Kayıt

Mumsema Üyelik Forumu

Gerekli Bilgiler

Kayıt için Nickname dedikleri kullanıcı adı lazım, lütfen uygun bir kullanıcı adı seçin.

Kullanmak istediğiniz Şifrenizi giriniz. Lütfen Şifrenizin yazılımına dikkat edin Büyük ve Küçük Harf kullandıysanız, Forumda girişlerde Şifrenizi aynı şekilde yazmalısınız.

Lütfen geçerli bir E-Mail Adresi veriniz. Geçersiz E-Mail Adreslerine Aktivasyon E-Maili gönderilir fakat bunu Siz göremezsiniz. Mailiniz yanlış olduğu için Üyeliğinizi aktifleştiremezsiniz.

  • :

Forum Kuralları

Üye olmak için Forum kurallarını dikkatlice okuyup kabul etmeniz gerekmektedir:

Forum Kuralları

Üyelik Şartlarını Kabul ediyorsanız Üye Olabilirsiniz. Üye olmak Kesinlikle Ücretsiz ve Gelecekte`de Herhangi Bir Ücret Eklenmeyecektir. Bedavadır. Ama Eğer Üyelik Şartlarını Kabul etmiyorsanız o zaman Anasayfa`ya geri dönmek için buraya tıklayın.

1. Forum'da Kur'an ve Sünnete uymayan bütün konular silinir

2. Forum'da siyasi içerikli yazı,siyasi propaganda , Hack ile ilgili yazılar, genel ahlaka aykırı küfürlü yazı, argo kabul edilen yazılar asla yazılamaz. Aynı şekilde, başka bir forum katılımcısını yada üçüncü bir şahsı küçültücü veya hakaret edici yazı yazılamaz.

3. Forum yöneticileri kurallara uymayan mesajları her zaman değiştirme ve silme hakkına sahiptir.

4. Mesaj yazarken büyük harf kullanmak bağırmak anlam'ına geleceği için yazılarınızı kesinlikle büyük harf kullanarak yazmayınız.

5. Forumda flood yapmak, arka arkaya mesaj yazmak yasaktır.

6. Forum içerisinde tehdit edici, örf ve ananelere aykırı, din, dil, ırk, cinsiyet ayrımına yönelik mesajlar göndermek ve forum yöneticilerini ve kullanıcılarını küçümser davranışlarda bulunmak kesinlikle yasaktır.

7. Konu başlıklarını konunun içeriğini ifade eden şekilde seçilmesi gerekmektedir. "Allah rızası için, yardım, Yardım edin, lütfen ve kişiye özel gibi başlıklar uyarı yapılmaksızın yöneticiler tarafından silinir" ve cezalandırılır.

8. Forum içinde profilde yada eklenmiş olarak politika,örgüt veya bir partinin simgesi olan resimler kesinlikle kullanılamaz.

9. Forum içinde ticaret yapmak yasaktır.Ticari amaçla ilan veren üyenin üyeliği dondurulur, gerekiyorsa üyeliği iptal edilir.

10. Küfür veya hakaret içeren, adaba aykırı, porno veya adult resim ve parti logosu içeren avatar ve imza kullanmak yasaktır.

11. Forum içinde Kredi kartı numarası, isim, cep telefonu numarası, adres gibi başkasının kişisel bilgilerini vermek kesinlikle yasaktır.

12. Kişisel tartışma şekline dönüşen Konular yöneticiler tarafından kapatılır.

13. İmza alanlarına , konulara ve verilen cevaplarda her türlü reklam amaçlı site ve forum linki veya üyelik isteyen ticari site linki yazılması Yasaktır.

14: Konulara cevap olarak teşekkür ederim, sağol, Eline sağlık gibi mesaj yazmak yasaktır. (basit sözler)

15: Forumda serial- crack -film -gibi full link paylaşımı yasaktır.

18: Forum içerisinde MSN adresi vermek/istemek yasaktır..

19: Resim - slayt ve video konularına en az bir cümle yazı eklenmelidir. (Hiç bişey bulamassanız konu başlığını mesaj içine aynısı yazabilirsiniz)

20: Forum uslubuna aykırı mesaj yazılması yasaktır. (Kişilere özel ileti - Msn tarzı konuşmalar)

21: Forum kuralları her zaman değiştirilebilir ve değiştikten sonra hemen geçerlidir.Kullanıcıların ben görmedim okumadım deme hakları yoktur !

22: Mumsema.org, Üye kaydını silme, üye mesajları silme, ve üyeleri forumdan uzaklaştırma hakkını saklı tutar.

23: Forumda hiçbir markaya hakaret edilemez. Rencide edici bir yazı yazılamaz.

24: Üye olan her üyenin yazdığı mesajların hakkı yönetimindir. Yönetim ister siler veya bırakır. Üye yazdığı mesajda hiçbir hakkı yoktur. Hiçbir Üye mesajım silinsin deme hakkına sahip değildir.

25:Avatarlara kişisel resim eklemek yasaktır niyet iyi de olsa dışardan yanlış anlaşılmaya sebep olabilir.

26. Yeni konu açmadan önce aynı konu hakkında açılmış bir başlık var mı bakınız ( ARAMA). Daha önceden açılmış bir başlıkla aynı konulu yeni bir başlık açmak yasaktır.

27: Hiçbir ürün boykot edilemez ve kullanılmaması için istekte bulunamaz.

28: Korku, kanlı resimler gibi korkunç veya iğrenç içerikli resimler eklenmez.

29: Tek kelimeden oluşan konu başlığı açmak yasaktır. Bir konu başlığı en az iki kelimeden oluşmalıdır.

30: Banlanan bir üye, başka bir isimle üye olduğunu anlaşıldığında üyeliği silinir veya yasaklanır.

31: Konulara cevap yazarken sadece konu ile alakalı cevaplar yazılmalıdır.

32: 01.01.2013 Tarihinden itibaren Aşağıdaki Konular Yasaklanmıştır.
  • Cinsel Konular
  • Tasavvuf Konuları
  • Vesveseler
  • (Forumda Her Çeşidi Mevcut Arama Yapınız)