+ Yorum Gönder
Soru ve Cevaplar ve Oruç Soruları Kategorisinden Evladın anne ve babasıyla arasına mesafe koyması Konusununa Bakıyorsunuz..
 1. Misafir

  Evladın anne ve babasıyla arasına mesafe koyması

  Reklam
  Sual: hocam annem psikoz hastası yani paronaya raporu var .çok akıllı hayatı boyunca pasif ve basit bir kadın olmadı .hasta olduğunu biliyor ama ilaçların kendisini rahatsız ettiğini söyleyip kullanmıyor .iki yıldır aşırı para düşkünü oldu . sürekli para biriktirmeye çalışıyor .tüm mal varlıklarını erkek kardeşlerime verecekler .çalışan iki kız kardeşim var annem onların maaşlarını da erkek kardeşlerime vermek istiyor . onlar kabul etmedikleri için annem biz kızlarına düşman oldu . akla hayale gelmedik şeyler kuruyor kafasında .kızların evine gelmesini istemiyor . biz gitmediğimizdede bizim miras istediğimizi söylüyor .bize siz erkek kardeşlerinizden borç aldınız şimdi ödeyin diyor .ilacını kullanmasını istediğimizde bize siz beni deli gibi gösterip malımı benden almaya çalışıyorsunuz diyor .biz ona karşı nasıl davranacağız ? lütfen bana bir yol gösterin acill . ? 2. arifselim
  Yönetici

  Yorum: Evladın anne ve babasıyla arasına mesafe koyması


  Reklam  Cevap: Allah yardımcınız olsun. Bu sorunu kardeşler olarak aranızda sürekli konuşmalısınız. Annenizi korumalı ve hata etmesinden onu siz uzak tutmaya çalışmalısınız. Ona dua edin ve onu koruyup gözetin. Ama birisi tek başına değilde kardeşler olarak birlikte hareket ederseniz rahat edebilirsiniz.

+ Yorum Gönder