkeğin elini tutmak