+ Yorum Gönder
1. Sayfa 124 ... SonuncuSonuncu
Soru ve Cevaplar ve Rüya Tabiri Kategorisinden Rüyanın gerçek çıkması şans mıdır? Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Rüyanın gerçek çıkması şans mıdır?

  Reklam

 2. arifselim
  Yönetici

  Reklam  Cevap: Rüyalar iki türlüdür. Rahmani rüyalar ve şeytani rüyalardır. Rahmani rüyalar gerçek çıkma ihtimali vardır. Bu konuda kesinlikle bir garanti yoktur sadece ihtimaller vardır. Rüyaların işaret olması ihtimali rahmani rüyalar açısından daha fazladır ve bir kısmı da gerçek olarak çıkmaktadır.

 3. Misafir
  erkek arkadasım otobuste uyuya kalmıs ruyasında otobusun camından mezarlık görmüş ve bi mezar taşında isimlerimiz yan yana yazıyomuş bırden uyanmış ve uyanıp camdan baktığında aynı şeyleri görmüş otobüsten inip mezara gitmiş içi boşmuş mezarın ve ısımlerimiz yazıyomus yarım saat oturup izlemiş ve gitmiş aynı günün gecesi evde uyuduğumda bende aynı ruyayı gördüm bu ne demek oluyo?

 4. arifselim
  Yönetici
  Zaman zaman bazı kimseler aynı rüyaları görebilirler. Bu durumun olma ihtimali vardır ama bundan özel bir dini anlam çıkaramayız. Herşeyin en doğrusunu Allah bilir.

 5. Misafir
  Uzun suredir takip ediyorum ruyalarım hep cıkıyor ve ben bubdan cok korkuyorum bazen yakınlarımın hastalandıklarını amansız hastalıga dustuklerini goruyorum ve bi zaman sonra gercek oluyor gecenlerde kendimi hasta gordum annem basucumda kuran okuyordu cok etkilendim ve suan hep dussnuyorum yoksa budamı gercek olcak diye

  Ruyada anneannem deniz girip boğulduğumu görmüş daha öncede sele kapılıp öldüğümü görmüş bu ne demek

 6. arifselim
  Yönetici
  Rüyada denizde boğulmak, boğulan kişi için aslında iyi ve güzel ahlaklı olmasına rağmen bazı alışkanlıklara dikkat etmesi gerektiğine işaret eder. Birinin boğulduğunu görmek ise kendisi için bazı şeyleri önemsemediğine yorumlanır. En doğrusunu Allah bilir.

 7. Misafir
  Merhaba, biraz saçma olabilir benimki ama merak etmeden de duramıyorum. Ben 2016 kış aylarında rüyamda annemin memleketine iett otobüsün geldiğini görüyorum hatta rüyamda "aa anne bak otobüs gelmiş ığdır'a diyorum" ama bu olayla ilgili hiçbirşey yaşamamıştım o gün yani ığdırın bahsi bile geçmedi ansızın görmüş oldum. Yine aynı senenin yazı tatil için geldiğim de gerçekten de otobüs getirdiklerini gördüm. Yani rüyamın çıktı sizce ben anlamlandıramadım birde size sormak istedim beni bilgilendirebilirmisiniz acaba lütfenn ??

 8. arifselim
  Yönetici
  Merhaba kardeşim. Bazen insana gelecekte olacak olan olaylar veya benzerleri gösterilebilir. İlla çok özel bir manası olması gerekmez. Allah'a havale etmek en doğrusudur.

 9. Misafir
  Rüyamda eski sevgilim tarafindan takip ediliyordum ve sonunda ben bunu fark edince yanima gelip beni bicakliyordu internette anlamina baktim ve ölecegim yaziyor dogru mu anlami?

 10. arifselim
  Yönetici
  Rüyada bıçaklanmak ancak görüldüğü şekilde yorumlanmalıdır. Yani senin sevgilin tarafından takip edilmen ve bıçaklanmanın yorumu, içine attığın ve gizlediğin bazı korkularının ve pişmanlıklarının olduğuna işarettir. Ölümle bir ilgisi yoktur. En doğrusunu Allah bilir.

 11. Misafir
  Rüyamda okulbaskani secmeleri vardi ve ben ile karsi taraf arasinda tüm okul oyladi ve ögretmen dedi biz daha fazla beklemeyelim saaten oylama sonucu beli sen yendin dedi bana

  Ne anlama gelir bu

 12. arifselim
  Yönetici
  Bu rüya hayat içinde çok hayırlı ve güzel olayların yaşanacağına, sorunların ve sıkıntıların biteceğine tabir edilir. Hayırlı ve güzel bir rüyadır. En doğrusunu Allah bilir.

+ Yorum Gönder
1. Sayfa 124 ... SonuncuSonuncu
rüyaların çıkması,  rüyaların gerçek çıkması,  rüyası çıkan insanlar,  rüyaları çıkan insanlar,  rüyanın çıkması,  rüyanın gerçek olması,  ruyalarin cikmasi