Konusunu Oylayın.: Evladın anne ve babasıyla arasına mesafe koyması

5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi
Evladın anne ve babasıyla arasına mesafe koyması
 1. 11.Kasım.2016, 23:09
  1
  Misafir

  Evladın anne ve babasıyla arasına mesafe koyması


  Evladın anne ve babasıyla arasına mesafe koyması Mumsema hocam annem psikoz hastası yani paronaya raporu var .çok akıllı hayatı boyunca pasif ve basit bir kadın olmadı .hasta olduğunu biliyor ama ilaçların kendisini rahatsız ettiğini söyleyip kullanmıyor .iki yıldır aşırı para düşkünü oldu . sürekli para biriktirmeye çalışıyor .tüm mal varlıklarını erkek kardeşlerime verecekler .çalışan iki kız kardeşim var annem onların maaşlarını da erkek kardeşlerime vermek istiyor . onlar kabul etmedikleri için annem biz kızlarına düşman oldu . akla hayale gelmedik şeyler kuruyor kafasında .kızların evine gelmesini istemiyor . biz gitmediğimizdede bizim miras istediğimizi söylüyor .bize siz erkek kardeşlerinizden borç aldınız şimdi ödeyin diyor .ilacını kullanmasını istediğimizde bize siz beni deli gibi gösterip malımı benden almaya çalışıyorsunuz diyor .biz ona karşı nasıl davranacağız ? lütfen bana bir yol gösterin acill .


 2. 11.Kasım.2016, 23:09
  1
  Kayıtsız Üye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Kayıtsız Üye
  Misafir  hocam annem psikoz hastası yani paronaya raporu var .çok akıllı hayatı boyunca pasif ve basit bir kadın olmadı .hasta olduğunu biliyor ama ilaçların kendisini rahatsız ettiğini söyleyip kullanmıyor .iki yıldır aşırı para düşkünü oldu . sürekli para biriktirmeye çalışıyor .tüm mal varlıklarını erkek kardeşlerime verecekler .çalışan iki kız kardeşim var annem onların maaşlarını da erkek kardeşlerime vermek istiyor . onlar kabul etmedikleri için annem biz kızlarına düşman oldu . akla hayale gelmedik şeyler kuruyor kafasında .kızların evine gelmesini istemiyor . biz gitmediğimizdede bizim miras istediğimizi söylüyor .bize siz erkek kardeşlerinizden borç aldınız şimdi ödeyin diyor .ilacını kullanmasını istediğimizde bize siz beni deli gibi gösterip malımı benden almaya çalışıyorsunuz diyor .biz ona karşı nasıl davranacağız ? lütfen bana bir yol gösterin acill .

 3. 16.Kasım.2016, 14:03
  2
  arifselim
  Yönetici

  Profili:
  Üyelik Tarihi: 04.Nisan.2007
  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 27,998
  Rep Derecesi:
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Evladın anne ve babasıyla arasına mesafe koyması
  Allah yardımcınız olsun. Bu sorunu kardeşler olarak aranızda sürekli konuşmalısınız. Annenizi korumalı ve hata etmesinden onu siz uzak tutmaya çalışmalısınız. Ona dua edin ve onu koruyup gözetin. Ama birisi tek başına değilde kardeşler olarak birlikte hareket ederseniz rahat edebilirsiniz.


 4. 16.Kasım.2016, 14:03
  2
  Yönetici  Allah yardımcınız olsun. Bu sorunu kardeşler olarak aranızda sürekli konuşmalısınız. Annenizi korumalı ve hata etmesinden onu siz uzak tutmaya çalışmalısınız. Ona dua edin ve onu koruyup gözetin. Ama birisi tek başına değilde kardeşler olarak birlikte hareket ederseniz rahat edebilirsiniz.
+ Yorum Gönder