Bir kaç damla limon suyu için bütün limon kesilirmi?

Konusunu Oylayın.: Bir kaç damla limon suyu için bütün limon kesilirmi?

5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi
Bir kaç damla limon suyu için bütün limon kesilirmi?
 1. Güncelleme: , 26.Şubat.2009, 21:13
  1
  H@RB!KIZ
  GöNüL DoSTu

  Profili:
  Üyelik Tarihi: 03.Temmuz.2008
  Üye No: 24331
  Mesaj Sayısı: 172
  Rep Derecesi:
  Tecrübe Puanı: 3
  Yaş: 28
  Bulunduğu yer: forumacil

  Bir kaç damla limon suyu için bütün limon kesilirmi?


  Bir kaç damla limon suyu için bütün limon kesilirmi? Mumsema Öyle zaman olurki sadece bir kaç damla limon suyuna ihtiyacımız olabilir. Peki iki damla limon suyu için koca limon kesilirmi? Limonu hiç kesmeden içinden bir kaç damla su almanın yolu vardır. İyice yıkanmış bir kürdanı batırıp çıkartın. Sıkınca kürdan deliğinden bir kaç damla su alabilirsiniz. Daha sonra deliği yapışkan bir bantla kapatabilir ya da aynı kürdanı deliğe sokarak limonu saklayabilirssiniz. 2. 26.Şubat.2009, 21:13
  1
  GöNüL DoSTu  Öyle zaman olurki sadece bir kaç damla limon suyuna ihtiyacımız olabilir. Peki iki damla limon suyu için koca limon kesilirmi? Limonu hiç kesmeden içinden bir kaç damla su almanın yolu vardır. İyice yıkanmış bir kürdanı batırıp çıkartın. Sıkınca kürdan deliğinden bir kaç damla su alabilirsiniz. Daha sonra deliği yapışkan bir bantla kapatabilir ya da aynı kürdanı deliğe sokarak limonu saklayabilirssiniz.


 3. 01.Kasım.2014, 13:06
  2
  EHLİMAN
  Kıdemli Üye

  Profili:
  Üyelik Tarihi: 23.Ekim.2014
  Üye No: 104895
  Mesaj Sayısı: 2,068
  Rep Derecesi:
  Tecrübe Puanı: 21

  Cevap: Bir kaç damla limon suyu için bütün limon kesilirmi?
  Limon Akdeniz bölgesinde çok fazla yetişmektedir.Kış aylarında yetişen limonun yedi veren cinsi vardır.Bu limon ağaçlarında her zaman limon olmaktadır.Limon sağlık açısından çok zengindir.Limonları değerlendirmek ve israf etmemek için idareli kullanmak gerekir.


 4. 01.Kasım.2014, 13:06
  2
  Kıdemli Üye  Limon Akdeniz bölgesinde çok fazla yetişmektedir.Kış aylarında yetişen limonun yedi veren cinsi vardır.Bu limon ağaçlarında her zaman limon olmaktadır.Limon sağlık açısından çok zengindir.Limonları değerlendirmek ve israf etmemek için idareli kullanmak gerekir.
+ Yorum Gönder